Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polacy tworzą grę - Hellion!

93 postów w tym temacie

ktoś już powiedział :

Heem.. fps (...)shooter w czasach inkwicycji? Czyli będziemy biegać z pistoletem zrobionym z patyków?

:D dobre

Grafika ładna, ale żeby przypadkiem nie przesadzili z wymaganiami tak jak w przypadku wiedźmina :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2009 o 16:56, lothar-mb napisał:

Bo gra na pewno nie była tworzona w Gdyni ;>

A skąd ta pewność ? Gdynia to ''''miasto z morza i marzeń'''', tu wszystko jest możliwe. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie ma się co cieszyć.
W dniu premiery gry "Wiedzmin" juz byłą grą zacofaną technologicznie o jakieś 3-4 lata.
Wczytywania lokacji podczas przechodzenia z piwnicy na dwór itp jest żenujące. Mam nadzieję że twórcy wiedźmina nie zbliżą się do tej gry nawet na 1 metr.
Pozdrowienia dla twórców wiedzminka i szczerze życzę aby ta gra była takim hitem na jaki się zapowiada.
Proszę nie rozczarujcie świata i tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już po zapowiedzi czuć, że gra nie będzie zgodna z historią powszechną średniowiecza. Nie zdziwie się, że przedstawi tą jedną z przełomowych epok w złym i nieprawdziwym świetle. No, ale taka jest kultura masowa;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 14:04, Vojtas napisał:

Tak, bo fani techno są na to za głupi. Wolą zarzynać swoją mózgownicę ectasy i się pieprzyć
z byle kim, niż siedzieć nad scenariuszem, grafiką czy kodem. Co kto lubi.


LOL, czyli to znaczy, że mamy w Polsce "fanów techno"? A ilu ich jest? 1000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 04:03, gctechs napisał:

> Tak, bo fani techno są na to za głupi. Wolą zarzynać swoją mózgownicę ectasy i się
pieprzyć
> z byle kim, niż siedzieć nad scenariuszem, grafiką czy kodem. Co kto lubi.

LOL, czyli to znaczy, że mamy w Polsce "fanów techno"? A ilu ich jest? 1000?


Nie mam pojęcia, ale wnioskując po klientach dyskotek, klubów i portalów społecznościowych - niemało. Być warto by GUS zaczął takie rzeczy rejestrować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia z fan artów - Boskie myślę sobie na pewno kupię , twórcy wiedźmina i w ogóle ale wiecie jak to jest postanowiłem poszukać czegoś więcej no i znalazłem screeny . Grafika jest jak dla mnie beznadziejna i w ogóle tak to wygląda jak ... no nie wiem co . Filmiku nie oglądałem bo nie chce się jeszcze dodatkowo załamać .Obecny stan jak na razie : Nie kupię chyba że pokażą coś więcej ale wątpię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować