Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Galaxy zapowiada niereferencyjnego GTX`a 260 z 2 GB pamięci

19 postów w tym temacie

Bardzo ładny, no i w GTA IV trzeba sobie oficjalnie na maksa pograć.

(...)"niestety karta nie jest znacznie wydajniejsza od referencyjnego modelu z 896 MB pamięci."

Nawet jeśli wpakują tam 10GB pamięci a szyna pozostanie taka sama to wydajność po prostu przeczołga się max o kilka procent wyżej. Oni na prawdę chcą sobie pograć w to GTA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie. W GTA4 na maksa pograć można by było. Ale przy wysokiej rozdzielczości i max detalach to nie ma co marzyć o pełnej płynności. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 13:32, InterFejS napisał:

Ano właśnie. W GTA4 na maksa pograć można by było. Ale przy wysokiej rozdzielczości i
max detalach to nie ma co marzyć o pełnej płynności. ;]


trzeba jeszcze odpowiedzieć sobie na pytanie ile to jest wysoka rozdzielczość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 15:10, slizgi napisał:

jakieś tam Galaxy, jak wyjdzie od EVGA lub BFG to ja rozumiem i rozważę zakup.

galaxy robi bardzo dobre standardowo podkrecone karty wiec nie wiem o co Ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gta 4 gta 4... wiecie że do gta 4 jest potężny proc a nie super potężna grafika z 10 gb ramu na pokładzie ??
już spokojnie na zwykłym gtx 260 se pogracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze myślałem, że 2GB = 2048 MB. Możliwe, że autor tekstu ma inne zdanie na ten temat. A tak na marginesie. Z tego co widzę to ta dodatkowa pamięć "daje kopa" ;/ 1-2 FPS różnicy nie mówiąc już o Warhead'zie. Dla mnie totalna porażka i nabieranie klienta, który nie zna się na sprzęcie komputerowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>galaxy robi bardzo dobre standardowo podkrecone karty wiec nie wiem o co Ci chodzi

o to że mam tylko zaufanie do dwóch wymienionych wyżej firm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja gram na pełnych detalach w GTA 4....i wydalem tylko 1200 zł...pytacie jak to zrobiłem ??
kupiłem Playstation 3 ciołki.....kiedy wreszcie zrozumiecie fenomen konsol......
nie zebym byl jakims konsolo-fanboyem, kompa tez mam dobrego, crysis leci na bardzo wysokich ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 17:28, Gonzarion napisał:

ja gram na pełnych detalach w GTA 4....i wydalem tylko 1200 zł...pytacie jak to zrobiłem
??
kupiłem Playstation 3 ciołki.....kiedy wreszcie zrozumiecie fenomen konsol......
nie zebym byl jakims konsolo-fanboyem, kompa tez mam dobrego, crysis leci na bardzo wysokich
^^


Dobrze jest mieć PeCeta oraz PS3 i chyba sobie sprawie jeszcze to 2-gie, bo aż mnie korci jak tylko zobacze LBP albo Killzone u kumpla. :). Zakup x360 był niestety porażką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karta zapewne nie jest dość mocna, by te 2 GB pamięci dały zauważalny efekt. Do tego może być głośna, sądząc po ilości wentylatorów. Choć jeśli cena będzie przyzwoita to można zaryzykować, choćby dla niezłego wyglądu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować