• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Ticzo

Directx 10

Pytanie

Witam prosiłbym o pomoc w usnięciu Direxta 10 z mojego komputera czylu jak to zrobic i potem zainstalować 9 ponieważ wiele gier nie działa z góry thx fluke pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 19.03.2009 o 22:13, FlUke napisał:

Witam prosiłbym o pomoc w usnięciu Direxta 10 z mojego komputera czylu jak to zrobic
i potem zainstalować 9 ponieważ wiele gier nie działa z góry thx fluke pozdrawiam

ten dx 10 na xp (który na ogół i tak raczej nie będzie działał) generalnie nie powinien przeszkadzać... generalnie to format bez zbędnego kombinowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

nie obejdzie się bez formatu??? przeszkadza bo wynikło to w dxdiag np. bo mi sie cabal nie odpala ale w procesach jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.03.2009 o 22:32, FlUke napisał:

nie obejdzie się bez formatu??? przeszkadza bo wynikło to w dxdiag np. bo mi sie cabal
nie odpala ale w procesach jest

Powstało kilka co najmniej programów, które mają służyć do usuwania komponentów DirectX - tyle, że nie zawsze robią to dobrze, a czasem potrafią nawet uszkodzić system. Generalnie jedyną pewną metodą odinstalowania tych bibliotek jest ponowna instalacja systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.03.2009 o 22:52, solostran napisał:

> nie obejdzie się bez formatu??? przeszkadza bo wynikło to w dxdiag np. bo mi sie
cabal
> nie odpala ale w procesach jest
Powstało kilka co najmniej programów, które mają służyć do usuwania komponentów DirectX
- tyle, że nie zawsze robią to dobrze, a czasem potrafią nawet uszkodzić system. Generalnie
jedyną pewną metodą odinstalowania tych bibliotek jest ponowna instalacja systemu.

czyli wystarczy poprostu zformatowac dysk c może mi się uda :D nigdy tego nie robiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.03.2009 o 22:24, RaVmAsTeR napisał:

> Witam prosiłbym o pomoc w usnięciu Direxta 10 z mojego komputera czylu jak to zrobic

> i potem zainstalować 9 ponieważ wiele gier nie działa z góry thx fluke pozdrawiam

ten dx 10 na xp (który na ogół i tak raczej nie będzie działał) generalnie nie powinien
przeszkadzać... generalnie to format bez zbędnego kombinowania


chmmm...Przecież DX 10 działa tylko na Viście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To pewnie plabeco (sami sobie wmówili że im działa), nie ma działajacego dx10 dla xp (aczkolwiek z zapowiedzi twórców croossover (to coś w rodzaju tłumacza pozwalającego uruchomić oprogramowanie windowsowe na Linuksie oraz Macos) wynika że będzie dla wspomnianych systemów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.03.2009 o 21:30, sig. napisał:

To pewnie plabeco (sami sobie wmówili że im działa), nie ma działajacego dx10 dla xp
(aczkolwiek z zapowiedzi twórców croossover (to coś w rodzaju tłumacza pozwalającego
uruchomić oprogramowanie windowsowe na Linuksie oraz Macos) wynika że będzie dla wspomnianych
systemów)

ok format udany direkt wyje... any tera powiem waszą ulbioną kwestie Można Zamknąć Topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować