Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gateway P-7808u FX - notebook dla graczy

13 postów w tym temacie

Laptop całkiem dobry, według mnie jego rozdziałka jest rozsądnie dopasowana do możliwości w kwestii gier. Cena też dosyć atrakcyjna, choć szkoda, że gwarancja jest dosyć krótka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super sprzęt, przydałby mi się taki bo moja blisko 2 letnia Satellitka A200 na nowszych tytułach nie wyrabia;/ Tylko ciekawe ile trzyma bateria? Przydałaby się też 6-7kanałowa karta dźwiękowa:) 1800dolców to całkiem sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laptop całkiem niezły, wydajność też pewnie niezgorsza. Jednak 1800 dolarów - przy obecnym kursie - to niestety całkiem spora sumka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ale ciężki kloc :O
Ciekawe ile realnie by kupno wyszło, np. z zagranicy czy cuś. Będę niedługo chyba kupował lapa (też do gier), ale 17 cali to chyba za dużo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy ktoś posiada jakikolwiek produkt tej firmy...??bo ja szczerze mówiąc pierwszy raz o niej słyszę a zastanawiam się nad kupnem laptopa i ten model jest dla mnie bardzo kuszący...moim zdanie stosunek ceny do jakości nie jest wygórowany ale jak wcześniej wspomniałem nie orientuje się szczególnie w produktach tej marki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Preferuję długi czas pracy baterii pod obciążeniem a nie siedzieć niecałą godzinkę... Na razie zbieram kasę na laptopa, oczekuję od niego między innymi wysokiej mobilności [w tym długa praca baterii]. Wydajność też może być dobra ale bez przesady. Stacjonarka już mam i to nie takiego złego. No cóż. Poczekam aż w końcu producenci wrócą do starych dobrych notebooków, co wytrzymywały naprawdę długo. Chociaż teraz do pracy to bardziej są netbooki no ale bez przesady ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować