Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Goo - wideorecenzja

32 postów w tym temacie

Ta gra jest po prostu rewelacyjna, na tyle prosta, że bardzo łatwo ją sobie przyswoić i jednocześnie na tyle skomplikowana, że potrafi wciągnąć gracza bez reszty na długie godziny, ale to drugie dopiero przede mną, bo grę nabyłem dopiero dzisiaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra totalna rewelacja.... przeszedlem a i tak jeszcze pozniej sie sporo nia bawilem.. co prawda nie jest trudna. ale ekipa blysnela i czekam na jakis czesc 2 i mam nadzieje, ze bedzie bardziej umyslowo wymagajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 01:59, Remsmaster napisał:

Gra totalna rewelacja.... przeszedlem a i tak jeszcze pozniej sie sporo nia bawilem..
co prawda nie jest trudna. ale ekipa blysnela i czekam na jakis czesc 2 i mam nadzieje,
ze bedzie bardziej umyslowo wymagajaca

Nie jest trudna? Bardziej wymagająca umysłowo? To zalicz wszystko z OCD. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 01:59, Remsmaster napisał:

Gra totalna rewelacja.... przeszedlem a i tak jeszcze pozniej sie sporo nia bawilem..
co prawda nie jest trudna. ale ekipa blysnela i czekam na jakis czesc 2 i mam nadzieje,
ze bedzie bardziej umyslowo wymagajaca

Jak mówi Vaako, nie jest sztuką tę grę "zaliczyć". Spróbuj odhaczyć wszystkie wyzwania. Myślę, że spędzisz przy tym więcej czasu. A zawsze znajdzie się ktoś lepszy, kto zrobił to szybciej, lepiej, więc rywalizacji długo nie będzie końca. Na stronie twórców jest odnośnik do strony ze statystykami. Można porównać swoje osiągnięcia z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra, w dodatku nieraz potrafi rozbawić, np. komentarzem na tablicy niejakiego Artysty Malarza. ;)
Przeszedłem całą i dwa epizody mam już "wyśrubowane". Muszę jednak przyznać, że chciałbym dwukrotnie więcej poziomów, tak samo jak autor (poniekąd bardzo fajnej) wideorecenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram, soundtrack tej gry jest niesamowity :) Wreszcie coś innego niż zdarta, wyjąca baba w czasie loadingów! Cała reszta też trzyma wysoki poziom. Najważniejszy jest pomysł - to po tej grze widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujcie tego! W życiu nie widziałem czegoś z tak gigantyczną wadą! Wsysa gorzej niż odkurzacz a jest przy tym totalnie za krótka jak na uzależnienie, które powoduje :( Uzależniłem się a teraz cierpię za miliony bo się skończyła ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować