• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
zielicch

Fable: Zapomniane Opowiesci

Pytanie


Kupiłem wczoraj Fable: Zapomniane Opowieści wszystko się instaluje dobrze, ale gdy uruchamiam grę to pojawia się czarny ekran i gra się wyłącza. Co robić? Sterowniki i Directx mam aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

47 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 24.03.2009 o 21:07, zielicch napisał:

> no to podaj mi jakaś stronę to chętnie założę bo jak patrzałem to były wpisy o sevy
ale
> nikt nie pomagał

ten temat zalozylem akurat dzis na pierwszej stronie masz opisany moj caly problem:(
Wszystko co mi poradzono nie podzialalo

Hej,
Z tego co widzę zalecono Ci tylko aktualizację sterowników karty graficznej. Dobrze byłoby zaktualizować też sterowniki karty dźwiękowej (te masz z 2004 r.). Nowszą wersją dla kodeka AC97 możesz pobrać ze strony http://tinyurl.com/6ray63 (musisz zaakceptować licencję i pobrać sterownik właściwy dla swojego systemu).
Jak zaktualizujesz sterownik to wklej aktualnego diaga - zobaczymy co jeszcze może powodować problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Musisz zostać jej mężem i podczas waszego związku godzić się na jej... zaloty. Dosyć często.

Mężem lady Grey zostaniesz po walce na Arenie, jeżeli się oświadczysz i pokonasz Groma w pojedynku.

Można jednak oszczędzić sobie czasu zwyczajnie kupując Solusa w sklepie, w zaawansowanym stadium gry kasy spokojnie starczy i nie musisz się zadawać z de facto "zuom" kobietą, jeżeli grasz dobrym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować