Zaloguj się, aby obserwować  
lampak

Silent Storm - temat główny

122 postów w tym temacie

Matko, jeżeli wkurzają Ciebie długie tury w tej grze to może po prstu nie lubisz turówek ? Z zasady turówki są nudne, ale za to satysfakcjonujące a Silent Storm taki nie jest. Jeżeli Ci się nie podobają długie tury to po prstu nie graj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie się gra podoba, lubie rpg i ogólnie strategie, ale z czasem oczekiwania to trochę przesadzacie, ja już po 3 minutach moge zacząć się poruszać i strzelać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 18:36, KapiX napisał:

mnie się gra podoba, lubie rpg i ogólnie strategie, ale z czasem oczekiwania to trochę przesadzacie,
ja już po 3 minutach moge zacząć się poruszać i strzelać

Zobaczysz jak będzie w późniejszych etapach gry, kiedy wróg będzie miał bardzo dużą przewagę iczebną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z jedna misją w kampanii Osi, jest to już jedna z późniejszych misji ( mam już panzerkleiny) w której poprzez właz wchodzi się do podziemnej części mapki. Gdy już jestem w podziemiach i mam zaliczone wszystkie warunki misji i chcę opuścić lokację wyświetla mi się komunikat, że nie mogę opuścić lokacji z powodu "braku niezbędnej informacji". Co za informacja i gdzie ją znaleźć, już próbowałem przejsć tą misję około 5-6 razy i za każdym razem nie udawało mi się tego przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówisz o tej misji o której myślę to będziesz mógł zakończyć misje kiedy wyjdziesz na świeże powietrze czyli przedobszar, ten początkowy i tam chyba zacząłeś misje, i tam przycisk WYJŚCIE powiniem już być zielony, ale jak nie zabiłeś wszystkich tych złych to szybko idź na róg ekranu by uciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 11:15, mat-za napisał:

Jeśli mówisz o tej misji o której myślę to będziesz mógł zakończyć misje kiedy wyjdziesz na
świeże powietrze czyli przedobszar, ten początkowy i tam chyba zacząłeś misje, i tam przycisk
WYJŚCIE powiniem już być zielony, ale jak nie zabiłeś wszystkich tych złych to szybko idź na
róg ekranu by uciec

Ale jak wyjść za zewnątrz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 12:11, grand10pelu napisał:

Ale jak wyjść za zewnątrz??

Nie pamiętam za dobrze tej misji, ale jeśli przyjechałeś na ten obszar windą to chyba wystarczy że do niej wrócisz (albo w ogóle wrócisz w miejsce z którego startowałeś) i albo uruchomisz windę jakąś dźwignią przy niej, albo sama wyjedzie na górę. To tylko moje przypuszczenia oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z setup.exe z eXtra klasyka neXt . Wsadzam płytkę i mi to wyskakuje :( gralem joz na tej plytce i wszystko dzialalo . Po jakims czasie postanowilem do gry wrucic i lipa . SETUP.exe blad :( . Mial ktos tak jak ja ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem rozwiazanie

Zmień nazwę katalogu InstallShield na InstallSield_old (katalog ten znajduje się w folderze C:\Program Files\Common Files\)

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie instaluję gierkę (po raz drugi, bo jak pierwszy raz zainstalowałem to formata musiałem robić, a później kurzyła się na półce). Do rzeczy - mam zamiar grać aliantami, zastanawiam się tylko nad klasą bohatera, myślałem o snajperze, ale lepiej zdam się na Was. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 14:03, Woko11 napisał:

Właśnie instaluję gierkę (po raz drugi, bo jak pierwszy raz zainstalowałem to formata musiałem
robić, a później kurzyła się na półce). Do rzeczy - mam zamiar grać aliantami, zastanawiam
się tylko nad klasą bohatera, myślałem o snajperze, ale lepiej zdam się na Was. :D


Ja ze swojej strony polecam iżyniera bądź grenadiera, bo granaty daleko rzucają, a i z ciężkich karabinów pokroju Cheterlauta dobrze strzelają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecem żołnierza albo snajpera, żołnierz jest uniwersalny co za tym idzie często się przydaje, a snajper to zdejmuje z daleka, a przytym jest prawie nie naruszalny przez zwykłych przeciwników :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 20:53, PAPISHON napisał:

Ja polecem żołnierza albo snajpera, żołnierz jest uniwersalny co za tym idzie często się przydaje,
a snajper to zdejmuje z daleka, a przytym jest prawie nie naruszalny przez zwykłych przeciwników
:P


Ale ile kosztuje snajpera strzał w trybie snajperskim lub przy tzw. papierosku! No dajcie spokój! (Ale ma najwięcje AP na stracie, zgadzam się). A żołnierz wpierw to ciamajda, lepiej nawet medyka, byle by nie jego! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2007 o 20:56, Wieśniakoo napisał:

Ale ile kosztuje snajpera strzał w trybie snajperskim lub przy tzw. papierosku! No dajcie spokój!
(Ale ma najwięcje AP na stracie, zgadzam się). A żołnierz wpierw to ciamajda, lepiej nawet
medyka, byle by nie jego! :P


Ciamajda ? Hm..możliwe, ale jak pierwszy raz przechodziłem tą grę to wybrałem właśnie żołnierza i z grą porawdziłem sobie śpiwająca. Od razu mówie że to nie był najniższy poziom trudnośći...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam żołnierza. Kiedyś chciałem przechodzić grę snajperem, na początku było łatwo, ale później było trochę ciężko. Snajper może i ma dużo AP, ale u żołnierza można je łatwo zwiększyć. Wystarczy trochę pobiegać. Jeśli nie wierzycie poobserwujcie niebieski pasek jak wzrasta... Ja maksymalnie AP żołnierza podwyższyłem do chyba 61 AP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować