Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - nieoficjalny patch 1.7 już jutro!

194 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2009 o 16:11, jeff00 napisał:

Nie rozumiem po co takie zamieszanie w związku z powyższym. Ja nie krytykuje ludzi odpowiedzialnych
za stworzenie tego patcha(chwała im za to), nie pośpieszam ich ani nikogo innego. Jeżeli
nie umiesz czytać to się naucz ja tylko krytykuje taką postawę gramu które wypuszcza
takie informację aby mieć tzw."więcej kliknięć" tylko to mie irytuje i to bardzo.


Ty się naucz czytać... :P Ja właśnie krytykowałem twoją postawę wobec gramu... Goście się starają żeby gramowicze byli na bieżąco w sprawie najnowszego patcha i dostają za to ochrzan. Myślisz, że redaktorzy gramu to jasnowidze i wiedzieli, że patch ulegnie przesunięciu?

>Ja

Dnia 21.03.2009 o 16:11, jeff00 napisał:

też nie chce aby tu jakaś wlk. wojna wyszła. Za bardzo gościu emocjonalnie podchodzisz
do takich komentarzy. Sorry za tą burzę ja tylko stwierdzam fakty. Pozdrawiam tych wszystkich
którzy podzielają moje zdanie i tych drugich też ;)


Ja podchodzę zbyt emocjonalnie? Pomyśl przez chwilę tym co masz na końcu szyi zanim zaczniesz wypisywać bluzgi na forum. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 16:40, bartek1392 napisał:

Tak, ale to nie jest wersja finalna.


"Ab sofort steht der finale Community Patch 1.70 für Gothic 3 bereit!" Po polskiemu - jak najbardziej finalna wersja ;P

cinus` - idzie ci jakoś z tego torrenta? Bo u mnie jakby chciało a nie mogło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 16:44, DJ Szlafrok napisał:

> Tak, ale to nie jest wersja finalna.

Jakieś źródło?


Na gothic.gram.pl testowali już tego patcha ale nie w finalnej wersji. Jego oficjalna premiera, wnioskuje z tego co napisał Renor Mirshann, została przesunięta na Poniedziałek bo chcą go do końca "doszlifować".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 16:59, bartek1392 napisał:

Na gothic.gram.pl testowali już tego patcha ale nie w finalnej wersji. Jego oficjalna
premiera, wnioskuje z tego co napisał Renor Mirshann, została przesunięta na Poniedziałek
bo chcą go do końca "doszlifować".


Wątpię by przed samą premierą wydawali patcha nie dokończonego i ta wersja, którą już można ściągać jest finalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 16:59, bartek1392 napisał:

Na gothic.gram.pl testowali już tego patcha ale nie w finalnej wersji.


Na gothic.gram.pl recenzja niefinalnej wersji patcha była do przeczytania już kilka tygodni temu. Wersja, która jest dostępna na forum JW jest jak najbardziej finalna/końcowa/ostateczna ;].

Przez torrent idzie jak krew z nosa, cóż pozostaje zostawić kompa na kilka godzin i ciągnąć z www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 17:06, milten6 napisał:

> Na gothic.gram.pl testowali już tego patcha ale nie w finalnej wersji.

Na gothic.gram.pl recenzja niefinalnej wersji patcha była do przeczytania już kilka tygodni
temu. Wersja, która jest dostępna na forum JW jest jak najbardziej finalna/końcowa/ostateczna
;].

Przez torrent idzie jak krew z nosa, cóż pozostaje zostawić kompa na kilka godzin i ciągnąć
z www.



Sory mój błąd. Jest też na Megaupload:
http://www.megaupload.com/?d=MXN9LBR7
Tylko, że trzeba mieć konto premium. Kto ma niech ściąga. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, patch już wyszedł, potwierdzone :) News zaktualizowany. Sorry za te chwile grozy i niepewności (odnośnie przesunięcia premiery), ale niektórzy postanowili jednak stanąć na rzęsach, żeby premiera była dzisiaj i się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ykhm ykhm
Małe sprostowanie, oficjalnie patch 1.7 ukarze się nie długo.
A to co ściągacie to po prostu spiracona już wersja z sieci .torrent
Nie popieram was tępić piratów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 18:21, Uboot93 napisał:

ykhm ykhm
Małe sprostowanie, oficjalnie patch 1.7 ukarze się nie długo.
A to co ściągacie to po prostu spiracona już wersja z sieci .torrent
Nie popieram was tępić piratów


Jak to piratów?! Z tego co mi wiadomo to patch jest darmowy więc w żaden sposób nieda się go spiracić. To tak jakby nagranie filmu z telewizji nazwać piractwem. Zastanów się czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 18:21, Uboot93 napisał:

ykhm ykhm
Małe sprostowanie, oficjalnie patch 1.7 ukarze się nie długo.
A to co ściągacie to po prostu spiracona już wersja z sieci .torrent
Nie popieram was tępić piratów


ale piraty z torrentów muszą się z kądś wziąć a jak nie było premiery oficjalnej to niby z kąd to oznacza że orginał też został już puszczony w obieg..............I KROPKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 18:36, nurbi napisał:

ale piraty z torrentów muszą się z kądś wziąć a jak nie było premiery oficjalnej to niby
z kąd to oznacza że orginał też został już puszczony w obieg..............I KROPKA.


Człowieku, o czym ty gadasz? Czy Ty wiesz co to jest torrent? torrent nie oznacza odrazu piractwo :/ Doucz się lepiej najpierw zanim się zaczniesz wypowiadać, bo chrzanisz takie głupoty, że szkoda komentować :/
Patch oryginalny został wypuszczony do internetu dzisiaj na oficjalnym forum JoWood i dano w tym możliwość ściągniećia z torrenta, gdzie tu widzisz piractwo?

EDIT: sry, post miał być skierowany raczej do Uboot93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... skoro to spiracona wersja to czemu osoba z JoWooD osobiście umieściła informacje na oficjalnym forum ? Czyżby firma piraciła własne dzieło(w końcu to JoWooD powołało Community Team)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 16:44, tykus napisał:

cinus` - idzie ci jakoś z tego torrenta? Bo u mnie jakby chciało a nie mogło ;)


Tykus: na początku szło szybciutko, ale niedługo potem znacznie zwolniło, teraz z torrenta leci tak koło 10KB/s. Próbuje ściagać z innych źródeł, nie z torrenta, ale wszędzie jak narazie też miałem podobne prędkości :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować