Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

UWAGA! Zmiana ksywek na gram.pl UWAGA!

1261 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2009 o 17:18, Stalker69 napisał:

Wcale nie wszyscy xP
WTF? Walgierz konsulem? To co zrobiliście z Wojmanem? ;] Ejejeje co się dzieje!


Jak to co z nim?:) Z tego co wiem Wojman nadal jest moderatorem na forum...chyba że sie mylę[więc poprawcie mnie jeśli łaska]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 17:30, NecroVisioneR napisał:

Jak to co z nim?:) Z tego co wiem Wojman nadal jest moderatorem na forum...chyba że sie
mylę[więc poprawcie mnie jeśli łaska]

Tak się pytam bo:
Walgierz stał się konsulem? Chyba że tak miało być, a ja nic nie wiem co jest bardzo możliwe :P
A o Wojmana akurat dlatego, że dostałem od niego degrada (pozdrawiam :)) i ostatnio tylko jego i Walgierza na forum widuję ;]

EDYTA: O, delegat, kiedy to się stało? [x
EDYTA2: Przepraszam, jeszcze Sig :P Chociaż nie wiem jak on teraz się nazywa.. hyhyhyhy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze ta zmiana ksywek, bo jak poprzednia dobieralem to w ogole jakas na szybko z kosmosu wzialem.

PS. rzeczywiscie pelno tu problemow z zalogowaniem. 10 razy zalogowac sie zeby mi wreszcie, nie wylogowywalo co przejscie na inna podstrone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tylko, że teraz każdy zaczyna takie jakby nowe życie.
E tam, nowe życie zaraz. To tylko nick. Sposobu pisania, stylu nie da się tak łatwo pozmieniać. Zresztą zawsze pozostają statystyki, gramsajty etc więc wcale nie tak trudno dociec kto był kim - zakładając, że zmienił nicka.

Dnia 01.04.2009 o 17:27, KubooPL napisał:

Nikt nie wie kim jesteś.

Przesada.
>Ja wolę się nie zmieniać. Nie mam jakiejś burzliwej przeszłości,

Dnia 01.04.2009 o 17:27, KubooPL napisał:

więc pozostanę dalej KubooPL (tylko, że bez spacji)

Kto ma ten ma ;-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 17:36, Stalker69 napisał:

EDYTA2: Przepraszam, jeszcze Sig :P Chociaż nie wiem jak on teraz się nazywa.. hyhyhyhy
:]

Dość podobnie..... przynajmniej jak narazie bo gramskrypty coś niezbyt mnie lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 17:44, PoleMan napisał:

Heeey, nie mogę zmienić ksywki!
Jak mam to zrobić ?

Twoja ksywka spełnia warunki. Dzisiaj mogą zmienić tylko te osoby, których nick nie spełnia kryteriów. Ty będziesz mógł jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 17:46, KubooPL napisał:

> Heeey, nie mogę zmienić ksywki!
> Jak mam to zrobić ?
Twoja ksywka spełnia warunki. Dzisiaj mogą zmienić tylko te osoby, których nick nie spełnia
kryteriów. Ty będziesz mógł jutro.


Ahaaa, a w mailu chyba było, że dzisiaj, no ale, najwyraźniej mi się pomyliło.
Dzięki za info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo data się przesunęła. Ja wczoraj się zdziwiłem jak chciałem zmienić nicka. Niby miały być jakieś problemy i ogólnie chaos, a tutaj wszystko bardzo dobrze działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 17:50, Graszczur napisał:

Oby się nie okazało, że to tymczasowy numer i jutro wszystko będzie po staremu :P

Szczerze mówiąc to ja jednak wolę by to okazało się żartem. Teraz jest jeden wielki chaos, a co dopiero jak jutro większość zmieni ksywki.
Chyba jednak za dużo niespodzianek jak na dzisiaj. Dwóch moderatorów zostało konsulami, cała ta akcja ze zmianą nicków. Trochę nieodpowiednią datę wybrali. Ciekawe dlaczego akurat dzisiaj? Czym było to podyktowane?
Citkowsky - dzisiaj nie zmienisz. Data się przesunęła o jeden dzień. Dzisiaj zmienić mogą tylko te osoby, których nick nie spełnia kryteriów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 14:16, Laid_back napisał:

UWAGA: jeśli możecie zalogować się na stronie głównej gram, ale wylogowuje Was po przejściu
na forum - zamknijcie przeglądarkę, a potem wejdźcie od razu na forum.

Już myślałem, że się przez to nie zaloguję, dopiero za 6 razem zaskoczyło...

Ja tam nicku nie zmieniam... nie dawno założyłem TO konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak okazało się, że to nie był żart z okazji 1 kwietnia. W każdym razie osobiście nie jestem zadowolony z tego, że na tak ogromnym i w dodatku polskim forum nie będzie już możliwości używania polskich znaków.

Poza tym nie wiedziałem, że jakiś ktoś tu już siedzi pod nickiem "Gawelek", że mi nadano cyfrę z numerem 2. Cóż...i tak zmieniałem swoje pseudo, które używam wszędzie. Szkoda tylko że, jak na początku napisałem odnośnie polskich znaków, czuję się teraz jakbym był na deviantartcie lub na innej zagranicznej stronie ; /, gdzie nie ma "Ł".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 18:02, Citkowsky napisał:

Gdzie tu niby się ksywkę zmienia bo ja nic takiego nie widzę wchodząc w moje konto??


Geez ... przeczytaj przypiętego posta :P

EDIT: A mój nick zostaje. Tylko może zmienię tą pokemoniastą czcionkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 18:02, Citkowsky napisał:

Gdzie tu niby się ksywkę zmienia bo ja nic takiego nie widzę wchodząc w moje konto??


Proszę przeczytaj przypiętego posta...

"W pierwszej kolejności w środę z opcji zmiany, będą mogły skorzystać osoby, którym automatycznie zmieniliśmy ksywki. Od czwartku już wszyscy. Tak, to trochę nietrafiona data, ale cóż... ;)" - Jutro będziesz miał możliwość zmiany o ile dzisiaj nie miałeś zmienianej przez gram.pl jeśli dzisiaj to powinieneś tę opcję mieć w Moje konto --> Moje dane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 18:05, wdowiakm napisał:

> Gdzie tu niby się ksywkę zmienia bo ja nic takiego nie widzę wchodząc w moje konto??


Proszę przeczytaj przypiętego posta...

"W pierwszej kolejności w środę z opcji zmiany, będą mogły skorzystać osoby, którym automatycznie
zmieniliśmy ksywki. Od czwartku już wszyscy. Tak, to trochę nietrafiona data, ale cóż...
;)" - Jutro będziesz miał możliwość zmiany o ile dzisiaj nie miałeś zmienianej przez
gram.pl jeśli dzisiaj to powinieneś tę opcję mieć w Moje konto --> Moje dane ...


heh, moje niedopatrzenie. Ostatnio jak patrzyłem to było, że we wtorek wybrani a w środę każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 14:33, 21question napisał:

jak ktos bedzie zmienial nick to nadal niektore beda odgornie zajete? chodzi mi o to
czy bedzie trzeba znowu wymyslac jakies komnbinacje albo oryginalne nicki czy bedzie
mozna wziasc kazdy nie zajety przez prawdziwego usera

niech ktos odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować