Zaloguj się, aby obserwować  
sevrond

DarkSector PC - temat ogólny

123 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2009 o 23:13, Ezio napisał:

I nadal mam peoblem z tym bossem:/

Czyli co? Nie umiesz rzucać dyskiem czy jak? Wyraźnie napisałem co masz zrobić (zresztą kolega Buhahahahaha powiedział ci to samo).
PS:

Spoiler

On pada po kilku strzałach zapalonym dyskiem więc trochę cierpliwości :) Dodam jeszcze iż możesz zapalać kolumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 07:49, DonSzabla napisał:

> I nadal mam peoblem z tym bossem:/
Czyli co? Nie umiesz rzucać dyskiem czy jak? Wyraźnie napisałem co masz zrobić (zresztą
kolega Buhahahahaha powiedział ci to samo).
PS:

Spoiler

On pada po kilku strzałach zapalonym dyskiem więc trochę cierpliwości :) Dodam
jeszcze iż możesz zapalać kolumny.


Spoiler

Tylko to nawalanie jest głupie, bo długo trwa, a ja chciałem inny sposób znależc, ale widze że nie ma:/


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 08:39, Ezio napisał:

Spoiler

Tylko to nawalanie jest głupie, bo długo trwa, a ja chciałem inny sposób znależc,
ale widze że nie ma:/



Grając dłużej (przechodząc dalej) zobaczysz że na każdego bossa jest tylko jeden sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Jestem w rozdziale 9.

Spoiler

Mam pokonać takiego bossa, który jest podobny do mnie tylko, że ma inne ostrze. Chciałbym prosić aby ktoś podał mi jakiś sposób na niego, bo prawie wszystkie naboje w niego wystrzelałem z Karbova, a jak rzucam glaivem to nie widzę żadnego efektu.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 19:54, tomoliop napisał:

Mój młodszy brat zaczął w to grać, też chciałem, ale gdy wybieram nowa gra pojawia się
ostrzeżenie, że poprzednie stany gier zostaną skasowane...


Przeloguj się na inny profil systemu, nie masz - załóż. Tak ci ciężko pomyśleć? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 19:13, revolt505 napisał:

Mam pytanko. Jestem w rozdziale 9.

Spoiler

Mam pokonać takiego bossa, który jest podobny do
mnie tylko, że ma inne ostrze. Chciałbym prosić aby ktoś podał mi jakiś sposób na niego,
bo prawie wszystkie naboje w niego wystrzelałem z Karbova, a jak rzucam glaivem to nie
widzę żadnego efektu.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dość prosty boss. Gdy biegnie na ciebie-unik w bok i z ostrza albo z broni. Po pewnym czasie naładuje swoją broń elektrycznością i rzuci nią w ciebie. Wtedy unik, szybki rzut glaivem w jego broń a później w bossa (najlepiej w nogi bo ma tarczę. Gdy trafisz na chwilę będzie bezbronny-podbiegnij i spacja. Powtórz 3 razy (za drugim razem straci tarczę) i po robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 19:14, Woo-Cash napisał:

> Mój młodszy brat zaczął w to grać, też chciałem, ale gdy wybieram nowa gra pojawia
się
> ostrzeżenie, że poprzednie stany gier zostaną skasowane...

Przeloguj się na inny profil systemu, nie masz - załóż. Tak ci ciężko pomyśleć? ;P


Genialne! Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak większośc z Was tez mam tą gre z CDA. Przed chwilą skończyłem. Fajnie się grało, gra całkiem ciekawa :P. Tylko jeśli chodzi o fabułę to nie za bardzo wiem o co w ogóle w tym chodziło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 14:52, nolif3r napisał:

Tak jak większośc z Was tez mam tą gre z CDA. Przed chwilą skończyłem. Fajnie się grało,
gra całkiem ciekawa :P. Tylko jeśli chodzi o fabułę to nie za bardzo wiem o co w ogóle
w tym chodziło :D

Też ją skończyłem. Szkoda że zakończenie jest lekko kiczowate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem..kurde utknąłem po raz pierwszy od kilku lat w jakiejś grze xD..ale do rzeczy...Jestem bodajże w trzecim etapie, Wychodze z budynków na duży otwarty plac z którego atakują mnie przeciwnicy (wychodzą z dwóch piwnic) i po raz pierwszy spotykam gościa z tarczą...Zabijam wszystkich i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idąc prawą stroną od miejsca, z którego przyszedłeś, dojdziesz do kraty z przełącznikiem. Użyj "zdalnego sterowania" ostrzem, by trafić w mechanizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 21:28, Longer napisał:

A ja mam problem..kurde utknąłem po raz pierwszy od kilku lat w jakiejś grze xD

to chyba w mało gier grałeś, bo DS to gra w której nie sposób się zgubić(maksymalne ukskryptowienie).:P
Dojdziesz do siatki z zamkniętymi "drzwiami" również zrobionymi z siatki. Za siatką jest przełącznik. Steruj tak zdalnym sterowaniem, by trafić w przełącznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2009 o 21:38, Kirabaxior napisał:

to chyba w mało gier grałeś, bo DS to gra w której nie sposób się zgubić(maksymalne
ukskryptowienie).:P


Nie jedną gre się przeszło grając już około 14 lat :D Po prostu słabszy dzień miałem ;)

Dnia 13.10.2009 o 21:38, Kirabaxior napisał:

Dojdziesz do siatki z zamkniętymi "drzwiami" również zrobionymi z siatki. Za siatką jest
przełącznik. Steruj tak zdalnym sterowaniem, by trafić w przełącznik.


I pomyśleć, że stałem przy tej głupiej siatce i nie wiedziałem co zrobić ;/
Dzięki Ci i Qbli za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 18:13, Antek100100 napisał:

Ej, czy wy też tak macie że gdy steruje ostrzem to nie da się odciąć poszczególnych części
ciała?

Powiedzmy,że sterowałem ostrzem w kierunku głowy i ciach,to odcięło ,a jak w rękę to rzadko.Przypomnę,że normalnym rzutem i 4-krotnie większym jest możliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 18:13, Antek100100 napisał:

Ej, czy wy też tak macie że gdy steruje ostrzem to nie da się odciąć poszczególnych części
ciała?


Odwrotnie,tylko wtedy się DA,inaczej jest ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 18:13, Antek100100 napisał:

Ej, czy wy też tak macie że gdy steruje ostrzem to nie da się odciąć poszczególnych części
ciała?


umnie najczęście obcinało noge i łeb, ręke niepamiętam. ale jak chcesz obciąć jakiś kawałek ciała to musisz użyć wzmocnonego żutu dyskiem , poprostu przytrzymaj LPM i żuć i steruj nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować