Zaloguj się, aby obserwować  
tosz

4Story

40 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2009 o 11:18, lOkErS napisał:

1. Gra ktoś w to?

Ja czasami :)

Dnia 18.04.2009 o 11:18, lOkErS napisał:

2. Jakie królestwo?

Moje? Valorian

Dnia 18.04.2009 o 11:18, lOkErS napisał:

3. Jaka klasa postaci?

Łucznik o imieniu AragonWolfs

Dnia 18.04.2009 o 11:18, lOkErS napisał:

Ja zamierzam dołączyć do Derion :)

No to spotkamy się na wojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 18:45, lOkErS napisał:

Ja zacząłem grać wróżką/magiem tak jak mówiłem w Derion :) Jak na razie mam 7lv i gra
mi się w miarę podoba :)

A ja już ją odinstalowałem, 16level - łucznik :)
Może kiedyś do tej postaci wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nie powala... największy plus to to, że szybko można się jej pozbyć z dysku :-) Miałem 34 lvl łucznika na Valorian 1 serwer. Postać oddałem dla znajomego z gildii, nick taki jak na forum. Jeśli jeszcze nie popalił wszystkich itemów to jest szansa, że ktoś się na niego natknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łaaa, ksero WoWa O.o, ta gra niczym nie powala, polska wersja - no comment, pół niemiecka, pół polska, pół hebrajska* O.o

*Ruska? xD Nawet nei wiem co to za język tak tam gadają O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra masakryczna.
Grafa słabsza niz w WoW''ie.
Nie przyciaga. Questy jak w metinie: Idź zabij wróć.
Plusy:
o_O? nie ma -.-"

Minusy:
-Gracze :X 3/4 z nich to "plax itemzz
-Brak tego czegoś...
-Klon WoW''a i metina połączony w 1...
-To ma być polskie? nie widzialem polskich kwesti prócz "KUR$A itd."
-Monotonna (choć teraz już wolę gry pod PvP lub ciekawą fabułę. Jak np. GW :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko co do polskiej wersji:Ja miałem po niemiecku,ale kolega w patchu miał spolszczenie,ja niezdążyłem ściągnąć patcha bo grę odinstalowałem.Ale być może jest teraz pakiet gra + PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram chyba od roku mam łucznika na 31 lvl na mortale kraj valorian i gra mi sie podoba (może dlatego że nie grałem w mmo płatne )
powiem tak jak to bywa w MMO najważniejsze są relacje miedzy graczami a w tej grze można spotkać chamów dzieci neo trolle (na szczęście takich graczy GM są surowi) a można spotkać naprawde fajnych graczy ale by takich spotkać trzeba być w dużej i aktywnej Gidli a takie to przyjmują od wysokich lvl (ok 35 lvl )
ale weszła ostanio moda na robienie akademii czyli gildii dla niskich lvl.
expienie jest bardzo fajne bo nie expi sie zabijając ze 200 stworów tylko bierze sie misje gdzie gdzie jest za cel zabicia określonej liczby potworów (od 5 do 18 ) za to dostajesz kaes pieczątkę oraz expa tak porównywalnie exp jedna misja =20-30 stworków no i za pieczątke np nr 1 2 3 4 5 danego npc dostajesz jeszcze expa i kase (dodam że jak sie jest w grupie i zabija sie potwory to do misji idzie na konto twoje i innych graczy z grupy więc lvl można wbić naprawdę szybko )
ale głównym zadanie w tej grze nie jest expieni i najwyższy lvl ale walczenie po stronie naszego kraju otórz na początku gry wybiera sie 2 kraje (w zagranicznych wersja są 3 ) i walczy sie u jej boku a żeby nie było tak że na wojnie jakiś 60 lvl tłucze 10 lvl są tajne dokumenty dla lvl z przedziałalmi 10-20 21-30 31-40 itd jest też wiel rodzaji wojen jak obleczenie obrona eskorta wiec gra z tej strony ciekawa
co do grafiki to nie wiem na co narzekają bo co można oczekiwac od darmowego MMO ważne że nie wygląda jak z lat 90 (jak ktoś nie zgada sie to włącz szanowny panie tibie ) co do podobieństwa do Metina to trudno sie nie dziwić w koncu ten sam producent
A co do polskiej wersji do tjest totalną ściema że jest to połaocznie polskiego angielskiego i rosyjskiego. Gra jest wpełni zdubigowaną(ale kwestii to nie ma zbyt dużo polską gra wprowadzono nawet polskie znaki )
więc dla kogo ta gra dla niewymagających graczy lubiących MMO gdzie liczy się współpraca z innymi graczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować