Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - nieoficjalny patch 1.7 już jutro!

194 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2009 o 09:38, jeff00 napisał:

No i na jaką cholerę żeście nakręcali ludzi niepotrzebnie?! Lepiej jakbyście trzymali
zęby na kłódkę bo na prawde żeście się nie popisali...



Tak, a jakby się jednak ten patch pojawił dziś rano to byś narzekał, że mogli nas powiadomić wcześniej... Powiedz skąd mogli wiedzieć, że przesuną tego patcha? SKĄD? Czy te dodatkowe 2 dni czekania to tak dużo? Nie przeżyjesz? Boże co za ludzie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 09:57, bartek1392 napisał:

> No i na jaką cholerę żeście nakręcali ludzi niepotrzebnie?! Lepiej jakbyście trzymali

> zęby na kłódkę bo na prawde żeście się nie popisali...


Tak, a jakby się jednak ten patch pojawił dziś rano to byś narzekał, że mogli nas powiadomić
wcześniej... Powiedz skąd mogli wiedzieć, że przesuną tego patcha? SKĄD? Czy te dodatkowe
2 dni czekania to tak dużo? Nie przeżyjesz? Boże co za ludzie... :P

No i co teraz?? Czujesz się kimś ważnym, że mi odp.?? Skoro tu jest napisane że trzeba komentować atrykuły to je komentuje i gówno mnie obchodzi twoje zdanie. Stwierdziłem tylko fakt że redakcja gram robi niepotrzebne zamieszanie, i zresztą nie pierwszy raz pokazuje swoją nieprofesjonalność puszcając ploty. Jak dla mnie to może nikt nie pisać kiedy ten patch wyjdzie tylko robić wrzawę kiedy już będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu po ponad dwóch latach od premiery jest szansa, że Gothic 3 w końcu stanie się grywalny. Brak irytujących bugów, niemożliwych do wykonania (przez błędy...) questów, czy debilnego zachowania przeciwników. Kiedyś to było marzenie, teraz - mam nadzieję - rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 10:41, Vattic napisał:

Wystarczy podstawka GOthic 3 + ten patch 1.7? czy muszę wpierw 1.6 ściągnąć ?


Ponoć patcha najlepiej zainstalować na "gołego" Gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było więcej pytań. Patch 1.7 można zainstalować DOSŁOWNIE z każdej wersji. Nie ma różnicy.
Ja w sumie też czekam. Odkurzę Gothic 3, jestem zagorzałym fanem serii, najbardziej interesuje mnie bo mówiono że podobno obniżono trochę wymagania.

Jestem ciekawe czy na moim sprzęcie: GF 7300 GT 512 RAM, 2GB RAM, Procek Intel C2 Duo 1800+ x2 pójdzie mi teraz na wysokich przynajmniej, nie koniecznie maxymalnych ale premiera była ponad 2 lata temu. Zobaczy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę szkoda słów... Ludzie (fani) siedzą po nocy, żeby zrobić patcha, żeby było jak najlepiej się da, a tu takie teksty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 10:33, jeff00 napisał:

No i co teraz?? Czujesz się kimś ważnym, że mi odp.??


Nie. Po prostu irytuje mnie to ciągłe narzekanie na wszystko. Po prostu przy twoim poście już nie wytrzymałem.

>Skoro tu jest napisane że trzeba komentować atrykuły to je komentuje i gówno mnie obchodzi twoje zdanie.

Nigdzie nie jest napisane, że trzeba komentować. Moje zdanie może Cię gówno obchodzić ale mam do niego prawo.

>Stwierdziłem tylko fakt że redakcja gram robi niepotrzebne zamieszanie, i zresztą nie pierwszy raz

Dnia 21.03.2009 o 10:33, jeff00 napisał:

pokazuje swoją nieprofesjonalność puszcając ploty. Jak dla mnie to może nikt nie pisać
kiedy ten patch wyjdzie tylko robić wrzawę kiedy już będzie.


Moim zdaniem powinieneś się cieszyć, że dowiedziałeś się o tym patchu wcześniej. Rozumiem, że nie wytrzymasz presji poczekania tych dwóch dni. Jak dla mnie możesz sobie dalej bluzgać, jeśli myślisz, że to dobry sposób wyrażania swoich emocji to proszę bardzo. Najwyżej wkurzysz tych, którzy czytają twoje posty. Nie chcę tu wzburzać kolejnej kłótni na 3 strony, ale takie gówniarskie zachowanie jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 11:06, RobeN napisał:

Na prawdę szkoda słów... Ludzie (fani) siedzą po nocy, żeby zrobić patcha, żeby było
jak najlepiej się da, a tu takie teksty...


Dokładnie. Co to za fani na tym gramie. Dowiadują się, że patch przesunięty został o 2 dni i już teksty w stylu: "to ja dziękuje". :P I jeszcze bluzgają na konsuli kiedy ci starają się podawać im informacje na bieżąco (że niby "wprowadzają zamieszanie"... lol). Szkoda słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, to nie była plota. Miano wydać patch dzisiaj, niestety, Community opijając skończenie patcha wylało nieco % na dysk twardy i usunęły się niektóre tekstury ^^
I nie wymagaj od redakcji gram tego, żeby przewidywali czy coś się zwali czy nie, bo to nie siedziba jasnowidzów, tylko graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiście zgodzę się z wypowiedzią RobeNa. Fani siedzą po nocach i próbują załatać biednego Gothica, a tu takie podziękowanie. Aż ręce opadają... To jest właśnie mentalność dużej części polaków - "Nie ważne jakby nie było, zawsze będzie im źle". Poza tym, community patch 1.6 nie był pierwszym, był nim 1.4 o ile mnie pamięć nie myli. Co do samego posta, no cóż - sam chętnie przetestuje, jak tylko wróci do mnie mój egzemplarz G3. Poprzednie patche na prawdę połatały tę grę! I chwała tym gościom za to, że chcą!

Do wszystkich czekających osób(które nie miały styczności z żadnym z poprzednich community patchów) - zapewniam, WARTO CZEKAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geez ... ludzie ... co poniektórzy powinni wrzucić na luz -_-. Nie dość, że ludzie robią tego "patcha" za darmola, nie dość że to patch fanowski to się oburzacie że jeszcze parę dni trzeba poczekać. Brak mi na was słów. Poczekałem tyle to i te parę dni mnie nie zbawi. I każdemu polecam takie podejście do całej sprawy bo niektórzy tutaj piszący zachowują się jak banda smarkaczy ;-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co zrobić,ludzie są trochę niewdzięczni,ja tam się cieszę,że komuś się chciało i czekam na info kiedy będzie można pobrać,a reszta co się tak spina......niech się spina dalej ;D pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, ostatnio dostałem ZK Gothica, więc mi to na rękę, że wychodzi ten patch, bo w G3 jeszcze nie grałem, a chwilowo mam jeszcze inne gry do przejścia. Niech spokojnie dopracują łatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni poczekam.już nie mogę się doczekac lecz przyznam się że zdenerwowałbym się gdy premiera zostałaby przesunięta na np.czerwiec ;)
Ale cieszy mnie że są ludzie którzy tak się poświęcają dla swojej ulubionej gry.
Btw.Mam pytanie,słyszałem o jakimś modzie w którym po wyzwoleniu miasta pojawiają się NPC nazywani Obywatel,Mieszczanin a nie jak to tej pory ubrany w szmaty "wyzwolony niewolnik".Wiem też że nie ma już "buntowników" ale pojawiają się w lasach paladynowie,straż miejska itp. czy to bedzie w CP!.7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować