Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Powstańcie towarzysze! Recenzja C&C Red Alert 3: Powstanie

18 postów w tym temacie

No to fajnie. Lecz chcialbym sie łaskawie dowiedziec gdzie jest moj kod? Bo tak udostepniacie komentowanie gry i pisze Towar Dostepny lecz dalej nie widze swojego kodu :( pusty plik tekstowy i nic wiecej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od początku czytania recenzji czuć nie smak recenzenta do tego tytułu... Moim zdaniem powinien zachowywać chociaż pozory neutralności w stosunku do gry. No dobra, może próbował :) Aha, podsumowując grę, nie zapowiada się ciekawie. Cena, cyfrowa dystrybucja i nieudolne udawanie podstawki = zasłużona ocena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak... Pani "Ewa" chodzi tak małymi kroczkami żeby czasami nikt nic tam nie zobaczył.... Czyli większość pań jak z pierwszej strony playboya..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 21:16, colin mcrae napisał:

Od początku czytania recenzji czuć nie smak recenzenta do tego tytułu... Moim zdaniem
powinien zachowywać chociaż pozory neutralności w stosunku do gry. No dobra, może próbował
:) Aha, podsumowując grę, nie zapowiada się ciekawie. Cena, cyfrowa dystrybucja i nieudolne
udawanie podstawki = zasłużona ocena.


Najpierw się przechodzi grę, potem pisze recenzje, to chyba oczywiste. Więc nie jest dziwne, że od początku tekstu wyczuwany jest jak to napisałeś "nie smak", skoro taki sam niesmak Lucas czuł przez całą grę.

Podstawkę zakupiłem (jako jeden z pierwszych w Polsce, pamiętacie przekręt z Empikiem? :)), dobrze wydane pieniądze. W Multi z kumplem graliśmy "since beta" + do lutego b.r., było naprawde pozytywnie i humorystycznie. Zastanawiam się nad dodatkiem, nie wiem, ale raczej kupię, właśnie dla trybu kooperacji w kampanii bo multi raczej tykać nie będę, widząc nowe jednostki które całkowicie zniszczą już lekko zachwiany balans pomiędzy siłami 3 armii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 22:30, MisioKGB napisał:

Zastanawiam się nad dodatkiem, nie wiem, ale
raczej kupię, właśnie dla trybu kooperacji w kampanii bo multi raczej tykać nie będę...


"Na szczęście map dostarczono całkiem sporo, więc można się pobawić w sieci i spuścić łomot znajomym (opcję kooperacji w kampanii - przypomnijmy - usunięto)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem jak na to patrzeć. Z tego co słyszałem opcja kooperacji została usunięta, ale tylko z czwartej kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 23:19, SławekT napisał:

No właśnie nie wiem jak na to patrzeć. Z tego co słyszałem opcja kooperacji została usunięta,
ale tylko z czwartej kampanii.

Przy okazji Juriko o tym napomknąłem - ale ogólnie kampanie są singlowe. Wszystkie. Jedna z najciekawszych opcji RA3 poszła się gonić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 23:26, Lucas the Great napisał:

> No właśnie nie wiem jak na to patrzeć. Z tego co słyszałem opcja kooperacji została
usunięta,
> ale tylko z czwartej kampanii.
Przy okazji Juriko o tym napomknąłem - ale ogólnie kampanie są singlowe. Wszystkie. Jedna
z najciekawszych opcji RA3 poszła się gonić...


Boże dlaczego nie grzmisz.! Jak to, tryb kooperacji, tak po prostu został usunięty? Paszli won z dodatkiem. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucas the Great:
"(...) aliantów Japonii lub bycz powiązana (...)" powinno być "być" :-P (punkt dla mnie :-D)

W końcu przyzwoicie napisana recenzja, a nie kolejna hurraoptymistyczna jakich zresztą wiele. Wytknięte błędy, wrażenia recenzenta, daje się to czytać.

Ps. Czyżby EA przestała sypać $$ ? Czyli nie ma co liczyć na kolejny tydzień z EA... ufff... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja się cieszę, że nie kupiłem tego dodatku - już go miałem zamówionego, ale jakieś dwa tygodnie temu zmieniłem zdanie i anulowałem zamówienie na rzecz Dawn Of War II i powiem, że nie żałuję bo mimo tego, iż gra przynajmniej na Windows Vista jest ostro niestabilna to jest to najlepsza gra (zwłaszcza w kategorii strategii) w jaką ostatnio grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to mcdowell jest prezydentem usa?!?! Wszak wiadomo że prezydentem zostal Hoffie, czyli Dave Hasselhoff! co za cios :/

PS. Czy ktos zna jakis latwy sposob do wyszukania ziomkow do grania w kampanie co-op? Bo mam z tym duzy problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem. Wpisalem kod. Wziolem wersje angielska. A sciagnelo mi jakas arabska i nie wiem co teraz zrobic zeby miec inna wersje gry;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 23:28, Zero Hunter napisał:

A przedostatni ss nie jest pomylony?

:D

Prezenterka z dekoltem do pępka to jedno (wiem, że byś wolał z nią screena :P ), ale i prezenter w grze jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótko mówiąc, dodatek dużo poniżej oczekiwań. Fani zapewne spodziewali się solidnego dodatku, a z tego co widzę wyszedł on może trochę lepiej niż średnio, a do tego ta cena... Dodatku nie kupię, nad podstawką się jeszcze zastanowię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować