Zaloguj się, aby obserwować  
nurbi

The best of Chowder

39 postów w tym temacie

Znacie może taką kreskówę na Karton Netłork Chowder moja siostra ciągle to ogląda na DVD swoją drogą całkiem fajna kreskówa ma być nowa seria ja na nią czekam fajne postacie niezły klimat to jej główne zalety (najbardziej lubię jednak sznycla) napiszcie jeśli znacie tę kreskówę jakie odcinki były według was najlepsze c''mon piszcie.

(wg mnie to jest lepsze niż ten idiotyczny naruto poza tym chowder to jedyna kreskówka którą oglądam
nie znoszę Mangi więc to idealna alternatywa jeśli też jej nie nawidzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 12:50, Peter44 napisał:

Humor jest tu wybitny.


RAGO RAGO RAGO RAGO tłumaczenie(on ma rację)
Sznycel masz rację on ma rację wszyscu mają rację
RAGO RAGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 12:54, nurbi napisał:

> Humor jest tu wybitny.

RAGO RAGO RAGO RAGO tłumaczenie(on ma rację)
Sznycel masz rację on ma rację wszyscu mają rację
RAGO RAGO


Nie, Sznycel mówi ''Rada, rada'' :D
A kreskówka zacna, momentami lekko abstrakcyjna, a czasami nawet surrealistyczna. Humor i kreska szalenie mi się podobają, ale nic nie przebije mocno zarysowanych postaci, szczególnie Munga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 13:03, Kamexo2 napisał:

Nie, Sznycel mówi ''Rada, rada'' :D


Nie ''Rada, rada'', tylko ''Radda, radda''. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kreskówka faktycznie fajna. Moje pierwsze wrażenie było: ale tandeta. Natomiast po paru chwilach mi się spodobało. Humor przelewa się z każdego ujęcia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O temat o Chowder''rze na forum gramu, jak miło ^^ Chowdera uwielbiam - uważam go za jedną z najlepszych kreskówek emitowanych na CN. Gdy go pierwszy raz zobaczyłem, średnio mi się podobał. Lecz obejrzałem jeden odcinek, później następny i teraz go kocham :P Świetny humor w połączeniu ze świetnie wymyślonymi postaciami i bardzo dobrą kreską tworzy naprawde niesamowitą całość :)
Radda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wreszcie jakiś mój temat się przyjął dzięki za brak kryryki bo zawsze na moich tematach była uznajmy to więc za temat ogólny o chowderze piszcie wszystko co z nim związane szkoda że tytuł tematu niezbyt przemawia do kogoś kto nie oglądał tej kreskówy wymyśliłem to na szybciora i myślałem że nikt nie odpisze ale jednak chowder ma fanów xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 10:22, nurbi napisał:

Co do chowdera Nowa seria jóż w poniedziałek na CN ciekawe czy przebije wcześniejszą
trzymam kciuki.


W poniedziałek ? :D Bomba! Nastała moda na jakieś mdłe japońszczyzny a''la kod lyoko czy inne pajace latające na ''stormhawks'' blee, dlatego respect dla Chowdera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tego powstał ten temat dla tych którzy lubią chowdera i inne dobre kreskówki.
Najlepsze są zwykłe kreskówy nie powielające innych tematów jóż wykorzystanych n.p Pokemon i Bakugan walka małych stworków lub potworów z innymi to jest w większości kreskówek Anime Manga ja to uważam za kit.
Też kreskówy 3D chodź racej tego nie można nazwać kreskówki w większości to to samo zwykle o jakichś zwierzętach które mają jakieś głupie plany Madagaskar-Sezon na miśa

Dla tego Chowder jest dla mnie wyjątkowy dla wielu innych też widząc po wpisach na tym temacie ciekawa jest też wyspa totalnej porażki niby reality show na prawie bezludnej wyspie też świetne ale do klimatu trzeba przywyknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nastały nowe odcinki (emitują je już ? bo mi cyfrę odcięli xd).
Chowder to jednak jest coś. Choć to polski dub, mnie nie odpycha tak jak przy innych próbach spolonizowania. Głosy dobrane idealnie, przez co dodaje to smaczku każdemu odcinkowi. Ten humorek typu "rada-rada" może nie rozśmiesza, ale trzyma przy tv przez 20 minut. Niach, tylko wklejać się w ekran telewizora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 11:03, Morris12 napisał:

No i nastały nowe odcinki (emitują je już ? bo mi cyfrę odcięli xd).
Chowder to jednak jest coś. Choć to polski dub, mnie nie odpycha tak jak przy innych
próbach spolonizowania. Głosy dobrane idealnie, przez co dodaje to smaczku każdemu odcinkowi.
Ten humorek typu "rada-rada" może nie rozśmiesza, ale trzyma przy tv przez 20 minut.
Niach, tylko wklejać się w ekran telewizora.


Jak napisałem wcześniej od poniedziałku leci a dubbling mam wrażenie że orgynalny jak słyszę te głosy i widzę postacie dobrane idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 11:08, nurbi napisał:

Jak napisałem wcześniej od poniedziałku leci

Trzeba skądś je wykombinować, mam tydzień zaległości xd.

Dnia 04.04.2009 o 11:08, nurbi napisał:

słyszę te głosy i widzę postacie dobrane idealnie.

Idealnie i wzorowo :). Dub oryginalny - angielski, jakoś mnie nie przekonuje. A ten nasz polski, to
"cud, miód, malinka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w wtorek po premierze nowej serii wpisz na youtube inauguracja nowej serii cohowdera i obejrzysz jakieś wycinki a poza tym później na pewno będą powtarzać może będziesz miał jóż cyfrówę do mnie też ang dubbling nie przemawia najgorszy głos w angliku ma chowder mung jeszcze ujdzie ale w polaku to majstersztyk

Chyba dubbling sznycla RADDA RADDA został angielski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować