Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

NHL 10 nie dla pecetów i PS2?

12 postów w tym temacie

nowe NHL tak jak i FIFA oraz NBA są grami jak widać głównie produkowanymi na konsole przez co PC zaczyna być da EA peryferią a nie podstawą dla nowych tytułów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"and nothing of value was lost"

serio - w NHL pogrywają głównie Amerykanie i Kanadyjczycy i do tego robią to na konsolach. Osobiście dziwię się, że to ciągnęli na piecach tak długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie - żadna strata. I tak ostatnią częścią, w którą pogrywałem na pececie była odsłona 2001. Choć nie powiem, grało się bardzo przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 21:35, palpatine napisał:

NHL 10- ludzie... To ja poczekam na NHL 30- na pewno będzie wypaśna..


A ja poczekam na Killzone 15 , naprawdę takie posty to sobie możesz wsadzić.

NHL 09 trudno jest kupić , np na allegro są tylko dwie aukcje i to jeszcze na PC. W każdym razie przez amerykańskie serwisy została uznana grą sportową roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 21:52, mist`shoo napisał:

W każdym
razie przez amerykańskie serwisy została uznana grą sportową roku.


Amerykanie mają fioła na punkcie Footballu amerykańskiego, koszykówki i hokeja. Więc to, że u nich NHL to gra sportowa roku to żadne zaskoczenie. Dla odmiany w Europie NHL jakoś cudownie nigdy nie schodził, może za wyjątkiem Skandynawii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA ostatnio w ogóle porzuciło PC jeśli chodzi o gry sportowe. Na konsolach FIFA, NHL i inne tego typu to super gry, z ekstra grywalnością i ładną grafiką, a na PC robią konwersję z PS2 z gorszą grafiką i w ogóle do bani. Nic dziwnego, że niewiele ludzi to kupowało. O ile na konsolach można by się spierać, czy FIFA09 jest lepsza, czy PES 2009, to na PC sprawa jest oczywista, PES bije każdą kolejną FIFĘ, bo każda kolejna FIFA na PC to szajs. My PCtowcy chcemy konwersji z X360 i PS3, a nie z PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować