Zaloguj się, aby obserwować  
sevrond

Porady odnoście zakupów sprzętu - klawaitury, myszki, słuchawki, pady, kierownice itp.

18 postów w tym temacie

Witajcie ! Temat służy do dawania porad odnoście zakupów sprzętów do kompa. Można oczywiście też pytać itp. nie znalazłem podobnego tematu a chciałbym się zapytać jakie słuchawki kupić najlepiej w cenie do 180zl i 230 zł.
Myślałem w tej pierwszej kategorii o
Fatal1ty Creative , SteelSeries 4Q oraz Platronicks(?) GameCon

w tej drugiej kategorii brałem pod uwagę jedynie SpeedLink Medusa 5.1
słuchawy muszą mieć duże muszle i mikrofon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 15:23, sevrond napisał:

Witajcie ! Temat służy do dawania porad odnoście zakupów sprzętów do kompa. Można oczywiście
też pytać itp. nie znalazłem podobnego tematu a chciałbym się zapytać jakie słuchawki
kupić najlepiej w cenie do 180zl i 230 zł.
Myślałem w tej pierwszej kategorii o
Fatal1ty Creative , SteelSeries 4Q oraz Platronicks(?) GameCon

w tej drugiej kategorii brałem pod uwagę jedynie SpeedLink Medusa 5.1
słuchawy muszą mieć duże muszle i mikrofon

Jest taki temat " Kącik słuchawek. Słuchawki co o nich myślicie? Jakie macie?", nawet wypowiadałeś się w nim. Więc po co zakładasz kolejny? Przecież o padach, myszkach, klawiaturach są już wątki.

EDIT. Podać linki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem że się wypowiadałem i wiem że taki istnieje. Można powiedzieć że jest milion tematów o grach a później powstał o poradach odnośnie zakupów i to się sprawdziło. Zakładałem ten temat z myślą że będzie pytanie - odpowiedz "Mam 150 zł na myche i klaw. do grania" - odp. " kup to i to " i mam nadzieję że to tak będzie funkcjonować bo ten kącik słuchawek ciężko nawet znaleźć bo trzeba kombinować
z kilkoma odmianami tego wyrazu, wyszukiwarka nie pokarze ci tego tematu jak wpiszesz "słuchawki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 15:32, sevrond napisał:

wiem że się wypowiadałem i wiem że taki istnieje. Można powiedzieć że jest milion tematów
o grach a później powstał o poradach odnośnie zakupów i to się sprawdziło. Zakładałem
ten temat z myślą że będzie pytanie - odpowiedz "Mam 150 zł na myche i klaw. do grania"
- odp. " kup to i to " i mam nadzieję że to tak będzie funkcjonować bo ten kącik słuchawek
ciężko nawet znaleźć bo trzeba kombinować
z kilkoma odmianami tego wyrazu, wyszukiwarka nie pokarze ci tego tematu jak wpiszesz
"słuchawki".

Porównanie do gier jest kiepskie. Bo w wątku o konkretnej grze raczej nie ma sensu pytać się czy ją kupić ;). No, ale może rzeczywiście ten temat będzie funkcjonować.
Ja wpisałem "słuchawki" i jakoś znalazłem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt dobrze znam się na słuchawkach, ale ze swoich Fatal1ty jestem całkowicie zadowolony. Przyzwoita jakość dźwięku, odpinany mikrofon (strasznie fajny bajer!), całkiem niezła izolacja od dźwięków otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sobie kupić pożądne słuchawki, do słuchania na ZEN Stone Plusi-e i grania na laptopie (przy graniu nie mam jakichś diabelnych wymagań).
Zastanawiam się nad Razerem ProTone m100 i Creative EP-630.
Co wybrać?
Acha, i czy jakość dźwięku będzie zauważalnie lepsz, od tych dołączonych stanadardowo do ZEN Stone-a?
Budżet do 8 dyszek.

PS. Co to jest to coś, co wygląda jak ładowarka, dołączone do zestawu Razera?
PSS. Czy słuchawki Creative mają etui?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłby ktoś doradzić w sprawie zakupu podkładki? Obecnie używam Razer Copperhead ustawionego na 200DPI. Zastanawiałem się nad SteelSeries 9HD, ale nie jestem pewien czy jest sens kupować podkładkę w takiej cenie. chaiłbym wydać ok. 50-100 zł. Polecacie coś konkretnego?
forumowa pierdoła ze mnie, zamiast nowego posta dałem odpowiedź :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 09:18, FreemanPL napisał:

Potrzebuje słuchawki z mikrofonem. Do gier, szczególnie Counter Strike...
Znacie coś dobrego do 150zł?

ps. nie chce płacić za markę/znaczek.

Sennheisery HD101 plus Zalman ZM-MIC1. IMO najlepszy stosunek ceny do jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 09:20, Dared00 napisał:

> Potrzebuje słuchawki z mikrofonem. Do gier, szczególnie Counter Strike...
> Znacie coś dobrego do 150zł?
>
> ps. nie chce płacić za markę/znaczek.
Sennheisery HD101 plus Zalman ZM-MIC1. IMO najlepszy stosunek ceny do jakości.


A coś 2 w 1? Tzn słuchawki z mikrofonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,
chciałbym prosić o podpowiedź którą myszkę wybrać:
- cyborg rat 9
- razer ouroboros
czytałem że obie myszki są bardzo dobre i świetnie wykonane lecz nie wiem którą wybrać. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim, nie jestem fanatykiem gier na padzie, jednakze chcialbym sobie ulatwic gre w niektore do tego stworzone, wlasnie przez zakup pada. Na allegro jest wiele tego sprzetu, jednakze potrzebowalbym porady ktory wybrac. Chcialbym zeby jakosc byla co najwyzej optymalna, cena do 30-40 zl. Podrobek jest masa, mam nadzieje ze ktos sie w nich orientuje i wybierze najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Logitech Rumplepad 2 i jest idealny. Nie wiem co prawda jak stoi jego cena, ale uważam, że nawet gdyby była powyżej tej granicy to warto dołożyć i zainwestować w porządny sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostanę jakieś bezprzewodowe słuchawki do 80 zł, które nie rozlecą się po tygodniu użytkowania i zapewniają przynajmniej przeciętne brzmienie ?

Edit: Zapomniałem dodać, słuchawki mają służyć do grania w gry i muszą zakrywać całe uszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować