Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - nieoficjalny patch 1.7 już jutro!

194 postów w tym temacie

Jak się doi krowy? :P Podobno miała być taka możliwość. Mam butelkę ale za nic nie mogę się dostać do tych wymion ;/

btw. czy są jakieś kody działające z tym nowym patchem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny patch jest swietny tylko tak samo jak kolega powyzej mam problemos z dojeniem krówek ;)
Mnie teraz tylko ciekawi ''czwórka'' . Jeśli ja zwalą to samobojstwo popelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 14:41, McSloniu napisał:

Ten pacht jest ŚWIETNY! Spodobał mi się w szczególności ulepszony system walki.


Jakby utworzyli nowe animacje walki byłoby rewelacyjnie, bo bezimienny wygląda jakby cepem machał ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na coś takiego dość długo. Mam nadzieję, że w końcu pogram w G3 z wielką przyjemnością. Wszystko zapowiada się znakomicie. Ściągam ;]

EDIT: RobeN, dzięki za stały dopływ informacji i nowinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh - jedno nagorsze, poziom trudności ogromnie zwiększony, średni + balans + si jest o wiele trudniejszy niż 1.6 trudny, ba nawet łatwy jest trudniejszy. Ile razy podchodziłem do odbicia Cape Dun. Boż ciekawe jestem co się będzie działo z Monterą. Przynajmniej teraz Ci Buntownicy walczyć będą a nie se stać obok miasta i patrzeć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Roben, a pojawiło się pare nowych dialogów. One były nagrane i wyłączone w grze czy po prostu dograne zostały? Np Dialog z tym Varekiem czy jak on tam ma w Cape Dun, który mówi nam coś o Faring. Wcześniej tego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem patch z nadzieją że zostanę zaskoczony. Tak było jednak owe zaskoczenie nie było pozytywne :| Nie mogę uruchomić gry po dodaniu łaty. Mam dwie partycje C oraz D instaluje grę na C włączam patch a ten rozpakowuje się na dysku D. Próbowałem cały folder z D skopiować do docelowego folderu Gothica na C. Zastąpiłem pliki uruchamiam jednak cały czas pojawia się czarny ekran i nic poza tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już kilka razy:

Nic nie było dogrywane. Wykorzystano jedynie to, co już było w grze.
Część plików była źle podlinkowana i to powodowało dodatkowe braki audio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie, ale czy napewno?

Czy ktokolwiek spotkał się z podobnym problemem w Geldern z zadaniem o hełmie pierwszego paladyna?
W podstawce leżał on na szafce pod ścianą, a po spatchowaniu do 1.7 nie moge go znaleść.
Szukałem przed i po wybiciu całego miasta i nic nie znalazłem, ale w podstawowej wersji zawszę go znalazłem.
Zacząłem grę od nowa i nadal nic tam nie było. W żadnym kufrze, nigdzie go nie ma.

Wie ktos może czy to jest jakiś błąd w patchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie, bo ściagam zarazem patcha 1,7 jak i 1,73 moze bd lepiej. Chcialbym sie dowiedziec czy po wgraniu ich na pirata :P musze znalezc tez cracka specjalnie do wersji 1.73 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 15:36, arenn napisał:

/ciach/

Changelogów się nie czytało? Już od CP 1.52 jest usunięte zabezpieczenie. Poza tym, żegnamy na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować