• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
R0bson

Sterownik ekranu przesta3 odpowiadaa...

Pytanie

Witam, mój kolega ma problem. Otó? jego PC to C2Q 2.66 Ghz, 4 GB RAM i GeForce 8800 GT. Przy ka?dej grze po kilku minutach robi mu sie czarny ekran, gra sie zawiesza i wyskakuje b3ąd jak na screenie. W czym tkwi problem i jak go naprawia?

20090315215437

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

A jaki on ma monitor ? Podobnie miałem gdy w monitorze ustawiłem za wysoką liczbę odświeżania.
--*

Choć widze na screenie że ma Vistę i to wszystko tłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.03.2009 o 21:54, Szperacz Robson napisał:

Witam, mój kolega ma problem. Otó? jego PC to C2Q 2.66 Ghz, 4 GB RAM i GeForce 8800 GT.
Przy ka?dej grze po kilku minutach robi mu sie czarny ekran, gra sie zawiesza i wyskakuje
b3ąd jak na screenie. W czym tkwi problem i jak go naprawia?


Proponowałbym na początek upgrade sterowników do najnowszej wersji, jak nie pomoże trzeba będzie dalej myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.03.2009 o 23:19, Nufiko napisał:

Proponowałbym na początek upgrade sterowników do najnowszej wersji, jak nie pomoże trzeba
będzie dalej myśleć.

No niestety, nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A czyściłeś system ze sterowników kompletnie, np. DriverCleanerem zanim zainstalowałeś nowe? Zawsze zaleca się tak robić a nie instalować i nadpisywać jedne sterowniki na drugie. Mozna ewentualnie zrobić defragmentacje dysku i rejestru etc.,wszystko co ma wpływ na kondycję Windowsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.05.2009 o 12:53, olamis napisał:

Zainstalowałam Ashampoo WinOptimizer 5 może coś da


Jak będziesz pewna że masz czysty rejestr i wszystko inne to uruchom kompa ponownie i zainstaluj najnowszy sterownik. Może spróbuj również sprawdzić np pamięc ram(np mem test) lub ogólnie niezawodność sprzętu jakimś programem(strees prime?). Coś musi w końcu zadziałac xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować