• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Smooqu

Dziwne problemy...

Pytanie

Ostatnio coś się dzieje z moim kompem. Zaczęło się mniej więcej od instalacji E:TW. Otóż KAŻDA gra od jakiegoś czasu lubi się przyciąć (tzn. złapać 1,2 minutowego laga). Wcześniej takie problemy nie występowały i nie mam pojęcia co się dzieje. Mój komp to: Vista 32 bit, 8600GT, 2GB RAM, Athlon x2 3800+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 18.03.2009 o 16:24, Smooqu napisał:

Ostatnio coś się dzieje z moim kompem. Zaczęło się mniej więcej od instalacji E:TW. Otóż
KAŻDA gra od jakiegoś czasu lubi się przyciąć (tzn. złapać 1,2 minutowego laga). Wcześniej
takie problemy nie występowały i nie mam pojęcia co się dzieje. Mój komp to: Vista 32
bit, 8600GT, 2GB RAM, Athlon x2 3800+.

a moze otworz obudowe i przeczysc troche procesor, karte, ogolnie pozbadz sie kurzu. mi tak gry zaczely dziwnie slabo chodzic, zmniejszalem ustawienia i nie pomagalo a wyczyszczenie pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tutaj sobie "gdybnę" tylko. Na oficjalnym forum Empire: Total War zlokalizowano w grze spory memory leak, powodujący takie lagi. Zostaje on nawet po wyłączeniu gry i spowalnia system. Moja rada: Po grze w E:TW, zrestartuj kompa ( wtedy wszystko wraca do normy) dopiero potem graj w inne gry.
Jeśli to nie to, i problem jest "trwały" to przepraszam za pomyłkę i przykro mi, ale nie wiem jak pomóc.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.03.2009 o 17:59, Pariah-UK napisał:

Tutaj sobie "gdybnę" tylko. Na oficjalnym forum Empire: Total War zlokalizowano w grze
spory memory leak, powodujący takie lagi. Zostaje on nawet po wyłączeniu gry i
spowalnia system. Moja rada: Po grze w E:TW, zrestartuj kompa ( wtedy wszystko wraca
do normy) dopiero potem graj w inne gry.
Jeśli to nie to, i problem jest "trwały" to przepraszam za pomyłkę i przykro mi, ale
nie wiem jak pomóc.
Pozdrawiam

memory leak ? w sensie ze tak nic sobie zajmuje pamiec czy ze jakis proces sie nie wylacza i zjada pamiec ? bo jesli proces to idzie wylaczyc bez restartu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W sumie to dobra rada. Wyczyszczę kompa bo ma 2 latka przeszło, a ani razu go nie czyściłem :) Nie wiem czy to cos zmieni ale na pewno to co się obecnie dzieje nie jest winą sprzętu bo przecież kiedyś grałem w PES''a 2009 normalnie a teraz mam lagi 0_o. W LOTRO to samo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ARGHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!

Coś zepsułem w trakcie odkurzania i teraz wentylator hałasuje jak radziecki czołg ;////////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.03.2009 o 19:49, Smooqu napisał:

ARGHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!

Coś zepsułem w trakcie odkurzania i teraz wentylator hałasuje jak radziecki czołg ;////////////

ktory wentylator ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.03.2009 o 19:54, lord0 napisał:

> ARGHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!
>
> Coś zepsułem w trakcie odkurzania i teraz wentylator hałasuje jak radziecki czołg
;////////////
ktory wentylator ?


Od zasilacza ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.03.2009 o 19:57, Smooqu napisał:

> > ARGHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!
> >
> > Coś zepsułem w trakcie odkurzania i teraz wentylator hałasuje jak radziecki
czołg
> ;////////////
> ktory wentylator ?

Od zasilacza ;/

no to jest problem bo w zasilaczu troche trudno zobaczyc czy jakiskabelek nie chaczy albo cos, czym czysciles ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.03.2009 o 21:00, Smooqu napisał:

Odkurzaczem ale nie na 1/4 mocy i bardzo delikatnie, starałem sie niczego nie dotykać
;/

wez jakas lampke i zobacz czy nic w srodku nie zachacza o wiatraczek/i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.03.2009 o 22:04, Smooqu napisał:

A przecież hałasuje wiatrak od zasilania a jego nie rozkręcałem.

no to wlasnie mowie, jak masz kratke przed wiatraczkiem to lampka tam poswiec, nie musisz rozkrecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować