Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Full Spectrum Warrior - temat ogólny

185 postów w tym temacie

Mam Full Spectrum Warrior z Play''a. Gierka zadymista!!

Ale dla mnie minusem, i to dużym, jest to, że jest tak mało wrogów! x/ Dwe zespoły amerykanów, po czterech ludzi w jednym zespole. Jedni przyciskają ogniem, związują do walki, a drugi zespół flankuje wroga by go wystrzelać.. Tylko że ten wróg to JEDEN człowiek.. :/ :/ Noo coś nie tak jest.. x/ Czasem zdarza się spotkać dwóch czy trzech dość blisko siebie ale bardzo rzadko. (Jeszcze rzadziej się trafia na "tango" z RPG (wtedy fajna zabawa się zaczyna ^^)) Cała taktyka: chowanie się, przyciśnięcie ogniem, oflankowanie drugą drużyną, wystrzelanie - i to wszystko na jednego niepotrafiącego strzelać Zekistańczyka.. x/ - to jest śmieszne i żałosne jednocześnie x/ x/

Ale gra bardzo mi się podoba ^^ Ciekaw jestem jak będzie na wyższych poziomach trudności ;] ;] Świetna giera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To jest niestety stara gra i nic nie możemy za to, że kilka lat temu gry wyglądały jak wyglądały. Nie da się jednak ukryć, że w dniu premiery fajnie mi się w to grało i naprawdę lubiłem tę grę póki się nie zestarzała. Miłe wspomnienia zostają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 15:39, YahooPL napisał:

/.../

To jest niestety stara gra i nic nie możemy za to, że kilka lat temu gry wyglądały jak wyglądały.
Nie da się jednak ukryć, że w dniu premiery fajnie mi się w to grało i naprawdę lubiłem tę
grę póki się nie zestarzała. Miłe wspomnienia zostają :P

Bo ja wiem czy ta gra jest taka stara? Poza tym nawet w starych grach nie było tak że się strzelało do jednego wroga ^^ :D Chodzi mi o to, czemu wrogowie nie są grupami? Choćby małymi. Jak na przykład w Brothers In Arms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas odświeżyć ten temat. :P
Mam takie pytanie: Jak zapisuje się grę podczas misji? I czy po pojawieniu się wroga Twoi żołnierze automatycznie strzelają czy trzeba im jeszcze to kazać? Z góry dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 17:20, M1chał napisał:

> Chodzi mi o to, czemu wrogowie nie są grupami? Choćby
małymi. Jak na przykład w Brothers In Arms.


Eee... o ile dobrze pamiętam to przeciwnicy chodzili w grupach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 17:00, Zuma orginal napisał:

>

Sami strzelają


Aha,dzięki.A co do tych save''ów? Gram na najniższym poziomie trudności,na początku myślałem,że będę grał na średnim ale ciężko było więc zmieniłem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 16:59, Adeq napisał:

> > Chodzi mi o to, czemu wrogowie nie są grupami? Choćby
> małymi. Jak na przykład w Brothers In Arms.

Eee... o ile dobrze pamiętam to przeciwnicy chodzili w grupach..

To coś źle pamiętasz :p Przeciwnicy to najczęściej jedna, dwie osoby.. Owszem spotykamy po 4 czy nawet 5!! x] A tym bardziej się to rzuca w oczy, że kierujemy "dzielnymi wojakami". Czterech dzielnych wojaków strzela i przyciska ogniem dwóch mało dzielnych "talibów" by kolejna czwórka dzielnych wojaków mogła ich oflankować i wykończyć.. Ja wiem że wojna wojną. Na wojnie nie jest jak w Call of Duty czy jakimś tam Medalu. Ale tu przegięli w drugą stronę.. Jakieś kaleki z pełnym gaciami.. :p :p Wsparcie lotnicze by wezwali na rolnika z kałachem :p x]]

Ale gierka i tak wypaśna!!!! ;] :]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2008 o 19:45, M1chał napisał:

To coś źle pamiętasz :p Przeciwnicy to najczęściej jedna, dwie osoby.. Owszem spotykamy
po 4 czy nawet 5!! x]

A widzisz jednak mam racje :)

Dnia 10.02.2008 o 19:45, M1chał napisał:

A tym bardziej się to rzuca w oczy, że kierujemy "dzielnymi wojakami".
Czterech dzielnych wojaków strzela i przyciska ogniem dwóch mało dzielnych "talibów"
by kolejna czwórka dzielnych wojaków mogła ich oflankować i wykończyć.. Ja wiem że wojna
wojną. Na wojnie nie jest jak w Call of Duty czy jakimś tam Medalu. Ale tu przegięli
w drugą stronę.. Jakieś kaleki z pełnym gaciami.. :p :p Wsparcie lotnicze by wezwali
na rolnika z kałachem :p x]]

>

Hmm.. szczerze mówiąc jakoś mi to w ogóle nie przeszkadzało :P Nie liczyłem ile ich tam było tylko myślałem jak tu z 4 wojakami z M4 rozwalić rolnika z widłami :P

Dnia 10.02.2008 o 19:45, M1chał napisał:

Ale gierka i tak wypaśna!!!! ;] :]]


I to się liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda następująco - rozdział 4 gdzie mamy poprzez nalot lotniczy zgładzić czołg na głównym placu. No i wszystko by było świetnie gdyby nie fakt, że owy nalot lotniczy nie wiem jak wezwać. Moi kompani znajdują się pod niebieskim rombem jednakże nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w ostatniej misji (nie licząc bonusowych 12 i 13). Pod sam koniec jest taka duża hala a w niej przynajmniej kilkunastu gości przychodzących po kilku z różnych stron. Jak to niby mam przejść ?!!! To jest niemożliwe bo wrogowie są wszędzie więc nie ma możliwości wejść do hali - jeśli stane za jedną osłoną to mnie wykończą wrogowie z dwóch innych stron. Bez jaj, tu nawet granaty dymne nie pomagają. No i są goście z bazookami. Już raz wykończyłem paru gości, a tu następnych pare doszło i mnie wykończyło od boku jak wchodziłem do hali. Najgorsze że pojawiają sie falami i aby aktywować skrypt wejścia kolejnych fal sam musze wejść do hali - a to równa się wybiciem moich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest nawet dobra ma ten ząb który ostatnio w żadnej grze nie występuje...ale gdzie jest opcja SAVE GAME bo znalazłem tylko replay.
Przecież nie bede z powodu niemożności skończenia przydługiej misji z braku czasu zaczynał ciągle od nowa.
Na razie za brak tej opcji giera ma -1 w skali 1~10 i nikłe szanse na dłuższy pobyt na dysku.
Nie może być tak żeby to gra mi dyktowała ile mam grac a ile nie...Bez SEJWA traci poprostu sens.
I jak kontrolować konkretnego szwejka a nie odrazu całą druzyne. Manual na wszystkie sposoby przewertowałem.
Tutek cały zrobiłem i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 19:34, Bartkula napisał:

Nie wiem czy wszyscy wiedzą, ale można tę grę pobrać za darmo (bo została udostępniona
przez producenta):
http://www.gamikaze.pl/Pliki/Darmowe_Gry/Full_Spectrum_Warrior.aspx


Fajnie, dali grę za darmo, ale cd-keya do niej już nie... I skąd ja mam go niby wytrzasnąć, może mam szukać po warezach? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś lubi gry taktyczne i filmy wojenne winien weń zagrać. Giera poraża grafą, muzyką, świetnym trybem single, jak i multi. Główkowanie, żółnierzuuuu!!!!! Gra oparta na programie szkoleniowym dla amerykańskiej armii! Zdaniem: Interaktywny Helikopter w ogniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest dostępna w nowej promocji na gram.pl za jedyne 10zł, a ja z chęcią zagrałbym w taktycznego shootera tylko, że nie chcę tego ani zamawiać z gram.pl (koszty przesyłki) ani ściągać (gra pożre mój transfer na 3miesiące xD) Chciałbym to kupić w jakimś sklepie może ktoś to spotkał w MM Empiku czy innej Biedronce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż niedawno ściągnąłem (jeśli ktoś mi wyskoczy jak Filip z konopii o tekście z piractwem to świadczy tylko o nim) ową grę, myślałem że skoro moja karta graficzna chyba 3 krotnie przekracza wymagania gry, zaś pamiec ram dwukrotnie...tynczasem gra tnie sie juz od pierwszego filmiku. Zmieniam detale na najnizsze, a jest identycznie. Szukalem rozwiazania problemu w necie jednak nic nie znalazlem, ba. Szukalem nawet patchy ale nic nigdzie nie ma. Gra tnie sie nawet w menu, razem z dźwiękiem i kursorem oczywiscie. Grę ściągnąłem z gamershell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 13:27, dzeksondzekson napisał:

Otóż niedawno ściągnąłem (jeśli ktoś mi wyskoczy jak Filip z konopii o tekście z piractwem
to świadczy tylko o nim) ową grę, myślałem że skoro moja karta graficzna chyba 3 krotnie
przekracza wymagania gry, zaś pamiec ram dwukrotnie...tynczasem gra tnie sie juz od pierwszego
filmiku. Zmieniam detale na najnizsze, a jest identycznie. Szukalem rozwiazania problemu
w necie jednak nic nie znalazlem, ba. Szukalem nawet patchy ale nic nigdzie nie ma. Gra
tnie sie nawet w menu, razem z dźwiękiem i kursorem oczywiscie. Grę ściągnąłem z gamershell


Heh, to nic. Ja sobie odkurzyłem płytę z CDA, w której dali właśnie FSW i mam to samo co ty. Gra na znaczku THQ już się tnie... wczytywanie misji jest jesynie płynne, reszta tnie się niemiłosiernie... nie ma na to jakiegoś sposobu? Specyfikacji komputer nie musze chyba podawać... bo absurdem jest by komputer sprzed pól roku nie pociągnął FSC ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować