Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bioshock 2 równolegle na wszystkich platformach

13 postów w tym temacie

Naprawde gram.pl - GRATULUJE WAM. Nie dosc ze wasze newsy pojawiaja sie z opoznieniem, to jeszcze zamieszcacie w nich nieprawdziwe informacje. Przeciez 2k games zaprzeczylo, jakoby mieli w planach zamieszczenie coopa ORAZ multiplayera, natomiast wy w newsie piszecie, ze mamy sie dowiedziec wiecej infa o zapowiedzianym multi............
Nastepna rzecz: "na temat ogłoszonego w tym tygodniu multiplayera w Bioshocku 2". Gdzie ogloszonego? Przeciez to byly plotki.
Naprawde, gratuluje kompetencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michał11 ---> mylisz się. Game Informer podał info o multiplayerze, 2K zaprzeczyło jedynie, że ma być to co-op (co zresztą jest wyraźnie napisane w newsie...). a że niby news spóźniony? no daruj... dziś późnym popołudniem te rewelacje ujrzały światło dzienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu niektórzy muszą się przyczepić do gram.pl bo to taka tradycja nie? xD

Cieszy mnie news. Bo gdzieś doszły mnie słuchy, że miał to być kolejny raz "exclusive Xbox''a 360" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, zwracam honor, moj post byl spowodowany newsem na innej stronie - pisalo tam, ze 2k zaprzeczylo multi i coopowi, jednak po dokonaniu przeszukania czelusci internetu wyszlo, ze (chyba) masz racje.
Co do exclusiva dla X360 - jakies dziwne sluchy sie doszly, bo sluchy byly, ze to mial byc exclu dla PS3 (wyszla okladka jednego pisma, nie pamietam juz jakiego i niektore osoby rozdmuchaly to, ze niby exclu dla PLAYSTATION3, co oczywiscie bylo nieprawdwa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to idź teraz okrzycz autora newsa na tej innej stronie ;) i na przyszłość: nie feruj tak łatwo wyroków. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michał11 - Jeden znajomy mi podał tą informacje o "exclusywności" dla X''a po czym poparł newsem z jakiegoś "fanboyowskiego" serwisu, gdzie nawet nie podali źródła informacji. Wątpiłem w ten news, jednak niepokój pozostał do dzisiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niby komputer umiera, ale gry dalej na niego sa :] A na Wii? Ehm..nie.
Ja sobie kupie (jezeli bedzie, co by miszie bardzo podobalo, bardziej Horror) na Xbox 360 :]
Szkoda tylko ze VGChartz juz nie pokazuje sprzedaz nowszych gier tez na PC, bo tak to by bylo mozna sprawdzicz jak wielka jest ruznica., czy w ogole jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 08:15, Verti cal napisał:

SegaPL --> Bo jak zrobią grę na konsole to się dorobią takich zysków, że mogą ryzykować
z wypuszczeniem gry na PC


Nic nie ryzykują, to wszystko przez pazerność i lenistwo, bynajmniej przez piractwo.

Cieszmy się, na wszystkie platformy w tym samym czasie. :) Nie będzie wojen, hurra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MisioKGB - Nie będzie wojen? xD Parę fanatyków swoich platform znajdzie się i zacznie porównywać dwa screeny doszukując się pixela różnicy xD xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować