Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Full Spectrum Warrior - temat ogólny

185 postów w tym temacie

Hej mam pytanko, czy ta gra pujdzie mi na zintegrowanej karcie graficznej Intel 845 64 MB ???? Wydaje mi się, ze pujdzie, ale chce sie upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 14:13, mallard napisał:

Eeeeeeee, cienka gra. Nawet sobie postrzelać nie można.

Jeśli gra jest taktyczna to zwykle się samemu nie strzela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 14:16, mallard napisał:

Ehhh. Wczoraj w Media Markt mogłem wziąć The Punishera. Chociaż bym se postrzelał.

Nie mów że kupiłes grę nie czytając o niej wcześniej w internecie lub nawet nie czytając odwrotu pudełka... ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszłem do szóstej misji ,póżniej pojechałem na wakacje i jak wróciłem to już mi się nie chciało grać. Gra jest super bo trzeba bardzoo uważać i dużo myśleć. Na początku jest trudno ale póżniej idzie już o wiele łatwiej. Ładana grafika, wciąga i muzyka też fajna ogółem dobra gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz piracką wersję gry to się nie dziw ale jeśli masz oryginał i ci wyskakuje taki komunikat to znaczy że twój program antywirusowy jest przewrażliwiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 13:01, mutombo 1 napisał:

CZY MACIE TEN PROBLEM CO JAK TAK TO CO TRZEBA ZROBIC. ODPALAJAC GRE POKAZUJE MI SIE ALARM
O TROJANIE

bo ci antywirus cracka wykrywa ^^
ps. tu sie nie toleruje piractwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne wrażenie że Ten Hammers przeszedł całkowicie bez echa.Niby ładne oceny w pismach ale jednak mało się o nim mówi a teraz to prawie wogle.

PS.Ma ktoś informacje o kontynuacji serii Full Spectrum Warrior ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 17:19, driv4r napisał:

Cze kto zagra w multi ze mna jak ktos chce to pisac na gg 9021933 nawet jak mnjie niue ma


W sumie to byłbym chętny ale najpierw muszę zainstalować.Napiszę jak będę miał czas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 19:56, Podpułkownik napisał:

A ja mam pytanie czy gra obsługuje karty graficzne z serii GeForce 2 MX 400 ??


Niestety raczej nie widze najmniejszych szans na odpalenie tej gry :( Nawet dobry procek i ram ci tu nie pomoże. Chłopie najwyższy czas na upgrade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 19:56, Podpułkownik napisał:

A ja mam pytanie czy gra obsługuje karty graficzne z serii GeForce 2 MX 400 ??

Oh Podpułkowniku trza zmienić karte! Jak można wytrzymywać z taką kartą! Ale powracająć do głównego wątku gra jest bardzo fajna. Ale pod konicec mi się zaczęła nudzić, gdyż gra polega na jednym 1 drużyną trzeba wrogów przytrzymać ogniem zaporowym, a drugą ich okrążyć i zabić. Na dłuższą metę jest po prostu zbyt liniowa. Jak dla mnie 1 raz wystarczył, żeby przejść tą grę, chociarz żadko to robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 21:50, kapibara napisał:

Oh Podpułkowniku trza zmienić karte! Jak można wytrzymywać z taką kartą! Ale powracająć do
głównego wątku gra jest bardzo fajna. Ale pod konicec mi się zaczęła nudzić, gdyż gra polega
na jednym 1 drużyną trzeba wrogów przytrzymać ogniem zaporowym, a drugą ich okrążyć i zabić.
Na dłuższą metę jest po prostu zbyt liniowa. Jak dla mnie 1 raz wystarczył, żeby przejść tą
grę, chociarz żadko to robie.


Cóż tutaj się z tobą muszę zgodzić. W kampanii single player rze4czywiście robi się nudno pod koniec ale przecież zostaje jeszcze multiplayer ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanie- jak zapisac gre bo juz mnie dobija granie misji od poczatku. niby w instrukcji jest napisane ze mozna zapisywac ale ja nie daje rady. z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować