Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Eksplozja multimediów #19

24 postów w tym temacie

Silent Hill Mobile prezentuje się bardzo ładnie. Choć niezbyt lubię gry na komórki (poza np Gothiciem) to ta pozycja wygląda interesująco. Widać, że klimat serii został podtrzymany. Bardzo dobrze wygląda też Risen. Czerpie sporo z Gothica i wychodzi mu to na zdrowie. Znane klimaty czy scenerie na pewno zostaną ciepło przyjęte przez fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny z Fuel nie prezentują zbyt wysokiego poziomu, a powiedział bym, że wręcz przeciętny. Mam nadzieję, że jednak ostateczny produkt będzie nad wyraz grywalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cuż, hyba raczej nie ma. Tszeba czekać na tego Fuela...
A tak serio: a w GRIDA grał? A na kierownicy grał? Nie? To niech nie gada głupot, tylko spróbuje.
Poza GRIDem jest jeszcze DIRT, od bidy ProStreet (na kierownicy dajemy radę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 07:40, Dzioorek napisał:

Wyścigówkami się nie interesuję zbytnio ale na tego Fuela się trochę napaliłem. No cuż
dobrej gry wyścigowej an PC po prostu NIE MA!

No cóż. A TDU? A Burnout Paradise? Dirt, Grid to nie są dobre gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@eBayo jest jeszcze sporo np. świetny Burnout Paradise i różne symulatory typu Race 07 (czy jakoś tak :P). Teraz pytanie: Wie ktoś na jakim silniku graficznym jest robiony Risen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Risen juz dawno przykula moja uwage. Oby klimatem, fabula blizej jej bylo do Gothica 1 niz 3 :/ Patrzac na grafike, gra wyglada niezle. Niestety, znajac zycie i mozliwosci PB, pewnie tylko komputery NASA beda w stanie udzwignac gre na full opcjach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/galeria_obrazki.asp?id=1442&i=6. Lod wygląda wręcz słabiutko. Znaczy kogo to obchodzi, byleby gra trzymała klimatyczny i fabularny poziom G1/G2;przecież PB o to właśnie chodzi, prawda?.

Nie mam pojęcia czym tak naprawdę podniecał się koleś który tam kiedyś i gdzieś widział Bayonette.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 10:47, nieszczescie napisał:

Miałem nadzieję, że Risen mi pójdzie.... ale po screenach chyba jednak nie...


Gra wychodzi również na x360 więc zawsze możesz się zaopatrzyć w dodatkową platformę. Aktualnie x''y są robione na dobrej płycie głównej, pochodzi 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować