Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sequele Lost Planet i Dead Rising w 2010 roku

7 postów w tym temacie

Oj nie wiem czemu ale nie chce mi się ostatniej misji przechodzić po tym, jak wybrałem przechodzenie misji od nowa. Ledwo dotrwałem do następnej a tu... od początku misja. Grrr. W każdym razie bardzo dobra jest to gra a teraz cena jest rozsądna [zarówno ta zwykła wersja jak i Colonies Edition] więc szczerze polecam ;] Chyba, że nie lubicie się bić z czymś co może na myśl przywołać robaki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 18:37, InterFejS napisał:

Oj nie wiem czemu ale nie chce mi się ostatniej misji przechodzić po tym, jak wybrałem
przechodzenie misji od nowa. Ledwo dotrwałem do następnej a tu... od początku misja.
Grrr. W każdym razie bardzo dobra jest to gra a teraz cena jest rozsądna [zarówno ta
zwykła wersja jak i Colonies Edition] więc szczerze polecam ;] Chyba, że nie lubicie
się bić z czymś co może na myśl przywołać robaki ;]


albo co jest takie duże, że nie mieści się w 52 calówce. Lost Planet to była bardzo dobra gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na Lost Planet 2. Jedynka była dla mnie tak rewelacyjną grą że chciałem zabić tego kto w Capcomie wymyślił fabuły i gry na 6-8h. Ale doszedłem do wniosku że ktoś dwójkę musi wymyślić więc się powstrzymałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować