Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Goo - wideorecenzja

32 postów w tym temacie

Trochę późno ta videorecenzja ale co tam :P.Co do gry to jest to jedna z najlepszych gier w historii (według mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recenzja pojawiła się dopiero teraz bo w Polsce gra pojawiła się (w wersji pudełkowej) dopiero niedawno.
Warto te 19 złotych wydać bo gra jest po prostu genialna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba że chce sie większośc poziomów z OCD zrobić:] Niektóre są porażające.

Gra jest super, poziom trudności niski a dla OCD średnio-wysoki. Muzyka super i co najlepsze za darmo!
http://kylegabler.com/WorldOfGooSoundtrack/

A dla tych co nie moga sobie poradzić strona z poradnikiem: http://www.youtube.com/user/wogfan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh world of goo pierwsza gra gdzie musiałem podpatrzeć na youtube jak przejść daną misje ale tylko jedną ponieważ męczyłem się z nią bardzo długo oczywiście rozwiązanie okazało się dosyć proste co mnie bardzo zdziwiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że zamieszczacie wideorecenzje takich gier (bez obrazy dla World of Goo), a wielkich produkcji nie. Ja z chęcią bym widział więcej wideorecenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wielka produkcja" - IMO taka, na stworzenie której wyłożono wielką kasę. Goo się tutaj raczej nie zalicza, to raczej półka z etykietą ''alternative''. "Wielka gra" - to już zupełnie inna kategoria; World of Goo znajduje się tu w czołówce ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 18:11, Ostrowiak napisał:

Ładujący się niesamowicie powoli filmik niechcący przeładowałem pod koniec... >.<

szeretucha--> Wyjaśnij pojęcie "wielka produkcja".

Zapewne przerost formy nad treścią ostro wsparte marketingiem, jakże często spotykane w obecnych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to mi chodzi o to, że widzę wideorecenzje World of Goo, a nie widzę równie dobrych i bardzo oczekiwanych produkcji. Dajmy na to np. Burnout Paradise The Ultimate Box. Tam nie było wideo tylko tekst. Tak samo z Race Pro i Necrovision. I nie obrażam tu World of Goo, bo to na prawdę świetna gra tylko mówię, że szkoda, że nie ma wideorecenzji bardziej znanych produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grk, Melchah --> Ot dokładnie o to chodziło ^^

BTW, gra i tak świetna mimo przyznajmy, kiepskiej reklamy i zespołu liczącego 2 byłych programistów EA i muzyka, oby takich produkcji niezależnych było więcej.

Niestety,jak podają media, WoG jest bardzo często i ochoczo piracony przez brak zabezpieczeń i mały rozmiar >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna, ale wideorecenzja zniechęciła mnie już na początku. Miałem wręcz wątpliwości, czy to mówi facet, czy syntezator głosu. Come on, nie każdy nadaje się na lektora, a stara reguła mówi, żeby nie zabierać się za coś, czego się robić nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W gluty grałem... tylko wersja demo. Muszę znaleźć 20 zł i je poświęcić tej genialnej grze. Naprawdę dawno nie grałem w podobną grę co jest taka przyjemna i trzeba MYŚLEĆ. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra fajna, dobrze że wyszła u nas w cenie 20zł, dzięki czemu naprawdę warto ją kupić. Gra jest bardzo krótka, więc gdybym zapłacił 20$ to mógłbym odczuwać spory niedosyt.
Przy okazji recenzji naszła mnie ochota by zagrać sobie w Lemmingi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować