Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Internet Explorer 8 - wersja finalna już dostępna!

28 postów w tym temacie

Ja na razie korzystam z firefoxa i nie zamierzam się przesiadać. Ale filmik obejrzę, może mnie coś przekona ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaraz pewnie zlecą się dzieci, i będą narzekać na MS i wychawalać FF... Zainstalowałem, przetestowałem ale nie opuszczam Opery:)mimo wszystko MS zrobił duży krok w porównaniu z IE7 i teraz jego przeglądarka jest naprawdę dobra (ale oczywiście są lepsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największy krok to chyba ten że MS nie wstydzi się pokazać że ich przeglądarka nie zawsze jest aż tak szybka jak inne (co zawsze próbowano nam wcześniej wciskać na siłę).
Chętnie przetestuję na wirtualnej maszynie jak to działa bo na normalnym PC z przyzwyczajenia już FF jest ( i raczej tak pozostanie bo wpisywanie od nowa linków, loginów i haseł to nie jest to co tygryski lubią najbardziej ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klikam zakladke ,wybieram polska - Vista ... pobieram i chce instalowac po czym dowiaduje sie ,ze ta wersja nie obsluguje systemu 64 bitowego. Pytam sie gdzie jest versja 64 bity bo nie ma mozliwosci wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No,no Microsoft zrobił pierwszy kroczek w dobrym kierunku. Nawet dodał nowe funkcje (a nie tylko nieudolne kopie z innych przeglądarek ;)
Kierunek obrano, teraz tylko dogonic czołówkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IE użyłem tylko raz, - do ściągnięcia FireFoxa. Ale ciesze się z nowego IE bo to oznacza że FireFox jeszcze szybciej mi się ściągnie po reinstalce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jac22:
z tego co widzę linki prowadzą tylko do wersji x86 a więc 32bit - nie doszukałem się nigdzie ani słowa o 64 bit co jest dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z FF ale IE 8 chętnie zainstalowałem bo Microsoft rozwija swój produkt i chciałem go obejrzeć. Przykładem jest rozbicie procesów pracy w kartach z jednego na kilka i przeglądarka zachowuje się stabilniej. W razie awarii jednej z kart nie tracimy zawartości pozostałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się nieźle, ale i tak rozbroiła mnie jedna rzecz w tym filmiku. Jak w teście google.com IE8 wygrał z FF o jedyne 0,02s to cisza i jest super bo IE wygrało, a jak w teście yahoo.com FF wygrał o 0,02s, to zaraz pojawił się tekst, że to jedyne 2 setne sekundy więc mało istotne, bo ludzkie oko mruga dłużej :D Uśmiałem się, jak to obejrzałem.

Co do samych przeglądarek, to z tego co pokazali IE wygrywa z np. FF w tych testach o jakieś marginalne wartości (typu 0,02s), które można uznać za błąd pomiaru. Nie zdziwiłbym się, gdyby przy wielu stronach raz wygrywał FF, a raz IE.
Jedno jednak trzeba przyznać MS - to faktycznie krok w dobrym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już ściągam, ale coś czuję, że ponownie się zawiodę... Ostatnio - gdy korzystałem z Internet Explorera - przeglądarka ta odmówiła współpracy, zawieszając się na amen. Powiedziałem stanowcze "nie" i od kilku dni zadowalam się możliwościami Mozilli.
@Dekerinho: Tak, Sekretarz coraz bliżej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować