• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
manix-13

railroad simulator 2006 Prosze o POMOC

Pytanie

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 16.03.2009 o 09:44, manix-13 napisał:

Po zainstalowaniu gry wszystko jest ok, tylko w geodecie nie iałają zakładki te po prawej
stronie.

próbowałeś zainstalować tego http://pro.hit.gemius.pl/hitredir/id=..frCXAEQNwBKuB.WOdU6MdvfSV8sqLj.Y6iqdqwBS3.i7/url=www.gram.pl/pliki_pobierz.asp?id=1307 patcha? co prawda problem nie ten sam, ale być może jak fix pogrzebie w geodecie to się zakładki naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Myślałem że gra jest trachnięta. ale na innych kompach dziala, czyli z moim jest coś nie tak.
Sterowniki mam najnowsze, te direx coś tam 9.0 najnowsze nigdy nie mialem problemów z czym kolwiek.
Wszystko w grze chodzi oprucz tych zakładek w geodecie, na czym polega problem.
Gdy włączę geodetę i chce uruchomić zakładki to one reagują ale rozwijają się na cały ekran 3/4 od dołu i nic na nich nie ma, klikam znowu chowają się. Co jeszcze, jestem w geodecie myszką najeżdzam na zamknięcie lub 1/3 wysokości ekranu i pokazuje miśię nic miziaje jakieś. Mam demo i działa ok.
Ekran-monitor mam 1920/1080 ale to nie o to chodzi bo zmieniałem rożdzielczość i nic.
Sprzętowo mam aż za dużo dlatego się dziwie i jednocześnie proszę o pomoc.
POMOCY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 19.03.2009 o 15:36, manix-13 napisał:

Naprawde nikt nie może pomóc?


Jeszcze raz opiszę problem.

Po zainstalowaniu gry na kompie wszystko działa bez problemu gra się uruchamia wszystkie składniki działają, oprócz jednego.
Jest to dział gry który nazywa się geodeta (można w nim budować makiety torów, miast i ukrztałtowania terenu).
Po jego uruchomieniu pokazują się zakładki po prawej stronie ekranu po kliknięciu na daną zakładkę powinna się rozwinąć i powinny się tam znajdować różne narzędzia do budowy makiet.
Problem polega na tym że gdy najadę i kliknę na daną zakładkę to ona się rozwija na cały ekran (80% powierzchni od dołu ekranu) i nic na niej niema. Tak się dzieje ze wszystkimi zakładkamii.
Instalowałem ją kilka razy i nic nie pomagło, próbowałem na różnych dyskach, cuda niewidy robiłem w miare mojej słabej znajomości kompa.
Ta sama gra na innym kompie-laptopie (zresztą bardzo wolnym i przestarzałym), działa!!
Wniosek nasuwa się jeden wina mojego kompa, ALE CO !!!
Napewno na forum znajdą się miłośnicy tej gry lub osoby znające się na tego typu problemach.
Parametry kompa i oprogramowanie są ok, sterowniki też - więc co.
Proszę jeszcze raz o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować