Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Runes of Magic przekroczyło wszelkie oczekiwania

56 postów w tym temacie

Ktoś z gramowiczów gra? Jak wpływa 700 tysięcy użytkowników na serwery Runes of Magic? Pojawiają się takie kwiatki jak w Silkroadzie? (Crowded itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny wynik jak na darmowe mmo. Co do gry to grałem jakieś dwa tygodnie przed premierą i muszę przyznać ,że gra ma klimat. Jak to wygląda po premierze to się dowiem po "spaczowaniu" klienta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 10:08, Sharaqus napisał:

Ktoś z gramowiczów gra?

Trochę osób się znajdzie (w tym i ja). Tutaj masz temat ogólny, jeśli chcesz się dowiedzieć, kto gra lub też o coś zapytać - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39057&u=382. :)

Dnia 21.03.2009 o 10:08, Sharaqus napisał:

Jak wpływa 700 tysięcy użytkowników na serwery Runes of Magic? Pojawiają się takie kwiatki jak w Silkroadzie? (Crowded itd.)

Serwerów jest więcej niż jeden. Dlatego też te 700 tysięcy jest rozłożone na kilka serwerów. Zapchane są głównie te niemieckojęzyczne. Poza tym serwer, na którym gra najwięcej Polaków (Siochain) rzadko kiedy ma napisane "High" przy zaludnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie te klimaty :/ Zapomne o tej grze i mam nadzieje ze za nie długo bedzie jakies MMO w klimatach westernow albo sredniowiecza europejskiego , bez tych skośnych oczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 10:40, Ramonek napisał:

Jak dla mnie nie te klimaty :/ Zapomne o tej grze i mam nadzieje ze za nie długo bedzie
jakies MMO w klimatach westernow albo sredniowiecza europejskiego , bez tych skośnych
oczów


RoM nie ma "wygladu azjatyckiego", nie gral, nie widzial a pierdzieli glupoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RoM ma wszystko to co WOW + kilka innych smaczkow. W zasadzie odnosi sie wrazenie, na starcie ze to WOW . Muzyka w grze jest bardzo klimatyczna i przyjemna wrecz basniowa nie jakies tam ostre dzwieki. Powiem tyle, smialo brac i grac tym bardziej ,ze za darmo a krysztaly do Item shopu mozna zdobyc nie tylko kupujac je za kase ale tez jako nagrody za questy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem zobaczyć co i jak, ale dałem sobie spokój. Lubię takie klimaty, owszem, ale ściąganie 4GB danych z prędkością 25kB/s to nie na moje nerwy... Może później. Już pomijam fakt, że zapycha również cały upload, jako, że leci przez p2p (konfiguracji brak).

Poza tym mam ostatnio aż zbyt wiele rzeczy do roboty ;) Jak jeszcze do nich dołączy Gothic 3 v1.7 - w ogóle zapomnę o RoM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 10:08, Sharaqus napisał:

Ktoś z gramowiczów gra? Jak wpływa 700 tysięcy użytkowników na serwery Runes of Magic?
Pojawiają się takie kwiatki jak w Silkroadzie? (Crowded itd.)


Nie, gra się całkiem miło i spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

700 tysięcy userów w jeden dzień? Niezły wynik. A ja nawet o tej grze nie słyszałem. Trzeba nadrobić zaległości - natychmiast zabieram się za pobieranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem dlaczego tak jest to jest maksymalnie jak się da wszystko zerżnięte z world of warcraft jak ktoś grał to wie ale jest darmowy i to jest na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągam, bo widzę że może być ciekawie:) Coś co jest darmowe i jeszcze nie wygląda jak "łabędzi śpiew" może przyciągać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować