Zaloguj się, aby obserwować  
Infes

Dragon Ball Kai - Temat Ogólny

112 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2009 o 22:30, Baluk25 napisał:

Gdzie to można oglądać? O ile już można?

Szukaj torrentów ;)

Pierwsze wrażenia do przeczytania tylko tutaj!
http://crazypumpkinsnest.wordpress.com/2009/04/06/smocze-kule-powracaja-w-dragon-ball-kai

Jeśli chcecie o coś zapytać, to walcie w komentarzach, nie potrzeba się do tego logować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety to hd sprowadza się tylko do cyfryzacji starych taśmy w wysokiej rozdzielczości. Mówiąc wprost naprawdę hd są tylko opening i ending, bo cała reszta ma kontury tak samo zamazane jak w oryginale (choć na HDTV będzie wyglądać na pewno lepiej niż stara wersja). Fajna ciekawostka, ale niestety, żadna rewelacja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 20:34, sevrond napisał:

a ja tam nie wiem co w tym Kai wyjątkowego ? ot zwykłe, skrócone DBZ z lepszą grafą.


Może dlatego, że część userów uważa, że po tym będzie przeróbka GT, a później AF(na pewno nie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 20:35, cypers napisał:

> a ja tam nie wiem co w tym Kai wyjątkowego ? ot zwykłe, skrócone DBZ z lepszą grafą.


Może dlatego, że część userów uważa, że po tym będzie przeróbka GT, a później AF(na pewno
nie).


Akira raczej nie będzie się brał za nie swoje dzieło,bo o ile prawnie ma możliwość przeróbki GT to jakoś tego nie widzę że będzie mu wygodnie podpisać się pod pomysłami innych. Swoją drogą w wypadku GT nie mam co przerabiać i co skracać, bo całość sknocona od zarodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 21:10, mlynar911 napisał:

To gdzieś będzie można za free ściągnąć ? Czy raczej to będzie do kupienia na płytach?

Wypożyczalnia Torrent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Dragon Ball Kai już zaczeło na ostro. W trzecim odcinku mamy walke z Radizem. Wszystko wszędzie miga i te walki, ach...coś pięknego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 13:57, mlynar911 napisał:

> Wypożyczalnia Torrent.
A jak to działa? Musze jakiegoś clienta pobierać czy co?

Instalujesz program uTorrent, znajdujesz torrentowy plik na odpowiedniej stronie, uruchamiasz download i się ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 21:05, Shini napisał:

Instalujesz program uTorrent, znajdujesz torrentowy plik na odpowiedniej stronie, uruchamiasz
download i się ciągnie.

Aha ok dzięki. Spróbuję tej metody ;]
A czy w nim trzeba coś przestawiać czy konfigurować z własnym łączem internetowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 09:46, mlynar911 napisał:

> Instalujesz program uTorrent, znajdujesz torrentowy plik na odpowiedniej stronie,
uruchamiasz
> download i się ciągnie.
Aha ok dzięki. Spróbuję tej metody ;]
A czy w nim trzeba coś przestawiać czy konfigurować z własnym łączem internetowym?


Nie trzeba, podajesz tylko prędkość swojego neta, a program sam ustala limit pobierania/wysyłania, który i tak możesz zmniejszyć.
KONIEC OT ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak wykupisz mi chociaż stacje japońską to będę Ci wdzięczny. Niestety Polacy są zacofani jeśli chodzi o anime ale ja już wiem co będę robić w przyszłości. Założe "Anime TV" i będzie tylko anime, każdy odcinek najnowszy będzie również o tej samej porze co w Japonii pokazywany itp. :] ...dream...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 11:35, Infes napisał:

To jak wykupisz mi chociaż stacje japońską to będę Ci wdzięczny. Niestety Polacy są zacofani
jeśli chodzi o anime ale ja już wiem co będę robić w przyszłości. Założe "Anime TV" i
będzie tylko anime, każdy odcinek najnowszy będzie również o tej samej porze co w Japonii
pokazywany itp. :] ...dream...


Albo od razu załatwić zawodowego tłumacza i ładne suby wkleić. Japoński dubbing i suby w Polsce xD Bajka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować