Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

UWAGA! Zmiana ksywek na gram.pl UWAGA!

1261 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2009 o 12:12, hunter22 napisał:

Wzrokowcy mogą po avku rozpoznać, chyba że ktoś avki czesto zmienia, wtedy już nie rozpozna
nawet wzrokowiec :P


No np. ja często zmieniam avka a jaka ktoś zmienia nicka to i avka można zmienić. Nowy image...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ja zamierzam zmienić swoją ksywkę na całkiem inną i nie przejmuje się tym, że niektóre osoby początkowo mnie nie rozpoznają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 12:14, Bishoop napisał:

No np. ja często zmieniam avka a jaka ktoś zmienia nicka to i avka można zmienić. Nowy
image...


Znajomych swoich znam, reszta może se zmieniac nicki i avki do woli :P

Obcym pomagam z grami i w innych sprawach, to jest mi obojetne komu pomagam (czy to byłby miśek czy misiek :P), byle pomoc i się każdy cieszył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 12:16, wdowiakm napisał:

Widzisz ja zamierzam zmienić swoją ksywkę na całkiem inną i nie przejmuje się tym, że
niektóre osoby początkowo mnie nie rozpoznają :D


Zresztą, macie rację. Pisze tylko w paru tematach więc raczej nie będę miał kłopotu z rozpoznaniem rozmówcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 12:24, szerszeń45 napisał:

Czyli będę szerszen45? :P Skoro nie ma polskiej literki to walnę całkiem nowy nick. ^^


Każdy chyba skorzysta z możliwości zmiany ksywki :)
ja kiedyś chciałem by zmienili mi pierwszą literę z małej na wielką ale nie udało się więc teraz będzie możliwość zmiany całkowitej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli stara ksywka jest w porządku, a będę chciał ją zmienić na inną i ta nowa okaże się już zajęta, to wówczas będę mógł pozostać przy starej, czy też dostanę potworka w stylu kowalski2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 12:38, GanD napisał:

Czy jeśli stara ksywka jest w porządku, a będę chciał ją zmienić na inną i ta nowa okaże
się już zajęta, to wówczas będę mógł pozostać przy starej, czy też dostanę potworka w
stylu kowalski2?


Jeśli będzie zajęta, to po prostu zostaniesz przy obecnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 12:52, Laid back napisał:

Jeśli będzie zajęta, to po prostu zostaniesz przy obecnej


To chyba nie bedzie jedno podejście?

Wpisze misiek, będzie zajęte to mi wróci do hunter22... i będę mógł znowu spróbować? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w jaki sposób będzie się odbywać zmiana ksywki? Będzie nowa opcja w profilu czy trzeba będzie maila do moda pisać czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 12:54, Wojman napisał:

Zmienie sobie ksywke. Na W_O_J_M_A_N na przyklad. :)


Niezależnie jaka ksywka... i tak się nie ukryjesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zmiana nicka... taa ... jasne i co jeszcze? Może frytki do tego... Moim zdaniem - wbrew temu co pisał Laid - jest to nieco za wczesny żart primaaprillisowy, ale cóż... pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL, no to widzę, że zrobiliście mi fajny urodzinowy prezent. W moje urodziny będę mógł sobie zmienić nicka - lepszego wirtualnego prezentu nie mogłem sobie wymarzyć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwa weryfikacja kont, jak jakiś czas temu? Wtedy nieaktywni użytkownicy zwolniliby raz - ksywki, dwa - przestrzeń w kosmosie. ;- ) W obecnej sytuacji (choć oczywiście nie mogę być pewien, że jest to z jakichś przyczyn technicznie niemożliwe) wydaje mi się, że to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 12:29, wdowiakm napisał:

Każdy chyba skorzysta z możliwości zmiany ksywki :)


Nie każdy.
Ale i tak będzie tragedia... :P

@Wojman
Zmień sobie na WoJmAn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 13:07, DJ Szlafrok napisał:

Czy jest możliwa weryfikacja kont, jak jakiś czas temu? Wtedy nieaktywni użytkownicy
zwolniliby raz - ksywki, dwa - przestrzeń w kosmosie. ;- ) W obecnej sytuacji (choć oczywiście
nie mogę być pewien, że jest to z jakichś przyczyn technicznie niemożliwe) wydaje mi
się, że to dobry pomysł.


Tak, konta będą przy okazji usunięte - ale w mocno ograniczonym zakresie. Dotyczy to kont - duchów, czyli nie mają zarejestrowanych gier, nie napisały nic, nie kupiły i w ogóle nie zalogowały na gram.pl od czasów cdp.info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować