Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - nieoficjalny patch 1.7 już jutro!

194 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2009 o 09:00, Brawos napisał:

czy zawiera wszystko co poprzenie patche?np Uswane zabezpiezeń ?

Dnia 22.03.2009 o 09:00, Brawos napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez lis 23
Czy na gołego Gothica 3 trzeba instalować najpierw poprzednie pathe,

>czy wystarczy tylko ten najnowszy?.

Wersja 1.7 zawiera wszystkie od 1.02 do najnowszej dlatego można go instalować na dowolną wersje.
A co się z tym wiąże to zawiera wersje 1.5 która zdejmuje zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam kilka pytań do tych co już grali
1.Czy 1.7 gryzie się z wersją polską przy tym tzw alternatywnym balansie kiedy zmienia niektóre zadania
2. Na jak wersje gry najlepiej instalować ten patch(1.12 czy 1.6CP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 12:51, Angar0pl napisał:

Ja też mam kilka pytań do tych co już grali
1.Czy 1.7 gryzie się z wersją polską przy tym tzw alternatywnym balansie kiedy zmienia
niektóre zadania
2. Na jak wersje gry najlepiej instalować ten patch(1.12 czy 1.6CP)


1. Nie 2. 1.0 (tzw. płytowa)

Ogólnie jest znacznie lepiej niż w dniu premiery, najbardziej polecam dla tych którzy jeszcze nie grali. Tak teraz opłaca się kupić Gothic 3. Na Q9300~2.5 Ghz GTX260 3,25 GB RAM, ani troche się nie przycina, jak narazie w okolichach Ardei i Reddock. Może ktoś pamięta jaka była komenda na fps ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze pytanko co do instalacji. Mówicie że nie trzeba instalować jakichkolwiek poprzednich patchy tak? Ale trzeba to instalować na dodatek czy na podstawke Gothica? Kiedyś już miałem G3 ale teraz może kupiłbym złotą edycję więc nie wiem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 17:50, wujaszek napisał:

Ja mam jeszcze pytanko co do instalacji. Mówicie że nie trzeba instalować jakichkolwiek
poprzednich patchy tak? Ale trzeba to instalować na dodatek czy na podstawke Gothica?
Kiedyś już miałem G3 ale teraz może kupiłbym złotą edycję więc nie wiem co i jak.



Ten patch jest TYLKO do PODSTAWOWEJ wersji Gothica III. Instalujesz na GIII nie instalując wcześniej żadnych patchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak gra przestanie ciac i przestana znikac budynki i pojawiac sie na moim 4 gb ram ddr3 i radeonie 4780 to moze w koncu po tak dlugim czasie lezenia gry na polce zagrac w g3 -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem, pograłem, przetestowałem. Muszę przyznać, że jest znacznie lepiej. Grafika jakby ładniejsza, potwory i przeciwnicy walczą inteligentniej, bugów i niedoróbek znacznie mniej. Gra ponadto - po włączeniu alternatywnego balansu - jest sporo trudniejsza, a dzięki temu także bardziej satysfakcjonująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 22:02, darkevill napisał:

Ile to już czasu minęło od czasu jak kupiłem Gothic 3 i teraz będę mógł wreszcie zagrać
ehhhh hip hlip hura :)

U mnie na półce pudełko leży od półtora roku. Teraz dopiero mogę przyzwoicie pograć :D

A ściągało mi się 8 godzin (~30kb/s xD) z MediaFire ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 12:04, tosz napisał:

czy aby zainstalować 1,70 trzeba wcześniej zainstalować 1,60 ?


Było to mówione już chyba z 1000 razy jak nie więcej, patcha 1,7 możemy zainstalować na dowolną wersję gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 swoim jakże twórczym niedopracowaniem do potęgi, dobrnął do wersji (AŻ!) 1.70. Bardzo ciekaw jestem czy to doprowadziło tę grę w końcu do stanów używalności, czy nadal jest to odległa, albo i nieosiągalna, przyszłość... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie działają. Trzeba zaczynać od nowa. To bardzo zmieniona wersja G3 więc nie ma innego wyjścia jak rozpoczęcie nowej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jestem jednym z niewielu którzy nie narzekają na G3. Ukończyłem tę grę z przyjemnością i bez większych problemów technicznych zaraz po premierze mimo stosunkowo słabej karty-GF 7600GS. Chętnie zagrałbym ponownie w poprawioną wersję,ale przy mojej szybkości łącza ściągałbym ten patch 2 tygodnie.Może dodadzą jako gratis do "Tiny"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch jest świetny - poprawia szatę graficzną, poprawia WSZYSTKIE (!!!) najbardziej idiotyczne i te dokuczające błędy i niedopracowania. Jestem zadowolony i usatysfakcjonowany :D Ja, tak jak ktoś tam na wysoko na górze napisał, również zaczynałem grę kilkukrotnie, ale nigdy jej nie ukończyłem, gdyż te niedopracowania i bugi, były niesamowicie zniechęcające. Teraz ukończę grę z wielką chęcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posty mnie tak zachęciły, że sprawdzę tego patcha, do czego doszło żeby fani musieli patchować swoją ulubioną grę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować