• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

czy na internecie radiowym da się normalnie grać? POMOCY! [M]

Pytanie

wgrałem se demko unreal tour. 2004 i próbuje grać w necie.
udało sie i mam iakjiś ping-900.
wtedy gra strasznie sie zacina i jakby cofała sie w czasie:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Swego czasu gdy miałem łącze radiowe to też narzekałem. Radiówka ma to do siebie, że gubi pakiety i ping na krótkie chwile potrafi wskoczyć w górę. Jest to bardzo irytujące. Ale może w ustawieniach gry jest coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.02.2006 o 19:37, NyGgA MiLy napisał:

no cóż,spróbuje w innych grach.DZIENKS(prod. pisze że mam 2 mega na sek.WONTPIE W TO!!!!!!!)

Mb/s to megabity nie megabajty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.02.2006 o 19:21, kuba121 napisał:

ja mam łącze radiowe ale nie ścina mi się jak gram po sieci

-.- zależy jak rozumiesz pojęcie ścinanie . Sama gra nie ścina się, nadal masz np. te swoj 50-100 fps ... tylko tracisz pakiety , kontakt z netem i..... stoisz w miejscu nie mozesz sie ruszyć ^^ ale niebo itd. dalej ładnie wszystko jest itd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.02.2006 o 19:25, WorldWar3PL napisał:

> ja mam łącze radiowe ale nie ścina mi się jak gram po sieci
-.- zależy jak rozumiesz pojęcie ścinanie . Sama gra nie ścina się, nadal masz np. te swoj
50-100 fps ... tylko tracisz pakiety , kontakt z netem i..... stoisz w miejscu nie mozesz sie
ruszyć ^^ ale niebo itd. dalej ładnie wszystko jest itd .

nigdy jeszcze nie wywaliło mnie z żadnej gry zawsze mogę się ruszać i wszystko chodzi jak żyleta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sieci radiowe same w sobie nie są wcale złe. Wszytko zależy od szybkości łącza, jakie jest udostępniane i ilości osób z niego korzystających. Kolega korzysta z radiówki i ma świetne transfery przy ściąganiu i zero lagów przy graniu. Poza tym na jakość przesyłu sygnału ma wpływ wiele czynników, od jakości i mocy anteny poprzez okablowanie, szybkość łącza, ilość osób. Niebagatelne znaczenie ma również odpowienie zaprojektowanie samej sieci- punkty dostępowe, ich jakość i odległości między nimi. Na samym końcu umieściłbym czynniki atmosferyczne. Do grania wystarczy w zupełności transfer ok. 12-20 kb , w zależności od gry w jaką gramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.02.2006 o 19:30, przemo-r3 napisał:

Niestety takie sa uroki radiowki. Placisz malo ale za jaka jakosc. Lepiej zaplacic wiecej
i miec cos pozadnego



Nawet nie wiem czy wuęcej :) ja z wszystkimi promocjami na jakie sie zdolalem zalapacm za neo 512 wychodzi mi jakies 52 zl iesiecznie a moj qmpel za radiowke placi
56zl miesiecznie a ma 128 tylko i straszliwy ping wieczorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 14.02.2006 o 09:15, Ponury rzniwiaż napisał:

Nawet nie wiem czy wuęcej :) ja z wszystkimi promocjami na jakie sie zdolalem zalapacm za neo
512 wychodzi mi jakies 52 zl iesiecznie a moj qmpel za radiowke placi
56zl miesiecznie a ma 128 tylko i straszliwy ping wieczorami


No to jeszcze rachunek telefoniczny dołącz do swoich opłat i kwota od razu ci podskoczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja mam radiówkę i na ogół mam bardzo dobre pingi- na polskich serwerach (battlefield 2) nawet 25. Jednak czasami są takie dni (np. jak pada śnieg, albo deszcz), że gubi pakiety, a ping jest ogólnie kijowy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.02.2006 o 11:08, zawcia napisał:

ja mam radiówkę i na ogół mam bardzo dobre pingi- na polskich serwerach (battlefield 2) nawet
25. Jednak czasami są takie dni (np. jak pada śnieg, albo deszcz), że gubi pakiety, a ping
jest ogólnie kijowy :/



ale ile płacisz za miecha jednego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować