Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - nieoficjalny patch 1.7 już jutro!

194 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2009 o 12:46, Shelazar napisał:

Rozumiem, że Gothic 3: Enhanced Edition będzie nominowany do najlepszej gry roku 2009.


To ''tylko'' patch. W dodatku nieoficialny. To nie nowa wersja gry czy też (co potrzebne do takiej nominacji) nowa gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludziom, się od dobrobytu w du**ch poprzewracało. Fani robią patcha za darmo, po to aby Wam się grało przyjemniej a tu takie komenty. Jak komuś nie pasuje, że premiera opóźni się o te 2 dni to niech gra w niespatchowaną podtawkę, a nie szczeka, jaki ten świat okrutny. Jak ktoś się czuje oszukany to niech twórców patcha poda do sądu.

Shelazar
Rozumiem, że Gothic 3: Enhanced Edition będzie nominowany do najlepszej gry roku 2009.
Jeśli ten patch jest naprawdę taki dobry to bez nominacji się nie obejdzie.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo ! Dla tej garstki fanów, ktorym za darmochę chciało się naprawiać to co sknociły "Piranie" i Jowood. Może wreszcie sobie kupię tą grę (w dniu premiery oczywiscie tego technicznego bubla nie nabyłem - nie zamierzałem robić za beta testera).
Zachowanie partaczy z Pirania Bytes, to jak się wysrali na graczy i olali swoją własnę grę będę miał bardzo na uwadze podczas premiery "Risen" - najpierw sprawdze demo, potem poczytam opinię ludzi którzy grali i jeśli zdarzy się cud i gra nie będzie technicznym bublem - wtedy kupię.

O tym co zrobił "Jowood" rownież będę pamietał - to w końcu pierwszy wydawca który kasuje szmalec nie tylko za wersje beta (Gothic 3) ale nawet za wczesne wersje alfa (Gothic 3: Forsaken Gods) ! Będę miał to na uwadze podczas premiery Gothica IV - analogicznie jak wyżej: najpierw demo, potem opinię graczy, na samym końcu gra (o ile znowu nie wydadzą bety)

Do społeczności graczy, która za darmo opracowała tego patcha - Panie i Panowie: chylę czoła przed Wami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 11:06, RobeN napisał:

Na prawdę szkoda słów... Ludzie (fani) siedzą po nocy, żeby zrobić patcha, żeby było
jak najlepiej się da, a tu takie teksty...


Dziwisz się? Sytuacja gdy graczom oddaje się tak niedopracowany tytuł i zmusza ich samych do pracy nad grą jest żenująca sama w sobie. Więc gniew z tego powodu idzie w każdym możliwym kierunku. Ja się nie dziwię.

ps to też się tyczy chociazby polonizacji cdp, a potem proszenia fanów o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 13:30, junior17 napisał:

Ludziom, się od dobrobytu w du**ch poprzewracało. Fani robią patcha za darmo, po to aby
Wam się grało przyjemniej a tu takie komenty. Jak komuś nie pasuje, że premiera opóźni
się o te 2 dni to niech gra w niespatchowaną podtawkę, a nie szczeka, jaki ten świat
okrutny. Jak ktoś się czuje oszukany to niech twórców patcha poda do sądu.


Oddać do sądu to bardzo dobry pomysł, ale najpierw trzeba by dojść do tego kto stara się by Gothic 3 stał się ideałem. Chociaż o wiele lepszym pomysłem było by pozamykać tych, którzy zamiast dążyć do tego celu umieją tylko krytykować innych.

A jeśli chodzi o opóźnienie w wydaniu patcha 1.7 to ja jestem zadowolony, że w ogóle wychodzi!!!
Aktualnie gram na wersji 1.6 i poza tym ze kilka razy wyłączył się to żadnych szczególnych błędów się nie dopatrzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tutaj przeczytałem ludziom nie chodzi o opóźnienie spowodowane przez team CPT (imo dwa dni w tą czy w tamtą) a niepotrzebne zamieszanie wprowadzone przez gram.pl, które publikując taką informacje zrobiło wielką nadzieje większości graczy ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JoWood powinno być im wdzięczne bo znając życie po tym patchu wiele ludzi zacznie kupować G3 w nadziej że im będzie chodzić...Miło by było gdyby naprawili problemy z procesorami AMD X2... Ale i tak odwalili kawał dobrej roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 13:45, Lordpilot napisał:

Zachowanie partaczy z Pirania Bytes, to jak się wysrali na graczy i olali swoją własnę
grę [...]


O_o Wydawca poganiał, żeby premiera była jak najszybciej, a jakiś czas później Piranie straciły prawa do tytułu, więc trudno, żeby łaty wypuszczali...

A o ile pracę CPT doceniam, bo zrobili naprawdę dużo, to samo ich zachowanie mnie dziwi (nie chodzi mi tu o opóźnianie premiery). Fani, którzy poprawiają grę za free, ale już doproszenie się o udostępnienie gameplaya dla oczekujących graczy przerasta ich możliwości - dość dziwna ta społeczność...

PS A jak idzie tłumaczenie Quest Packa, orientuje się ktoś? ;)
PS 2 No i ponawiam moje pytanie: czy będzie też patch w wersji 1.6 => 1.7 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 14:32, Carnage13 napisał:

JoWood powinno być im wdzięczne bo znając życie po tym patchu wiele ludzi zacznie kupować G3 w nadziej że im będzie chodzić...Miło by było gdyby naprawili problemy z procesorami
AMD X2...


W końcu ktoś kto myśli w prawidłowy sposób!
Miałem okazje osobiście się przekonać ze po patchu G3 działa płyniej.

Dnia 21.03.2009 o 14:32, Carnage13 napisał:

Ale i tak odwalili kawał dobrej roboty

I tu się w pełni zgadzam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech tam szlifują :P Czekam już jakiś czas, to i te kilka dni wytrzymam. A póki co biorę się za instalację samej gry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 14:45, tykus napisał:

PS 2 No i ponawiam moje pytanie: czy będzie też patch w wersji 1.6 => 1.7 ?


"Patch można instalować na dowolną wersję gry, aczkolwiek najbezpieczniej jest przeinstalować grę."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a akurat jakoś dziwnie "ciągło" mnie do g3 ostatnimi czasy, heh może miałem jakieś przeczucie co do tego patcha:d patch 1.6 pozytywnie mnie zaskoczył nie spodziewałem się tego po fanowskiej łatce, bardziej spodziewałem się jakieś amatorszczyzny ale twórcy naprawdę się popisali. Sądząc po zapowiedziach zapowiada się spory kwałek dobrej "łaty";))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda, przeszedłem G3 na wersji 1.6, ale kto wie... na pewno wrócę w wersji 1.7. Co do zapowiedzi, że patch 1.7 wpływa znacząco na stabilność gry, to miejmy nadzieję, że tak będzie, a jak jest naprawę, to już wyjdzie w praniu. O przepraszam, w grze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 15:00, KŁEJK napisał:

> PS 2 No i ponawiam moje pytanie: czy będzie też patch w wersji 1.6 => 1.7 ?

"Patch można instalować na dowolną wersję gry, aczkolwiek najbezpieczniej jest przeinstalować
grę."



Tak, ale nadal muszę ściągać paczkę 900 MB, chodzi mi o wersję mniejszą, służącą tylko do aktualizacji z 1.6. Moje łącze niestety w nadprzestrzeni nie śmiga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 10:39, Mr Black napisał:

W końcu po ponad dwóch latach od premiery jest szansa, że Gothic 3 w końcu stanie się grywalny.


Zapewniam Cię, że te 30 tysięcy postów w odpowiednim temacie nie składa się z samych narzekań na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 11:20, bartek1392 napisał:

> Na prawdę szkoda słów... Ludzie (fani) siedzą po nocy, żeby zrobić patcha, żeby
było
> jak najlepiej się da, a tu takie teksty...

Dokładnie. Co to za fani na tym gramie. Dowiadują się, że patch przesunięty został o
2 dni i już teksty w stylu: "to ja dziękuje". :P I jeszcze bluzgają na konsuli kiedy
ci starają się podawać im informacje na bieżąco (że niby "wprowadzają zamieszanie"...
lol). Szkoda słów...

Nie rozumiem po co takie zamieszanie w związku z powyższym. Ja nie krytykuje ludzi odpowiedzialnych za stworzenie tego patcha(chwała im za to), nie pośpieszam ich ani nikogo innego. Jeżeli nie umiesz czytać to się naucz ja tylko krytykuje taką postawę gramu które wypuszcza takie informację aby mieć tzw."więcej kliknięć" tylko to mie irytuje i to bardzo. Ja też nie chce aby tu jakaś wlk. wojna wyszła. Za bardzo gościu emocjonalnie podchodzisz do takich komentarzy. Sorry za tą burzę ja tylko stwierdzam fakty. Pozdrawiam tych wszystkich którzy podzielają moje zdanie i tych drugich też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować