Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

UWAGA! Zmiana ksywek na gram.pl UWAGA!

1261 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2009 o 10:46, Deejay napisał:

hahaha no z Twoim nickiem też bym się pociął ;D
tak czy inaczej to pewnie i tak żart więc nie ma co się za bardzo tym podniecać :P


Masz coś do mojego nicku? Ale wcale nie pociął bym sie z powodu mojego nicku, tylko z tego, że sobie już wymyśliłem nowy nick, a bym nie mógł zmienić. Oczywiście najpierw bym pozabijał całą ekipę gramu.;P (żeby nie było. To Joke jest... taki primaaprilisowy)

BTW ja to chyba jasnowidzem zostanę... mówiłem, że wyłączą gram, mówiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ktos bedzie zmienial nick to nadal niektore beda odgornie zajete? chodzi mi o to czy bedzie trzeba znowu wymyslac jakies komnbinacje albo oryginalne nicki czy bedzie mozna wziasc kazdy nie zajety przez prawdziwego usera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff... Na szczęście mam Dominikanczyka ;p Bałem się że mi dadzą jakieś Dominik26, czy coś w tym stylu ;p Raczej nie mam co zmieniać ksywki. Ale to się zobaczy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 14:30, Magwisienka napisał:

Ale nadal masz słodkiego avka :D Będziesz zmieniał nick, czy zostaniesz jako cinus Drugi? :)


W życiu czegoś takiego nie zostawie. Tylko problem mam, bo nie wiem na co zmienić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 14:35, cinus2 napisał:

W życiu czegoś takiego nie zostawie. Tylko problem mam, bo nie wiem na co zmienić :/


Zmień na "Cinek" będziesz rozpoznawalny ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do puli błędów dorzucić należy jeszcze zmianę avka. System krzyczy że za duży, choć wrzucam obrazek dopuszczalnych rozmiarów. Przynajmniej u mnie. :P

A co do samej zmiany nicków to jednak myślałem że to będzie żart, szczególnie po zmianie daty na 1-szy kwietnia... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zmiana nicka się powiodła, ale jak wpisuję w danych osobowych datę urodzenia to mi wywala błąd. w pierwszym okienku wpisuję ''8'', w ostatnim ''1992'', w środkowym wybieram ''stycznia'' i nadal jest źle.
?

dobra, nieważne, znalazłem odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom ... miały być jaja i są jaja ;-D. Co prawda zostałem "nieco" przymuszony do zmiany nicka [ nie lubimy polfontów ... oj nie lubimy ] ale nie będę trzymał takiego koszmarka jak Klejk. ;-P Na co zmieniłem to widać, ci co mnie kojarzą pewnie znajdą bez problemu - reszta mnie nie za bardzo obchodzi. Co do tych problemów z logowaniem - owszem, są takowe - po zmianie nicka kliknijcie na "wróć na gram.pl" i tyle. Jeśli nie zaloguje odczekajcie parę, paręnaście minut i powinny być ok. Irc działa, sajty też, forum też - jak widać więc ja tam powodów do narzekań generalnie nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł na nick i raczej zmienię... obecny jakoś niezbyt mnie pasuje z tą "256" na końcu, chociaż często przynosiła mi szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi takie coś wyskoczyło przy okazji tych zmian, pierwszy raz widzę taki komunikat :D

"Pętla przekierowań

Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie."

Dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde sorki ale nie weim jak moge zmienic ksywe czy ktos moze mi wytlumaczyc jak krowie na granicy bo miala byc dodadtkowa opcja w moim koncie do zmiany ksywy a nie ma tam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... troche glupio wygladam:/
I mialem problemy przy logowaniu kilka minut musialem kombinowac ale jakos w koncu wszedlem:D
A dlaczego wprowadzili takie zmiany? Bo w przypietym poscie nic o tym nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 14:57, bongola napisał:

Kurde sorki ale nie weim jak moge zmienic ksywe czy ktos moze mi wytlumaczyc jak krowie
na granicy bo miala byc dodadtkowa opcja w moim koncie do zmiany ksywy a nie ma tam ???

Ludzie z ''niezmienionymi'' ksywkami, będą mogli je zmienić dopiero jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 14:57, bongola napisał:

/.../


Miałeś zmienianą ksywkę przez gram.pl?
Jeśli nie to jutro będziesz miał tam taka opcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować