Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

UWAGA! Zmiana ksywek na gram.pl UWAGA!

1261 postów w tym temacie

Jak jutro będę chciał zmienić nick na Baluk, dostane nick Baluk1 (Bo Baluk będzie zajęty), to będę mógł przywrócić do Baluk25?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie problem jest takiej natury.
Przy wchodzeniu bezpośrednio z zakładki forum, pokazuje mi się komunikat załączony na obrazku.
Natomiast przy wejściu na stronę główną, i kliknięcie zakładki forum bez problemów przekierowuje mnie na forum jako zalogowanego użytkownika.
Wyczyściłem piki cookie lecz to nic nie pomogło.
Co ciekawe jeśli strona z forum jest otworzona bez problemu otwieram dowolne wątki w innych zakładkach, jednak jeśli tylko ją zamknę to pokazuję się w/w komunikat.

Edit.
A i dorzuciło mi ta piękną "_" w nicku :)

20090401221108

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 22:13, Baluk25 napisał:

Jak jutro będę chciał zmienić nick na Baluk, dostane nick Baluk1 (Bo Baluk będzie zajęty), to będę mógł przywrócić do Baluk25?


Jeśli nikt Ci w tym czasie nie zajmie, to tak. Problem tylko w tym, że jeśli dzisiaj nie otrzymałeś żadnej cyferki, nie dostaniesz jej już, a zmiana nazwy jest jednorazowa. Jeśli dany nick będzie zajęty, po prostu nie będziesz mógł na ten właśnie nick zmienić obecnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tak patrzę, sprawdzam i chyba jednak więcej mam problemów z logowaniem niż zwykle.
W każdym razie zazwyczaj, przy wchodzeniu na gram, nie wita mnie napis "Trwa Wylogowywanie".
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2009 o 22:48, Dark_Templar napisał:

Mam nadzieję, że ten system logowania się "rozpędzi", bo jak na razie to odbiera mi on
ochotę na siedzenie na forum.

Nie tylko Tobie, więc nie przejmuj się zbytnio tym faktem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

problemy z ircem nie rozpoznaje użytkowników ;/ i nie można się zalogować. Boże czy tak trudno się było przygotować ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę zamiana ksywek rzeczywiście się odbyła. I dobrze. Mogłem w końcu przestawić się na aktualną i zrezygnować ze starej, od kilku lat nieużywanej nigdzie poza gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał być nowy system logowania, a jest:

Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie

I co niby z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 00:47, GanD napisał:

Miał być nowy system logowania, a jest:

Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający
jego ukończenie


I co niby z tym zrobić?


Tak na prawdę to nie wiadomo... Mi się to pojawia powiedzmy że losowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 23:54, Kafar napisał:

problemy z ircem nie rozpoznaje użytkowników ;/ i nie można się zalogować. Boże czy tak
trudno się było przygotować ;/;/


Stary to nawet jako żart primaaprilisowy nie jest śmieszne! Masa nowych nicków, awatarek jakiś znajomy, ale pojęcia nie mam kto pisze. Śiakies jajca. Wlazłem zobaczyć czy nadal są te zmienione nicki i nadal są jednak.. Ja się stąd wynoszę :P
A o problemach z logowaniem gdziekolwiek szkoda wspominać - to paranoja.

Ps. Zatwierdzając tego posta znów jakieś buraki i by wrócić na forum i go przeczytać musiałem kilka razy klikać forum, gram, forum... A w D... to mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jak wrócę z uczelni (co dziś nastąpi dopiero po 19) to się nie okaże, że zmiana ksywek dla wszystkich została już zamknięta :P Nigdzie jakoś nie zauważyłem informacji, jakże przydatnej, ile te zmiany można wprowadzać. Coś mi się bowiem nie wydaje, by można było zmienić sobie ksywkę np. dopiero w lipcu, jak komuś przyjdzie wena na nowy nick :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 14:16, Laid_back napisał:

Operacja zmiany ksywek niezgodnych z nowymi standardami już się zakończyła.


Zgodnie z mailem, który dostałem 28 marca, moja ksywka spełnia standardy, mimo to i tak chciałem ją zmienić. Jest 2 kwietnia, czwartek, godzina 7 rano. Czytam wyżej, że od czwartku mogłem zmienić nick, ale czytam niżej, że już po zawodach, jednak nie widziałem żadnej informacji "kliknij tu, by zmienić ksywkę". O co tutaj chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to na różne sposoby było trzeba...Co prawda po odświeżeniu strony nie było można się zalogować, ale jednak zawsze możesz do 1 tematu wejść :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 07:41, Baluk25 napisał:

Bo to na różne sposoby było trzeba...Co prawda po odświeżeniu strony nie było można się
zalogować, ale jednak zawsze możesz do 1 tematu wejść :P.


Próbowałem tego sposobu z podpiętego postu i paru innych... i kicha :P

Dziś dopiero dało radę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mniemam to od około 14 wczoraj można było już zmieniać nicki. Dziś reszta będzie mogła, też w tych godzinach co wczoraj się to zacznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi nadal po odświeżeniu strony, bądź powrocie do forum ogólnego, zamiast wczytywać się forum gram.pl wczytuję się login.gram.pl , który nie chce się wczytać. Wie ktoś co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować