Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Startują beta testy Mortal Online

22 postów w tym temacie

Unreal Engine 3 powiadacie ? No to przygotujcie się na klienta o znacznej objętości ;) Stawiam, że zje jakieś 30 GB lub więcej. Może być ciekawie...zobaczymy, jak będzie wyglądał ten ''olbrzymi wpływ na ruch postaci''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A o Darkfallu dalej nie ma newsa :|

No cóż, sandboxów na rynku MMO brakuje i Mortal jest drugim w ostatnim czasie (po Darkfallu) przedstawicielem gatunku, więc na pewno znajdzie swoją rzeszę fanów i NIE umrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik jest już stary ma chyba z rok 0o Najnowszy znajdziecie na głównej stronie, widać na nim combat i kilku npc. Wygląda to jak oblivion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 19:01, MisticGohan_MODED napisał:

Wyjdzie tak jak zawsze... ludzie będą zajarani nowym MMO ,przesiedzą xxx godzin ,a potem
gra sobie umrze xp


licencja na wróżenie jest ? jesli nie ma to zachowac sobie takie "proroctwa" dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 20:12, EmperorKaligula napisał:

> Wyjdzie tak jak zawsze... ludzie będą zajarani nowym MMO ,przesiedzą xxx godzin
,a potem
> gra sobie umrze xp

licencja na wróżenie jest ? jesli nie ma to zachowac sobie takie "proroctwa" dla siebie

Mam paszport Polsatu i jestem znajomym Majora xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być ciekawie, ale nie mam ochoty na eksperymenty - dziś był przecież release RoM, a już postać się trenuje od ponad 2 miechów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 23:50, Necrolius napisał:

Ale jak ściągnąć klienta bety ????


na razie można tylko się zapisać na listę chętnych do wzięcia udziału w beta-testach :p oczekuję teraz na akceptację mojego zgłoszenia, ale jak to zwykle bywa z zamkniętymi betami, to się nie załapię >__<

ciekawy sposób dystrybucji może zaistnieć. mianowicie jest prawdopodobieństwo, że gra będzie rozpowszechniana dzięki sieci P2P, która niestety zyskała miano raju dla piratów, co jednak nie przeszkodziło ludziom z branży gier trzeźwo spojrzeć na tą drogę legalnego rozpowszechniania materiału.
Schemat jest taki:
1- ściągasz klienta przez p2p
2- instalujesz, grasz przez pewien darmowy okres czasu, pozwalający Ci się zapoznać z grą (czyli tak, jak np. w wow''ie, z tymże nie płacisz na starcie kroci za pudło z grą)
3- za dalszą grę płacisz PayPal''em, albo kartami PrePaid :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie właśnie walka NIE zachwyciła. Wręcz przeciwnie. W nowym trailerze facio macha mieczykiem tylko w poziomie i pionie oraz prosty blok po skosie. A gdzie jakieś parady, roszady i inne bajery? Jak ktoś napisał wyżej-Oblivion. Dodam że mówię o świeżym trailerze ze strony oficjalnej. Niestetey wygląd to nie wszystko. Ale na betę się wpisze może wybiorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglądem i klimatem przypomina Lord of the Rings, szczególnie początek no i ogniste niebo (Mordor? :P)
Jak dla mnie ewidentnie śródziemne klimaty.
A gra wygląda nieźle, może się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować