Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - nieoficjalny patch 1.7 już jutro!

194 postów w tym temacie

Piotr Wiejak

[Uaktualniono po raz drugi] Nowy nieoficjalny patch dla gry Gothic 3 - o numerze 1.70 - jest już dostępny! To naprawdę, naprawdę rozbudowane uaktualnienie i każdy, komu trójka nie jest jeszcze obojętna, powinien choć zerknąć, jakie zmiany oferuje.

Przeczytaj cały tekst "Gothic 3 - nieoficjalny patch 1.70 już jest!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że są takie inicjatywy. Smutne jest tylko to, że gracze sami muszą naprawiać coś co kupili, bo producent nie robi nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie już naprawdę nie mogłem się doczekać :)

@Revan17

Producent nic nie robi bo utracił prawa do marki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko jesli chcieliby utrzymać dobrą markę, to nieoficjalnie mogliby pomagać. No chyba, że umowy zabraniają, ale mimo wszystko finalny produkt nie powinien trafic w takim stanie do sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tak długo to trwało. :/
Ja narażę nie przetestuje patcha. Bo mi się przechodzić gry porasz kolejny. :(
Morze w przyszłości. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, z tego co czytam to właśnie TERAZ jest właściwy czas, aby kupić Gothica 3. Ceny oscylują w okolicach 40 złociszy, rzekomo poprawione bugi, a gra tak samo niesamowita jak w momencie premiery. Oby w końcu dorosła do Gothica 2 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, już dzisiaj zainstaluję Gothica :>. Mam nadzieję, że stabilność i optymalizacja zostały porządnie poprawione i na moim starym blaszaku G3 da radę w miarę płynnie pociągnąć :).
Teraz tylko pytanie: kto ''naprawi'' Zmierzch Bogów? :>
Chętnie bym w niego pograł, niestety JW i "Bombaj Studio" skutecznie mi to uniemożliwiło. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łooo, daliście "po garach" xD Nie spodziewałem się, że premiera już jutro. Prawdę mówiąc, to całkiem niezły dzień na wyjście patcha - pierwszy dzień wiosny. Czekam z niecierpliwością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować