Zaloguj się, aby obserwować  
nurbi

The best of Chowder

39 postów w tym temacie

Chowder jest fajny. Wole te kreskowke niz inne. W jakie dokladnie dni leci ta kreskowka i o ktorej godzinie???


PS.Przepraszam za brak polskich liter, ktore z niewiadomych przyczyn nie chca dzialac. To pewnie przez
Opere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 11:18, nurbi napisał:

Chyba dubbling sznycla RADDA RADDA został angielski?


Tak, dubbing Sznycla pozostał oryginalny (przynajmniej tak wyłapuje to moje ucho ^^).

RadeX_vs_Blaskow
Poniedziałek - Piątek
18:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej jest jak moja siostra chce oglądać BBC Cbeebies kiedy leci chowder te bbc to totalny bullshit noob szmelc tandeta tam lecą same angielskie i australijskie bajki niższej klasy na szczęście moja siostra zestarzała się i krzycy "hceł caldela i śnićelka buuuuu" Nigdy nie zapomnę jak zalała wodą z pistoletu na nią dekoder akurat jak leciał chowder nigdy później nie zobaczyłem tego odcinka który wtedy leciał a był taki fajny chyba GUMA ODMIENIÓWA świetny był jak ktoś wie jak się zakończył to plis niech napisze z góry thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 11:56, nurbi napisał:

świetny był jak ktoś wie jak się zakończył to plis niech napisze z góry thx.


Chowder pożarł całe Marcepanowo, które zmieniło się w gumę odmieniówę ;). Odcinek leciał wielokrotnie ostatnimi czasy w powtórkach xd.

A i btw... odc lecą także o 8:30 pon-pt. Nie wiem jak w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy jak nie byłem w szkole to było rano o 8.30 wcześniej leci też zacna kreskówa Johnny Test głupie ale uśmiałem się do łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem gdzieś że nie będzie Trufli ale myślę że to nieprawda ma też być odcinek o młodośći munga jak był uczniem i jak został kucharzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kreskówka jest świetna czasem sobie poglądam i da się czasami pośmiać, ale jak byłem na wkacjach to CN było po angilesku i muszę przyznać że po angielsku jest jeszczde lepszy :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 14:58, Kur0 napisał:

Sa jeszcze rano powtorki, jakos o 9:30 albo 9:40 jakos tak ;]


9:30 Scooby-Doo leci xd. A w weekend''y film ;).

Dzisiaj: 08:40 Chowder
A w poniedziałek... 08:15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 21:05, nurbi napisał:

Ciekawe czy z nową serią zmienią czas emisji?


Póki co leci jak leci. A na zmiany w programie się raczej nie zapowiada (brak jakiejś nowej kreskówki...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=xZZvLCycgOs&feature=related Fajna piosenka sznycla.

http://www.youtube.com/watch?v=-JYjxPlRWPI&feature=related a to żałosna sieczka po hiszpańsku we piosence na początku.ŻAL.

A to sam nie wiem co nie oglądałem bo się nie chciało załadować może wam się uda
http://www.youtube.com/watch?v=2yGe6f6-XJU&feature=related

Za tydzień poszukam nowych linków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jóż po premierze nowy chowder jest wg mnie lepszy od starego była także nowa wersja a może lepiej opowieść widziana z innej strony histori "zły adres" ta druga wersja nazywała się zły klient i wyjaśniała dla czego pod koniec złego adresu trufla została aresztowana a mung miał zniszczony dom zapraszam do opisów nowych odcinków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat zamarł : ). Od niedawna jestem wielkim fanem Chowdera. Tak się złożyło, że widziałem wszystkie odcinki z pierwszej i drugiej serii. Z początku podchodziłem do kreskówki obojętnie, ale jest w niej coś co sprawia, że wyróżnia się na tle innych. Jest to jej specyficzny humor. Ten sam rodzaj humoru można było spotkać już w "The Grim Adventures of Billy & Mandy" i "SpongeBob SquarePants" (jak i wiele innych, dobrze znanych tym, którzy lubią oglądać kreskówki na CN). I nie ma się czemu dziwić bo to kreska tego samego twórcy (C. H. Greenblatt).

Chowder krótko mówiąc moim skromnym zdaniem jest genialny. Postacie i świat w jakim żyją już same w sobie mają to coś. Jeśli chodzi o dubbing według mnie jest on o wiele lepszy niż ten angielski. Głosy postaci są świetnie dobrane. Nieczęsto się tak zdarza, ale jak widać można. Jaki odcinek najbardziej mi się podobał? Na chwilę obecną wszystkie są bardzo dobre, mógłbym je oglądać po 100x i pewnie by mi się nie znudziły.

Nie pozostaje mi już tylko nic jak czekać na trzecią serię Chowdera, o której na chwilę obecną nic nie wiadomo. Zawsze pozostają jeszcze stare odcinki : ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować