Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Runes of Magic przekroczyło wszelkie oczekiwania

56 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2009 o 17:26, mefisto666 napisał:

A czy ktokolwiek z was grał w Guild Wars? N o przecież ta gra ogromem wszystkiego bije
wszystkie MMO lol

Ale to trzeba zobaczyć i żyć tam...


ja grałem w GW ale nie grałem w runes of magic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 17:26, mefisto666 napisał:

A czy ktokolwiek z was grał w Guild Wars? N o przecież ta gra ogromem wszystkiego bije
wszystkie MMO lol

Ale to trzeba zobaczyć i żyć tam...


Grałem. Kupiłem i grałem. Wciąż żałuję straconych pieniędzy - ale podkreślam, że jest to zupełnie subiektywna opinia.
To, co mnie interesuje w Twoim poście to: jakim ogromem? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to gram w to od bety i wieje nudą ! naprawde na 20 lvlu nie mam ochoty juz grać jeszcze skille specjalne zostały osłabione a mounta trzeba kupować co 2h może potem gra się rozkręca ale narazie

nuda!

Na początku jest fajnie dopuki nie dochodzi się do fazy wyboru drugiej klasy ponieważ nie da się ich expić naraz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mnie ciekawi ten ogrom. Nie powiem. Mam GW poza EotN i gram, ale czasem męczą już mnie te skośne oczka, lub polskie dzieci Neo;/


Jeszcze tylko 3 godzinki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym MMO jest było i będzie WoW, chyba ze blizzard zrobi jakieś nowe MMO np. w Świecie Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Najlepszym MMO jest było i będzie WoW, chyba ze blizzard zrobi jakieś nowe MMO np. w Świecie Diablo."

Najlepszym MMO jest i było UO!!! WoW jest strasznie nudny, osobiście po 2 miesiącach miałem kompletnie dosyć tej gry i wchodziłem tylko daily robić... Zupełnie nie rozumiem ludzi którzy poświęcają tyle czasu na WoW.
A tak naprawdę co do tej "najlepszości", to taka gra nie istnieję. Osobiście na MMO poświęciłem koło 4 lata swojego życia, grając w różne gry MMO od przysłowiowej "Tibii" do Wow/GW i według mnie naprawdę dobrym MMO była Ultima Online, jednakże EA musiało jak zwykle wszystko spieprzyć... no i ciekawe jest EVE, ale mnie osobiście latające statki nie przypadły do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2009 o 18:29, kupciu12 napisał:

Na początku jest fajnie dopuki nie dochodzi się do fazy wyboru drugiej klasy ponieważ
nie da się ich expić naraz ;/


a jak Ty to sobie wyobrazasz, expic je na raz? O_o podziel sie tym z nami
mam 50/40 i wcale nie narzekam. tym bardziej teraz niema na co narzekac, bo dodali mnostwo questow na 35+, ktore mozna robic secondary, bo jak ja expilem to byl to troszke ubogi w questy okres
gra dopiero co miala swoja premiere, a rozwija sie niezwykle preznie. w przeciagu tylko 2-3 tygodni maja dodac nowa lokacje. mozna juz podejzec jej mapke na ktorej widac 2 kolejne krainy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem grę. Jeśli ktoś grał w takie gry jak WoW czy Lineage II to osobiście nie polecam ściągania. Ja żałuję.
Wszystko zerżnięte z WoWa, wkurzające sterowanie, śmieszne stwory jak z koreańskich grindowych MMOsów i dobijające odgłosy walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 17:18, mikim napisał:

Wyrażam swoją opinię na temat newsa, od tego jest to forum, nie obchodzą nikogo takie
posty jak Twoje, masz zamiar robić za moderatora? 0o'' Coś Ci nie wychodzi.


Jakby każdy kto nie lubi czegokolwiek a ma tutaj swoje konto wyrażał opinie podobne do twojej to niestety pół forum byłoby zawalone rzeczami typu: "ja tego nie lubię więc nie zagram". Bardziej to wygląda jakbyś po prostu próbował sobie podbić status na forum zależny od ilości postów. Równie dobrze nie mając konsoli mogę wbijać na każdy news o konsolowym tytule i pisać, że nie lubię konsoli. To nie jest żadna opinia, bo nie da się wyrobić opinii o czymś z czego się nie korzystało. Nie bawię się w moderatora ale wkurza mnie to i dlatego będę narzekał może w końcu jakiś moderator zwróci na to uwagę (nawet jeśli przy tym da mi bana przynajmniej osiągnę jakiś sukces). Koniec offtopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyrażam opinię, bo mówię, że gry typu MMO, a więc też ta, są dla mnie mało interesujące. Fora są po to, żeby wyrażać opinie. Sam zacząłeś offtop, a teraz chcesz powiedzieć swoje i "koniec offtopa" jak byś miał rację. :O

Nie rozumiem, wyrażam opinie, a Ty masz do mnie jakieś problemy, LOL. Proszę, przestań już, nie wiem o co Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ale fajne chociaż te questy? Np znaleźć, podsłuchać, ukraść, dojść? Czy zabij 50 gigantycznych szczurów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 09:44, Ramonek napisał:

Jak tak patrze na te wszystkie komenty , to łza sie robi w oku , znowu wojna MMO ...


To już chyba standard, trzeba się przyzwyczaić... z każdym nowym mmo będą posty typu "i tak wow lepszy", "a gw jest za darmo!", "gw to nie mmorpg jełopie", "a ja gram w AoC" itd itp ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 13:41, mikim napisał:

Wyrażam opinię, bo mówię, że gry typu MMO, a więc też ta, są dla mnie mało interesujące.
Fora są po to, żeby wyrażać opinie. Sam zacząłeś offtop, a teraz chcesz powiedzieć swoje
i "koniec offtopa" jak byś miał rację. :O

Nie rozumiem, wyrażam opinie, a Ty masz do mnie jakieś problemy, LOL. Proszę, przestań
już, nie wiem o co Ci chodzi.


Jakbym uważał, że nie mam racji to bym offtopa nie zaczynał nawet, po pierwsze to nie jest ankieta pt "czy lubisz gry mmo" po drugie opinie można wyrazić w tym przypadku jedynie o produkcie, zapytać się czy jest dobry ewentualnie lub podyskutować o nim, a Ty tu strzelasz jakimiś ogólnikami, że nie lubisz mmo, pytam kogo to obchodzi? Nie ma związku żadnego z tematem poza tym, że mowa też o mmo. A ja nie lubię zielonego koloru a na obrazku był, czy to jest powód do wypisywania o tym przy każdym postcie gdzie widze zielony (celowo przekolorowałem)? Wiem, że się rzucam, ale ostatnio widzę coraz więcej takich ludzi wbijających na każdy news wypisujących niemal wszędzie "nie lubię tego więc i tak nie kupie" Ba raz były nawet 3 pod rząd. Teraz możesz pisać co ci się podoba i tak nie odpowiem bo widzę jaki jesteś przekonany o swojej racji.

Dobre to to ma chociaż servery, bo miłoby było spróbować czegoś nowego jak mi się sub z WAR''a wyczerpie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zassałem, odpaliłem i...? I uważam, że jest to najlepszy, w pełni darmowy MMORPG! Interfejsem i wieloma innymi rzeczami nawiązuje baaaardzo mocno do WoW''a, ale akurat to można zaliczyć na plus. Ogólnie rzecz biorąc - świetna gra, z którą spędzę kilka następnych miesięcy. To taki w pełni darmowy WoW, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować