Zaloguj się, aby obserwować  
nurbi

Co sądzicie o kiepskich grach

42 postów w tym temacie

co myślicie o kiepskich budżetowych rodzimych produkcjach typu Maluch racer Bug Mania Syrenka racer
i inne tego typu racerowe podroby

jak lubicie któreś z tych gier to napiszcie może okażą się godne uwagi a jak ich nie lubicie napiszcie o swoich przygodach z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 21:15, nurbi napisał:

co myślicie o kiepskich budżetowych rodzimych produkcjach typu Maluch racer Bug Mania
Syrenka racer
i inne tego typu racerowe podroby

jak lubicie któreś z tych gier to napiszcie może okażą się godne uwagi a jak ich nie
lubicie napiszcie o swoich przygodach z nimi

A ja sądzę, ze Ci się nudzi bo zakładasz dzisiaj już kolejny temat,
Co do gier nie da się ich oceniać zbiorowo w 1 worku, każdy ma inny gust i preferencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2009 o 21:19, sevrond napisał:

A ja sądzę, ze Ci się nudzi bo zakładasz dzisiaj już kolejny temat,
Co do gier nie da się ich oceniać zbiorowo w 1 worku, każdy ma inny gust i preferencje

co do nudzenia się to masz rację

co do oceny zaś to dla tego napisałem że można te gry zchwalić i zmieszać z błotem co chcecie w końcu znajdzie się ktoś kto napisze że maluch racer jest fajny ma nawet stronę fanowską mam nadzieję że na tym temacie będą potyczki fanów i antyfanów
aha wreszcie mam temat który nie jest dubelkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tyle - jeżeli ktoś twierdzi że dana gra jest fajna nie będzie pisał w tym temacie o niej bo dla niego byłoby to bezsensem - pisać o dobrej jego względem grze w temacie o grach kiepskich. Dla jednego jest kiepski x dla innego y. A zachwalać kiepskiej gry też nikt nie będzie bo jakby to brzmiało " gra xxxx jest kiepska, ale tak w ogóle to podoba mi się w niej niemalże wszystko"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dajmy na to muj kolega z klasy bardzo się ekscytował że kupi Bug Manie a jak kupił to sie okazałtaki bubel że odinstalował po 10 minutach
to wina reklamy na jakiejś grze pisało że jest 20 tras tak serio było 10 tylko na drugich 10 jeżdziło się w drugą stronę twórcy i wydawcy nie powinni tak zwodzić klientów a później się dziwią że nikt nie kupuje ich gier bo jóż wyrobili sobie złą markę i nawet jak wydadzą coś dobrego wszyscy pomyślą tandeta spójrzcie na reklamy maluch racera super grywalny realistyczny a na pudełku pisze nawet super poślizgi czy coś w tym stylu niestety w podobną drogę zmieża teraz EA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 21:43, nurbi napisał:

/tu zadziałał sekator/

Hmmm... a gdzie się podziała cała interpunkcja?
Reklamy jakie są, każdy widzi... nigdy nie mówią całej prawdy i tylko prawdy.
Temat jest w końcu o, jak to ująłeś, kiepskich grach czy napisach na pudełku? Gry niskobudżetowe z założenia mają być tylko chwilówkami - trudno oczekiwać rozbudowania, zwłaszcza za taką a nie inną cenę zakupu.

"Nie to kiepskie, co kiepskie, ale to, co komu nie przypada do gustu". A jak gra mi nie przypada do gustu, to wiadomo, że mogę mieć o niej tylko jedno zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to kto je kupuje poza tym lepiej wydać kase na dużą ciekawą droższą grę która rozejdzie się w tysiącach egzemplaży na całym świecie niż jakieś blebelele o maluchach które słabo sprzeda się nawet w chinach


KŁEJK tamto to ranking a to o budżetówach i badziewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 22:01, nurbi napisał:

chodzi o to kto je kupuje poza tym lepiej wydać kase na dużą ciekawą droższą grę która
rozejdzie się w tysiącach egzemplaży na całym świecie niż jakieś blebelele o maluchach
które słabo sprzeda się nawet w chinach

No cóż... to twoja opinia. Ale rynek ma inne zdanie. Takie gry wbrew pozorom sprzedają się dobrze. I nie wszystkie są gniotami, jak wnioskujesz z tytułu. Gra musi mieć grywalność, a nie gigabajty tekstur i poziomów. Moją ulubioną budżetówką jest Vulture - fajnie zrobiona zręcznościówka, w której lata się helikopterem i niszczy wrogie pojazdy. Dla odmiany - Tomb Raidery czy ostatnie Need for Speedy - pomimo wielkich budżetów są IMO słabe. Kasa to nie wszystko. Dopóki jest popyt na tanie gry, dopóty będą one tworzone.

Dnia 21.03.2009 o 22:01, nurbi napisał:

KŁEJK tamto to ranking a to o budżetówach i badziewu

No to trzeba było nazwać temat mniej odgórnie i bardziej po polsku - "Co sądzicie o niskobudżetowych grach?".

I na Boga, używaj tych dwóch klawiszy na prawo od "M", bo czyta się to koszmarnie i czasami trudno zrozumieć, co miałeś na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 23:17, Budo napisał:


Słyszałem, żę detektyw Rutkowski to niezła produkcja ]:->



No baa Sam Fisher to przy nim ciamajda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, co sądzę o kiepskich grach?? Sądzę że są kiepskie tak jak ten temat i wiele innych tematów założonych przez tego użytkownika. Widocznie musisz mieć bardzo kiepskie życie skoro nie masz co robić tylko zakładać kolejne kiepskie tematy na forum. Nie wiem czy chcesz się znaleźć w jakimś kiepskim rankingu kiepskich tematów?? Czy po prostu masz halo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 23:47, SeluS93 napisał:

Cały świat jest kiepski ;>



Cóż z głębokie stwierdzenie i pomyśleć, że wywołał je kiepski temat o kiepskich grach.... Ale niestety musze się zgodzić...:/.....A co do tematu, to tyle, że nie warto w nie grać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować