Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Runes of Magic przekroczyło wszelkie oczekiwania

56 postów w tym temacie

Ja powtorze poraz kolejny, to najlepsze obecnie darmowe mmo ze swoistym "open pvp", szkoda, ze nie pelnym, ;) Najbardziej podobne jest do WoWa, ale jakos wieksza ochote mam do gry w RoM. Konto mam juz od dawna, ale teraz zaczalem wiecej grac, stara postac Radius (21/12 mage/rogue) poszla do piachu, bo stwierdzilem, ze nie chce mi sie magiem pogrywac ;) no i subclassa chyba srednio trafiona, moze kiedys doleveluje ;) Obecnie Barakka 13/5 rogue/scout i taka postac bede rozwijac ;)

polecam wszystkim ta gre ;) chociaz ogolnei to czekam jak sie rozwinie sytuacja z DFO ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez dwóch zdań najlepszy darmowy MMOcRPG jaki do tej pory wyszedł na świat. Miażdży zarówno ww. wymienione Age of Conan, Warhammer Online, jak i World of WarCraft pod względem społeczności, która "zamieszkuje" serwery. Ludzie grający w Runes of Magic bowiem sprawiają wrażenie dojrzałych graczy. Owszem, zdarzają się dzieci matki neostrady, lecz jest to naprawdę rzadkość - zaraz po EVE Online i Lord of the Rings Online jest to gra posiadająca najbardziej przyjazne, "normalne" community. Nie mam pojęcia jak się sprawy mają dziś, ponieważ nie gram już od paru ładnych dni - być może troszkę hołoty się zleciało. Niemniej jednak grę mogę z czystym sumieniem polecić zarówno fanom, jak i anty-fanom gier MMO - always worth a try.

Jak tak wysoka liczba grających wpływa na serwery? Cóż, postaram się to dzisiaj sprawdzić. Już podczas closed i open beta testów grało naprawdę sporo osób - całkowity brak lagów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w RoM od czasu wczesnej zamkniętej bety, kiedy wszelaki tekst był zapisany jeszcze znaczkami koreańskimi i zdecydowanie z czasem gra stawała się coraz lepsza. Jak dla mnie to połączenie WoWa z L2, tylko dość udane. Gdyby nie boty i farmerzy byłoby teraz naprawdę fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzmi całkiem ciekawie, mam tylko takie pytanie: czy konieczne jest wnoszenie opłat, aby móc wejść do jakichś specyficznych terenów // uzyskać lepsze przedmioty tudzież jakaieś bonusy?

PS. Mógłby ktoś polecić dobre miejsce do ściągnięcia tego ustrojstwa, bo faktycznie 25kb/s nie napawa optymizmem, a z chęcią bym do tej gry zajrzał!

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 13:26, redfaction napisał:

PS. Mógłby ktoś polecić dobre miejsce do ściągnięcia tego ustrojstwa, bo faktycznie 25kb/s
nie napawa optymizmem, a z chęcią bym do tej gry zajrzał!


Pod przyciskiem download na oficjalnej stronie są mirrory. Sporo mirrorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba wyprobuje ta gierke. Mialem w planach Conana ze steama, ale ostatecznie wzialem pakiet Frontlines + Splinter Cell Double Agent bo boje sie, ze serwery w Conanie niedlugo padna przez mala ilosc graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 14:09, gamekiller napisał:

Chyba wyprobuje ta gierke. Mialem w planach Conana ze steama, ale ostatecznie wzialem
pakiet Frontlines + Splinter Cell Double Agent bo boje sie, ze serwery w Conanie niedlugo
padna przez mala ilosc graczy.


Nie padną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z każdym kolejnym newsem o jakimś MMO (i kolejnymi komentarzami, które są pisane w obcym mi mnie języku) stwierdzam, że to chyba nie dla mnie i do masówek (zwłaszcza MMORPG) coś mi się zdaje, że nigdy się nie przekonam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w to jak była podajrze open beta i gra sie całkiem miło, nie powiem. Bardzo podobne do wow ale in plus, brak czasu i inne gry (nie MMO) nie pozwoliły sie zagłebiac dalej ale potenciał czuła sie duzy, moze jeszce kiedys wruce to tej gry, jak znajde czas. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Rogue na 36lv.Wczoraj udałem się na instant.Ginąc trzy razy narósł mi tzw.debt xp (55tyś) i tp (niepamiętam).Aby owy debt zlikwidować i móc dalej szkolić swoją postać muszę "odrobić" owy debet wypełniając questy.Obliczyłem,że musiałbym oddać punkty za min 6 dłuuugich questów.Poddałem się...Wspomnę jeszcze tylko o braku stałych mountów dla graczy grających za free,muzyce tylko w niektórych miejscach,niesamowitych lagach w miastach (zwłaszcza po premierze).Do tego dochodzą ciągłe zmiany w skillach postaci (zrobiłem rogala-super-po patchu okazuje się,że rozwala go magulec o 4lv niższy).Na koniec słowo o craftingu - to istny horror,farmowanie roślinek,kamyczków itd.Zajmuje o wiele za dużo czasu niż jest warte.Ale to tylko moja opinia...fajnie sie gra do 20 lv,potem gra irytuje.Teraz czekam tylko na aktywację konta The Chronicles Of Spellborn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 12:49, mikim napisał:

Ja tam MMO nie lubię, w tego też nie zagram.


A kogo to obchodzi? Jak masz podobne posty zamieszczać to nie zamieszczaj wcale.

Co do gry to wygląda fajnie, jak jeszcze chodzi szybko i nie ma dużo bugów to sobie spróbuję z chęcią.

P.S Już widać amatora gołych tyłków w prawym górnym rogu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 13:25, Galder Grasfiord napisał:

Gdyby nie boty i farmerzy byłoby teraz naprawdę
fajnie.


boty i farmerzy w RoM? yy, cos Ci sie pomylilo :P

>Budo
Kolejny koreański grindowiec?

''niestety'' nie ;p
questow jest tyle, ze nieraz nie mieszcza sie w quest logu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie - plese pomóżcie - czy mając łącze z multimedii 1 M bit , da się spokojnie grać na jakimś serwerze ( Polskim/Europejskim ) ???? Rozpocząłem już pobieranie ale nie wiem czy mam sens jej pobierania . . . No i karta grafiki - GF 6600 ??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 16:17, KMyL napisał:

Ludzie - plese pomóżcie - czy mając łącze z multimedii 1 M bit , da się spokojnie grać
na jakimś serwerze ( Polskim/Europejskim ) ???? Rozpocząłem już pobieranie ale nie wiem
czy mam sens jej pobierania . . . No i karta grafiki - GF 6600 ??!!!


Tak możesz grać na Mołdawskim serwerze, ping 3000 a i zmień kartę na 9800 bo nie pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 16:17, KMyL napisał:

Ludzie - plese pomóżcie - czy mając łącze z multimedii 1 M bit , da się spokojnie grać
na jakimś serwerze ( Polskim/Europejskim ) ???? Rozpocząłem już pobieranie ale nie wiem
czy mam sens jej pobierania . . . No i karta grafiki - GF 6600 ??!!!


Szczerze - lepiej nie pobieraj. Serio. Naprawdę serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyrażam swoją opinię na temat newsa, od tego jest to forum, nie obchodzą nikogo takie posty jak Twoje, masz zamiar robić za moderatora? 0o'' Coś Ci nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktokolwiek z was grał w Guild Wars? N o przecież ta gra ogromem wszystkiego bije wszystkie MMO lol

Ale to trzeba zobaczyć i żyć tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować