Zaloguj się, aby obserwować  
CermatoX

bash RIP- niepowetowana strata

8 postów w tym temacie

Właśnie się dowiedziałem że strona z cytatami na której codziennie rano spędzałem mile czas pijąc kawkę - została zamknięta- jakie są przyczyny>? komu to przeszkadzało?

Przypomnę tylko że autochtoniczny grash jest pochodną od tego jakże wszystkim potrzebnego serwisu - co się stało ? Ma ktoś jakieś info? Kto mi zabrał prawo do porrannego uśmiechu?

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie dlatego, że przestały się na nim pojawiać perełki, tak jak kiedyś, ostatnio odnosiłem wrażenie, że to trochę na siłę wszystko było... + za to że nie ciągneli tego w nieskończoność
btw: czy zamknięcie Basha jest warte osobnego tematu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bash wcale nie został zamknięty. Jakieś legendy zaczynają już krążyć po necie, a nikt nawet nie próbuje sprawdzić, czy to prawda. :) Oto dowód (obrazek).

20090327021319

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświerz stronę

pojawi Ci się taki tekst:

serwis bash.org.pl zamknięty
Z przyczyn od nas niezależnych zmuszeni zostaliśmy zamknąć serwis.

Dziękujemy wiernym czytelnikom za bycie z nami przez prawie pięć lat.

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 02:13, Xanax napisał:

Bash wcale nie zosta3 zamkniety. Jakieś legendy zaczynają ju? krą?ya po necie, a nikt
nawet nie próbuje sprawdzia, czy to prawda. :) Oto dowód (obrazek).


nie wiem skąd to wziąłeś bo mi nie wchodzi...

20090327022303

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam działa i śmiga. :) Jakieś trzy godziny temu przeglądałem też u kolegi. Może lepiej Wy sobie odświeżcie? :) Poniższy screenshot zrobiłem przed chwilą. Jak widać wszystko jest w porządku. Mogę też przeglądać poprzednie strony.

A tak w ogóle, to czy przeczytaliście tą pierwszą informację na poprzednim obrazku, który zamieściłem? ;)

20090327032058

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytujac ze strony:

"Informacja o zamknięciu serwisu była, jak już zapewne zauważyliście, nie do końca prawdziwa.
Spowodowana była ona przenosinami serwisu, aktualizacją oprogramowania a także naszym dobrym humorem dzisiejszego dnia."

Sobie po prostu jaja zrobili z czytelnikow, a jesli chca u nas miec reklame to niech sie skontatuja z dzialem reklamy. Watek wiec zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować