Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plota: spadek cen PlayStation 3 i PlayStation Portable już niedługo

32 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2009 o 15:28, ArchArtas napisał:

sadze iz nie masz racji obie konsole sa z krwi i kosci, i raczej to ps3 przypomina juz
PC :P przegladarka internetowa, galerie zdjec, video, info ze swiata^^ nie przecze ze
xbox tego nie ma nigdy go nie mialem:P ale sadze ze ps3 wart jest swojej ceny:P wystarczy
spojrzec do srodka:P


Ale koledze chyba chodziło o to, że 80% gier z Xbox''a 360 wychodzi bądź wyszło na PC. A najciekawsze exclusivy PS 3 pozostają tam raczej na stałe... No chyba, że Sony wypuści system operacyjny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ciekawa plotka. Osobiście liczę na jej oficjalne potwierdzenie, bo PS3 chcę już kupić od jakiegoś czasu, ale ciągle to odkładam. Teraz może (wreszcie) znajdzie się i w moim domu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 20:49, sevrond napisał:

Kupiłbym PSP gdyby kosztowało 500-600 zl - i mam nadzieję że tyle niedługo będzie kosztować.

Na promocjach już teraz można kupić PSP poniżej 500zł wystarczy poszukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że zmniejszenie ceny PS3 niewiele da bo dodatek do GTA4 nie ukazał się na PS3. PS3 zawsze będzie już na trzeciej pozycji, pewnie sprzedaż zwiększy się ale ja sukcesu się nie spodziewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby okazało się to prawdą ! W najbliższych miesiącach zamierzam kupić sobie PS3 i bardzo miło by było jakby cena do tego czasu spadła o te kilkaset złotych. :D A i na PSP za jakieś rozsądne pieniądze chętnie bym się skusił. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować