Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie tylko gracze nie przepadają za cukierkowym Diablo III

81 postów w tym temacie

Ale przecież Blizzard zwolnił tego pracownika, który olał petycję. Myślałem, że to jednoznacznie pokazuje, iż słuchają głosów fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3 zmienił się w zręcznościówkę, Diablo III przybrało barwy rodem z Teletubisiów. Proponuję teraz zrobić z nowego Elder Scrollsa ścigałkę, a z GTA strategię ekonomiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 08:50, Xqu napisał:

Fallout 3 zmienił się w zręcznościówkę, Diablo III przybrało barwy rodem z Teletubisiów.
Proponuję teraz zrobić z nowego Elder Scrollsa ścigałkę, a z GTA strategię ekonomiczną.



Taaa Nowy Elder Scrolls i wyścigówka :P.

Jednak co do Diablo III to mam nadzieję, że zostanie taki ciemny i mroczny i "zuy" jak to II i I. Albo po prostu będzie można w opcjach ustawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duże nasycenie i kontrast to aktualne trendy dostrzegalne w niemal wszystkich nowych produkcjach. Wszystko co cukierkowe zawsze lepiej prezentuje się na screenach, a co za tym idzie gra lepiej się sprzedaje. Niemniej klimat bardzo na tym cierpi. Ale kto z producentów dziś przejmuje się klimatem...
Cukierkowy trend był zawsze szczególnie dostrzegalny na konsolowych produkcjach a dziś zadomowił się też na dobre na PC. Dobry czy nie...kwestia gustu, ale moim zdaniem w Diablo III nie powinien mieć miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bill Roper ? Czy to nie ten facet, który po opuszczeniu Blizzarda miał stworzyć "diablo killera" w postaci: "Hellgate London" ? Ups... szkoda że zamiast hitu wyszedł crap, więc niech lepiej ten pan zachowa swoje sugestie dla siebie.

Co do nadchodzącej trójki, to mnie tam kolorystyka pasuje. Jak ktoś chce mieć ciemniejsze barwy, to niech sobie ściemni monitor :) Martwi mnie coś innego - chodzą słuchy, że ma być auto-awans :/ A wierzyłem, że tej gry już się bardziej uprościć nie da. Przy czym zaznaczam - mnie tam pasowała prostota dwóch poprzednich częsci i to że rozgrywka była odmóżdżająca. Auto -awansu jednak nie było i człowiek miał wpływ na swoją postać. Jeśli teraz będzie inaczej... cóż - zaczynam się zastanawiać nad kupnem, bo nie lubię być traktowany jak debil i nie chcę żeby komp za mnie rozdysponowywał punkty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lordpilot - to nie do końca tak. Rozdawania punktów nie będzie ale będziesz miał inny wpływ na swoją postać - przez runy na skillach np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja pragnę przypomnieć że początkowo diablo II też zarzucano zbytnią cukierkowość w porównaniu do jedynki. Swoja drogą ocenianie gry po screenach jest głupotą, wszystko się okaże jak gra zostanie wydana, a i tak moderzy zrobią patcha który zmieni styl graficzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw beznadziejnie kolorowy SC2, teraz D3... W Blizzardowi komuś się chyba na mózg rzuciło przez tego WoWa. Pamiętam te podziemia w D1. Mroczne, wypełnione baaardzo brzydkimi potworami, wszędzie jakieś pentagramy. I na tym w sumie polegała rewolucyjność Diablo (razem z systemem walki oczywiście) - przed Diabłem chyba nikt czegoś takiego nie próbował. A teraz mamy powrót do zielonych trawek, różowych "potworów", i może jeszcze podziemi z czystymi łazienkami. Ale Blizzard zwykle głosu fanów słuchał, może coś zmienią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczą opcje w grafice pozwalające na zabawę kontrastem i nasyceniem kolorów oraz efektów graficznych i będzie mroczno. Oczywiście można sobie zrobić to wszystko za pomocą ustawień monitora ale na pewno wszyscy się zgodzą, że nie będzie to szczyt wygody (mój na szczęście ma kilka profili, które można dowolnie modyfikować ale nie wszyscy tak mają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, zmiana ustawień zrobi wam Diablo z ciemnymi kolorami... fajnie nie ? Nie wiedzieliście o takiej opcji ? nosz kurde, na szczęście takie coś istnieje, więc wszyscy powinni być zadowoleni.

Mnie się diablo podoba/niepodoba, ale i tak hit, będzie, który kupie :), bo jak wiadomo to sieka zadecydowała o sukcesie Diablo, a nie ...ciemne kolorki. Choć oczywiście niektórym podsycało to klimat, ja tam nie wiem, gówniarz wtedy byłem i liczyła się , jak wspomniałem sieka, a nie grafika... Wciąż się liczy sieka/Gameplay we wszystkich grach, a nie grafa... no i rzecz jasna fabuła, kto wie, może tym razem w diabełku będziemy mieli troszkę dłuższą i ciekawszą fabułę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście podobają mi się obie koncepcje Diablo, więc Blizz mógłby ruszyć łepetynką i wmontować do wyboru obydwie, albo jakiegoś plugina dorobić , bo wątpię, żeby gracze mogli zrobić takiego moda, jak to się w Obliviona bawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy są nagle total-EMO, że chcą tak ciemne kolory ? Ja myślę, że Blizzard wie co robi i po prostu niech ludzie przestaną marudzić i tyle. Jak wyjdzie to wszyscy pewnie będą dziękować za to, że nie jest EMO-mrocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste, że będą starali się zrobić Diablo III jak najbardziej przyjazne dla casuali, w końcu to tytuł nastawiony na masowego gracza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardziej podoba wersja podciemniona - taka bardziej soczysta i klimatyczna. Być może będzie można wybrać kolorystykę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować