Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - nowa tapeta i aktualizacja działu Fan Art

17 postów w tym temacie

Bo ja wiem nic specjalnego iejestem miłośnikiem Warcrafta ten abonament zadrogi to raz podrugie dlamnie to troche dziwna gra jest taka przereklamowana. Naprawde niewiem ale wielbicieli tej gry to niezmuszam do mojego komentarza :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Na oficjalnej stronie World of Warcraft pojawiła się kolejna tapeta z gry (informacja dla malkontentów - jest wreszcie elfka ;)). Znajdziecie je (i tapetę i elfkę) w rozwinięciu informacji. Przy okazji zwyczajowo wspominamy o aktualizacji działu Fan Art - nowe prace miłośników gier Blizzarda dostępne są tutaj.

Przeczytaj cały tekst "World of Warcraft - nowa tapeta i aktualizacja działu Fan Art" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw do tych narzekających na cenę i inne takie - czy wy macie jakieś boty napisane czy jak? Co news o WoW widzę podobne komentarze :P Nudne i żałosne (wyobrażacie sobie biednego, chudego Kenijczyka ze slumsów, który protestuje, bo nowy zestaw klocków Lego jest dla niego zbyt drogi?:) tak to właśnie wygląda - WoW do niczego nie jest wam potrzebny w życiu, a jednak narzekacie na jego cenę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepiekna tapeta. a osoby, ktore nie umieja trzymac sie tematu (bo to jest wątek o tapecie a nie o cenie gry FFS!) niech sobie zalozą wlasne forum i tam sobie narzekają. zal za dupe sciska jak sie czyta takie komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować