Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Demigod przetestowana

40 postów w tym temacie

Mam wrażenie, że w tekście pomylono Zabójców z Generałami. To chyba ci drudzy mogą w określonym stopniu przywoływać nowe jednostki i nimi kierować. Zabójcy są bardziej RPG, nastawieni na własnoręczne niszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oglądamy starcia z dowolnego "konta" i odległości.
Chyba nie tak? xD

Co do gry... ciekawa może być, ale czuję że coraz bardziej kręcą mnie proste gry a nie złożone RPG''i !! jest źle ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytałem wrażenia panów z gamecornera iii skoro nawet Sławek jest pocieczony to i może ja w to zagram. :)

Btw. przed chwilą przeszedłem Feara 2 i... dajcie spokój. Słabiutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostrzę sobię zęby na ta produkcję od dość dawna, choć wolałbym by jednostek "pomniejszych" było sporo więcej, a nasz Demigod byłby niczym bomba atomowa - wymiatacz który potrafi niszczyć całe armie. Dodałoby to moim zdaniem epickości i efektowności, ale tak jak jest też jest dobrze.

P.S. "... z dowolnego konta..." to chyba na Steamie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"dodajmy, że bez wyboru folderu docelowego, co wielu graczy irytuje..."
Tak się składa, że można wybrać, tylko trzeba ustawić w opcjach :)
Dla zainteresowanych: Settings -> Advanced Settings -> Folders -> Prompt for install directory ma być zaznaczone

"Beta nie chciała się odpalić."
Ja miałem tylko 1 problem (przy becie 1A, a teraz jest 3D czy 3E). Mianowicie gra nie rozpoznawała polskich liter w nazwie użytkownika (systemu), więc miała problem z dostaniem się do "Danych aplikacji"...

"Beta oferowała zabawę na sześciu dostępnych mapach przeznaczonych dla graczy w układach od 2x2 do 5x5."
To są układy zalecane, więc bez problemów na Crucible (Recommended: 2v2) można zrobić rzeźnię 5v5.

"Conquest (należy zniszczyć Cytadelę wroga, a więc coś jakby bazę)"
Dla fanów DotA: Cytadela = Ancient (ogólnie rzecz biorąc).

"The Rock"
Umm... The Rook.

"Nie dotyczy to trzech typów jednostek (Kapłanów, Minotaurowych Bersekerów oraz Łuczników), których mogą przywoływać Zabójcy po wykupieniu specjalnych artefaktów."
Zabójcy przyzywają jednostki, a generał kontroluje tylko siebie, tak? Gratz...

"Koniecznie trzeba jeszcze rozwinąć temat Cytadeli. Mamy w niej dostępne drzewka składające się na osiem umiejętności, które możemy rozwijać na kilku poziomach zależnych od jednego z 15 poziomów naszego doświadczenia."
Eee... W cytadeli jest 9 "umiejętności" (nie nazwałbym tak tego, raczej "upgrady") i są zależne od 10 poziomów War Rank. Umiejętności Demigodów (niekoniecznie mają ich po 8...) są zależne od 15 poziomów doświadczenia. Tzn. lvl umiejętności, jaki można wziąć zależy od lvla postaci. Od 15 lvla dostępne są najpotężniejsze poziomy skilli (przy czym można zdobyć 20 poziomów doświadczenia).

"oglądamy starcia z dowolnego konta i odległości"
Konta? Bankowego może?

"przybliżenia nie są wprawdzie tak olbrzymie, jak w poprzedniej produkcji GPG, czyli Supreme Commander"
Czy ja wiem? Oddalenie na maxa = widać całą mapę, jak w SupComie... A nie są tak olbrzymie, bo mapy są mniejsze :d


Historia chyba lubi się powtarzać. Znowu gra, na którą czekam, znowu gra GPG i znowu mega post do artykułu na gram.pl -.-"
Szkoda jeszcze, że autor nie zwrócił uwagi na to, kto mówi w grze (Intro i Voiceover), a jest to Christopher Lee (m.in. Saruman, Count Dooku...).
Ja na Demigoda czekam właściwie od momentu ogłoszenia prac nad nim. Jak tylko będzie oficjalna premiera (zdaje się, że 14.04), rzucam wszystko i zaczynam miażdżyć ludzi młotkiem Rooka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 19:33, DarkAvanger napisał:

A mnie interesuje czy Demigod wyjdzie na konsole... :D popykałbym sobie X skrzyneczce
takim zabójcą :D


Nie zanosi się. Supreme commander na X360 okazał się katastrofą, więc to mogło GPG zniechęcić. Do tego Stardock jako wydawca, a oni są PC only.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że przedmioty można kupować każdej postaci. Czy jednak są one odpowiednio zróżnicowane? Pomysł ubrania The Rooka w rękawiczki czy pierścionki nie wydaje się moim zdaniem trafiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 22:01, Greg0r napisał:

Z opisu wynika dużo podobieństw do DotA (doty) cholera wie jak napisać skrót. Ale zapowiada
się ciekawie.


Bo Demigod jest zainspirowany DotA :)
Jest jednak bardzo dużo różnic, choćby upgrady do creepów, czy (co mi się bardzo podoba) możliwość przejęcia portali wroga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 22:36, Teokrata napisał:

takie miałem nadzieje a tutaj coś takiego...
do Dawn of War II ta gra się nie umywa...


Umm... Porównujesz jabłko z pomarańczą. To są zupełnie różne gry.
Równie dobrze możesz porównać Supreme Commandera z Diablo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 22:45, WoytaZ napisał:

Umm... Porównujesz jabłko z pomarańczą. To są zupełnie różne gry.
Równie dobrze możesz porównać Supreme Commandera z Diablo...


mylisz się
obie gry to RTS z elementami h&s w których wybierasz bohatera/dowódce, levelujesz go i wyposażasz w przedmioty by ze wsparciem jednostek pokonać przeciwnika w wybranym trybie walki...
tyle, że DOW II jest dużo lepszy pod względem wyglądu i rozgrywki...
no chyba, że ta gra zmieni się bardzo od czasu bety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 00:12, Teokrata napisał:

> Umm... Porównujesz jabłko z pomarańczą. To są zupełnie różne gry.
> Równie dobrze możesz porównać Supreme Commandera z Diablo...

mylisz się
obie gry to RTS z elementami h&s w których wybierasz bohatera/dowódce, levelujesz go
i wyposażasz w przedmioty by ze wsparciem jednostek pokonać przeciwnika w wybranym trybie
walki...
tyle, że DOW II jest dużo lepszy pod względem wyglądu i rozgrywki...
no chyba, że ta gra zmieni się bardzo od czasu bety...


Na tej zasadzie możesz porównać Anno 1701 z SimCity (obydwie gry są strategiami ekonomicznymi).
Albo World in Conflict z Age of Empires (skoro Demigod to RTS, to WiC też...).

DoW 2 nie jest dużo lepszy pod względem wyglądu, oprawa graficzna Demigoda stoi na wysokim poziomie. A nawet jeśli byłaby gorsza, to gameplay > grafika. Co do rozgrywki... Pojęcia nie mam jak ty to chcesz porównywać. W DoWie jednostki są ważniejsze niż w Demigodzie i nawet jedna potrafi wygrać grę (nie mówię tu oczywiście o bohaterach, bo jeśli nie jesteś Generałem w Demigodzie, to nie kontrolujesz więcej niż jednej jednostki), chociażby taki Awatar Khaine''a. W Demigodzie jest odwrotnie jednostki praktycznie nic nie zdziałają bez bohatera (słusznie zresztą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować