Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - nieoficjalny patch 1.7 już jutro!

194 postów w tym temacie

Od razu widac zmianę w menu. Grafika gry na wyższym poziomie niż przedtem. No i trudniejsza znacznie. Już nie tak łatwo wpaśc w chmarę orków i je po konać bez zadrapania. Poczatki trudne były tyle razy na glebie lezałem, że ciężko zliczyć. Duży plus dla fanów za tego patcha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie:
Czy aby mieć te wszystkie fajne rzeczy z tego patcha, mogę zainstalować dodatek do gry ZB? Czy będę miał wtedy możliwość balansu, AI i poprawienia grafiki? Jeśli tak, to czy jak spaczuje sam dodatek, to czy nie likwiduje on tych rzeczy z tego patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 03:28, Isdead napisał:

Moje pytanie:
Czy aby mieć te wszystkie fajne rzeczy z tego patcha, mogę zainstalować dodatek do gry
ZB? Czy będę miał wtedy możliwość balansu, AI i poprawienia grafiki? Jeśli tak, to czy
jak spaczuje sam dodatek, to czy nie likwiduje on tych rzeczy z tego patcha?

o ile dobrze się orientuje to jest patch tylko i wyłącznie do Gothic III (podstawki). Czyli po prostu na FG tego nawet nie zainstalujesz bo to samodzielny dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> o ile dobrze się orientuje to jest patch tylko i wyłącznie do Gothic III (podstawki). Czyli po prostu na FG tego nawet nie zainstalujesz bo to samodzielny dodatek. -cytowany tekst

Mi chodzi czy mogę najpierw zainstalować podstawkę, później ten patch. I czy te nowe funkcje będę miał, jeśli po tym zainstaluje dodatek ZB i spaczuje ten dodatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 18:17, Isdead napisał:

Mi chodzi czy mogę najpierw zainstalować podstawkę, później ten patch.

Instalujesz Gothica III, potem patcha 1.7. I to wszystko i w takiej kolejności.
>I czy te nowe

Dnia 24.03.2009 o 18:17, Isdead napisał:

funkcje będę miał, jeśli po tym zainstaluje dodatek ZB i spaczuje ten dodatek?

Dodatek do G III nie ma z tym patchem absolutnie nic wspólnego, nie przydaje się etc. G III ZB to osobna gra. Patch 1.7 z nim nie współgra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nawet gdy będę na obszarze z podstawki Gothica 3 choćby w Redok to wszystko będzie jak z patchem z dodatku, a nie podstawki? Bo myślałem, że ten dodatek i patche do dodatku są tylko do samego dodatku i jego obszaru :/ Tak to głupio, fajnie by było gdyby takie coś pojawiło się na dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tak to głupio, fajnie by było gdyby takie

Dnia 24.03.2009 o 18:42, Isdead napisał:

coś pojawiło się na dodatek


Głupio to jest to, że w ogóle ktoś wpadł na tak beznadziejny pomysł, żeby wydać dodatek jako osobną grę, zamiast dopasować do podstawki tak jak np. Noc Kruka do dwójki...
---

Patch się ściąga się, ręce się zacierają się... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 09:06, Wizzardius napisał:

A czy poprawia w miare wydajność gry? Dodaje troche klatek ?:P



Tak gra chodzi dużo lepiej jak grałem na maks detalach to mi się przycinało na dość mocnym sprzęcie dwa razy przewyższającym zalecane wymagania gry a teraz po wgraniu patcha na tym samym sprzęcie mam zero ścinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie: czy dialogi są po polsku? Bo słyszałem, że ten patch daje nowe questy i jestem ciekaw czy goście mówią po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 10:33, pEEzel napisał:

Ja mam takie pytanie: czy dialogi są po polsku? Bo słyszałem, że ten patch daje nowe
questy i jestem ciekaw czy goście mówią po polsku.


Patch nie dodaje nowych misji.
Mylisz chyba z Quest Packiem.
Ten audio ma tylko w wersji niemieckiej. Angielska i w przyszłości polska wersja będzie tylko tekstowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować