Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Full Spectrum Warrior - temat ogólny

185 postów w tym temacie

Witam!
Zapraszam wszystkich weteranów misji stabilizacyjnej w Zekistanie do dzielenia się odczuciami związanymi z grą jak i nadchodzącym dodatkiem Ten Hammers.W tym wątku możecie poruszać wszystkie tematy związane z grą (sekrety,taktyki,porady,itp).Zapraszam do wspólnej rozmowy o tej wspaniałej grze wojennej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat może być ale mam jedno zastrzeżenie. FSW Ten Hammers to 2 część gr a nie dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie ktoś się zlitował i założył temat!(mnie sie nie chciało).Uważam że FSW to świetna gra,ale trochę za krótka.Obecnie przechodzę gre w tym realistycznym trybie.A wy jużskończyliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 22:52, PAPISHON napisał:

Gra bardzo mi się podoba, czekam z niecierpliwościa na Ten Hammers. Czekam też na dodatek do
SWAT 4

Ciekawe kiedy będzie pre-order Ten hammers.SWAT 4 syndykat już zamówiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 00:03, Król Jabol napisał:

> Gra bardzo mi się podoba, czekam z niecierpliwościa na Ten Hammers. Czekam też na dodatek
do
> SWAT 4
Ciekawe kiedy będzie pre-order Ten hammers.SWAT 4 syndykat już zamówiłem

Ja zamówie sobie SWATA 4 Syndykta za pare dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 00:01, Król Jabol napisał:

Nareszcie ktoś się zlitował i założył temat!(mnie sie nie chciało).Uważam że FSW to świetna
gra,ale trochę za krótka.Obecnie przechodzę gre w tym realistycznym trybie.A wy jużskończyliście?


Też się zdziwiłem.Myślałem że taki temat już jest ale jednak nie było.Ale faktycznie popełniłem błąd.Ten Hammers to rzeczywiście druga część a nie dodatek.

PS.Tak dosadnej polonizacji jeszcze nie widziałem.Pochwała dla CDp za odwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 13:49, YahooPL napisał:

> Nareszcie ktoś się zlitował i założył temat!(mnie sie nie chciało).Uważam że FSW to świetna

> gra,ale trochę za krótka.Obecnie przechodzę gre w tym realistycznym trybie.A wy jużskończyliście?


Też się zdziwiłem.Myślałem że taki temat już jest ale jednak nie było.Ale faktycznie popełniłem
błąd.Ten Hammers to rzeczywiście druga część a nie dodatek.

PS.Tak dosadnej polonizacji jeszcze nie widziałem.Pochwała dla CDp za odwagę :)

Bez cenzury! tak jak lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż dziw bierze że żadna instytucja związana z walką z grami komputerowtmi nie zainteresowała się tą grą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem tą grę, ale potrzebowałem kasy i sprzedałem, czego bardzo zaluje. Czekam az sie ukaze w NXK. ;) Kiedy będzie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 21:16, lurynowicz napisał:

Miałem tą grę, ale potrzebowałem kasy i sprzedałem, czego bardzo zaluje. Czekam az sie
ukaze w NXK. ;) Kiedy będzie? ;)


Narazie jest chyba w Fajnej Cenie za 49:90 o ile się nie myle.Ale sprawdź w sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 23:07, ferbi napisał:

A ja wygrałem tę grę w konkursie gwiazdkowym i nawet jej nie rozpakowałem jeszcze ;)

Nie wiesz co tracisz, Stary. ;) Ja z chęcią wolałbym ja wygrac niz Punishera (który zresztą także bardzo mi sie podoba), ale darowanemu koniowi w zeby sie nie zagląda. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Jestem w 7 misji i teraz muszę coś zrobić z tym wozem pancernym co blokuje drogę ciężarówce z lekami. Próbowałem go zniszczyć, ale nie mogłem (nawet z granatnika strzał nie podziałał).Wsparcia powietrznego nie mogę wezwać. gdy zbliżę się do pojazdu to od razu gnie jeden z żołnieży. pomocy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam za dobrze ale chyba powinieneś więcej niż raz z granatnika mu przywalić.Spróbuj też podejść do niego bliżej może się da podłożyć pod niego jakiś łądunek wybuchowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FSW to świetna gra!! KIedys porzyczylem og qmpla i mi sie spodobala. Teraz ja chyba kupie, bo znowu cos mnie do nie ciagnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom. Zwłaszcza, że u mnie w miescie w Empiku FSW zalega na półkach i NA PEWNO go wycofają akurat kiedy ja bede chcial kupić... Prawa Murphy''ego działają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia z gry?
Pierwsze misje są w porządku, ale później robi się niedobrze:
gra ma kilka błędów. Np.
-w pierwszych misjach można bez problemu ostrzeliwać "Ogniem pojedynczym" nawet dwóch wrogów, z kolei przy ostatnich misjach ostrzał zza rogy jednego przeciwnika jest niemożliwy.
-jeżeli prowadziłem ogień zaporowy, po czym chciałem ten rozkaz anulować, musiałem przejść w ogień pojedynczy, a następnie anulowanie ostrzału.
-drużyny Alfa jak i Bravo nie były w stanie za żadnym razem odstrzelić (wyeliminować) przeciwnika, który biegł na otwartej przestrzeni.
-chowanie się za zaporami(domyślny przycisk spacja) -śmiech na sali. Od razu można było wczytać powtórkę.

Generalnie mógłbym opisać jeszcze kilka błędów tych podstawowych, jeżeli kogoś by interesowały.
Plusy?
Są:
-dobra grafika, energiczna muzyka gdy coś się dzieje, fajne teksty żołnierzy, oraz kilka pomniejszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować