Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

UWAGA! Zmiana ksywek na gram.pl UWAGA!

1261 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2009 o 16:26, Marcinos07 napisał:

> Eee, ja mam jedno pytanie.
> W e-mailu napisano, że "będziesz miał możliwość jej JEDNORAZOWEJ zmiany od środy
1 kwietnia,
> od godz. 12. Taką opcję znajdziesz przy oknie logowania w Moje konto."
> Nie znalazłem takiej opcji, a z napisanego w tym temacie posta wnioskuję, że nie
ma już
> takiej opcji. Mam rację? ;(
Przypięty post. Nastąpiła zmiana terminu i ksywkę będziesz mógł zmienić jutro.

Z reguły nie czytam po dwa razy tych samych postów, przez co nie zauważyłem aktualizacji. Dziękuję za szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się wkurzyłem bo chciałem sobie dać nick: Night( w statystykach takiego użytkownika nie ma). A wyskakiwało mi, że taki użytkownik już istnieje... żal.pl
btw: a czemu podpisy znikły...:/ nie pamiętam jaki miałem i nie wiem co napisać teraz...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tej opcji będę mógł skorzystać np. za tydzień, czy po jakimś czasie zniknie? Muszę przemyśleć, czy warto się ze starą dobrą Laską żegnać... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gumis23 ? Chyba sobie jaja robicie... :| Teraz trzeba wymyślić jakąś sensowną...

EDIT: Załóżmy, że wezmę "Gumis". Jeżeli taka ksywka będzie już zaklepana, to jednorazowa możliwość zmiany przepada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 16:41, Gumis23 napisał:

Gumis23 ? Chyba sobie jaja robicie... :| Teraz trzeba wymyślić jakąś sensowną...

EDIT: Załóżmy, że wezmę "Gumis". Jeżeli taka ksywka będzie już zaklepana, to jednorazowa
możliwość zmiany przepada?


Było w jednym z pierwszych postów, że jeśli zaproponowana przez Ciebie zmiana nie będzie możliwa do wykonania, to będziesz miał ponowną szansę - po prostu nie stracisz tej możliwości zmiany nicka.

<edit>
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=47226&pid=75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 16:38, Nightdew napisał:

A ja się wkurzyłem bo chciałem sobie dać nick: Night( w statystykach takiego użytkownika
nie ma). A wyskakiwało mi, że taki użytkownik już istnieje... żal.pl

Jak go nie ma w statystykach, to nie znaczy że nie ma go w ogóle. Zapewne nie napisał nic na forum, nie ma gramsajta itd., więc nie został umieszczony w statystykach. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 16:41, Gumis23 napisał:

EDIT: Załóżmy, że wezmę "Gumis". Jeżeli taka ksywka będzie już zaklepana, to jednorazowa
możliwość zmiany przepada?


Nie, ja próbowałem kilka razy zapisywać Night to mi cały czas wyskakiwało, że nick już istnieje....

Więc pytam sie jeszcze raz dlaczego nie mogłem wybrać tego nicku?!!!:P

edit: A ok już wszystko wiem, dzięki Marcinos07 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 14:16, Laid_back napisał:

UWAGA: jeśli możecie zalogować się na stronie głównej gram, ale wylogowuje Was po przejściu
na forum - zamknijcie przeglądarkę, a potem wejdźcie od razu na forum.

Ja mam zawsze problemy, więc nie wiem czy powinieniem zgłaszać skoro zasadniczo nic się nie zmieniło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lipne te zmiany ;/

W życiu nie chciałbym mieć Ryan_Kam. Wygląda do kitu. Dobrze, że myślinik jest chociaż ,,legalny".
To ja Ryan Kam, tylko, że z ,,kreską" ...

Prima Aprilis, w tym roku taki nudny ... (a może jednak to żart:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 16:58, Ryan-Kam napisał:

Prima Aprilis, w tym roku taki nudny ... (a może jednak to żart:P)

Kto wie? Może żart polega na tym ,że wszyscy radośnie zmieniający sobie xywki jutro zauważą, że nic się nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 17:06, zadymek napisał:

> Prima Aprilis, w tym roku taki nudny ... (a może jednak to żart:P)
Kto wie? Może żart polega na tym ,że wszyscy radośnie zmieniający sobie xywki jutro zauważą,
że nic się nie zmieniło.


Nie sądze,chociaż...Wszyscy myśleli ze zmian tych xywek to żart a tu prawda,więc myślę że zostanie to na zawsze...[chyba]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ładnie. Ktoś zajął moją ksywkę :/ Miałem być Kuboo, ale ktoś taki już jest. Usunąłem więc tylko ten podkreślnik. Tylko, że teraz każdy zaczyna takie jakby nowe życie. Nikt nie wie kim jesteś. Ja wolę się nie zmieniać. Nie mam jakiejś burzliwej przeszłości, więc pozostanę dalej KubooPL (tylko, że bez spacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować