Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

UWAGA! Zmiana ksywek na gram.pl UWAGA!

1261 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2009 o 13:59, Piterixos napisał:

Ja jak wymyślam nick NIEWAŻNE gdzie to zawsze się staram żeby nie było w nim żadnej cyfry
czy jakiegoś znaczka(*^&%") a jak bym zapomniał hasła do jakiegoś konta to bym nick od
podstaw wymyślił. Chyba że z tą ksywką, Sebat łączy cię jakaś szczególna więź:-D

Właśnie tak, z moją ksywką łączy mnie bardzo szczególna więź. ^_^ Ale zamierzam ją trochę ''''ulepszyć'''' dodając kilka dodatkowych liter. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, wszystko jasne - ale co z Gramsajtami? Przykładowo, teraz zamiast spacji będę miał znaczek "_", a więc adres Gramsajta automatycznie ulegnie zmianie na ja.gram.pl/master_matrox? A jeśli zmienię nick na zupełnie inny - samemu, to czy pozostanie aktywny przez jakiś czas "stary" link do Gramsajta, czy od razu będzie obowiązywał tylko i wyłącznie nowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeśli na starym koncie (zbanowanym) podoba mi się nick (zerohunter) to czy możecie je usunąć żebym był zerohunter?

Trochę głupie mi będzie jako zero_hunter czy zero-hunter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 14:43, Zimek1990 napisał:

Ja, jeśli się będzie dało, wywalę liczby ze swojego nicka, bo mnie denerwują ^^

Właśnie zastanawiam się nad tym samym. Ale chyba pozostanę z 0101 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 14:32, master matrox napisał:

Okej, wszystko jasne - ale co z Gramsajtami? Przykładowo, teraz zamiast spacji będę miał
znaczek "_", a więc adres Gramsajta automatycznie ulegnie zmianie na ja.gram.pl/master_matrox?
A jeśli zmienię nick na zupełnie inny - samemu, to czy pozostanie aktywny przez jakiś
czas "stary" link do Gramsajta, czy od razu będzie obowiązywał tylko i wyłącznie nowy?


Tak, zostaną zmienione wszędzie - Twój adres będzie taki, jak podałeś i będzie dostępny od razu, wyłącznie nowy.

Zero Hunter - nie usuwamy innych kont niż te, które spełniają wymagania podane w innym poście. Poza tym nie jesteś sam, też będę miał zmienioną ksywkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ... ćkawe to ... nawet bardzo. Tak to takie zmiany były niemożliwe właściwie do wdrożenia [ albo bardzo, bardzo rzadkie ] a tu nagle każdy miałby dostać taką możliwość ? Coś mi tu śmierdzi nadchodzącym prima aprilisem ;-P. Ale jeżeli miałaby to być prawda to hm ... czemu nie? ;-) Co prawda pod obecnym nickiem zna mnie w sumie nie tak mało osób, ale jeżeli mógłbym zmienić sobie ksywkę to hm ... chyba zmienię. Zastanawiam się tylko czy wybrać "idz_sobie_pograc" czy coś innego xD.

edit: i takie pytanie się nasuwa ... a co ze statystykami ? Tam też będzie tylko nowy nick [ stary zostanie zastąpiony jak rozumiem ] ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 11:13, Laid back napisał:

W związku z planowanym wdrożeniem nowego systemu logowania, będziemy dzisiaj automatycznie
zmieniali ksywki użytkowników gram.pl, które nie spełniają nowych wymagań
. Wszystkie
ksywki, które spełniają poniższe standardy, nie zostaną zmienione.

Pozdrawiamy,
Ekipa gram.pl


Aha. Wdrażamy wieśniacki soft? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nie spełniam "- ksywka musi zaczynać się i kończyć literą lub cyfrą" proszę o zmianę na "SSj2" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 14:05, hunter22 napisał:

Mam obecnie nick taki jaki mam. Zmienię przykładowo na Misiek, on będzie zajęty to mi
wróci do hunter22, tak? I nie będę mieć kolejnej próby zmiany? Przykładowo misiek zajęty
i bym chciał ustawić se nicka Kotek, to bym mogł?


Analogicznie jak przy zakladaniu konta pojawi sie informacja, ze konto z taka xywka juz istnieje - formularz nie zostanie poprawnie zapisany, jednorazowa mozliwosc zmiany xywki nie zostanie wykorzystana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy nick będe mógl zmienić jedynie w środe czy póxniej też? Zmiany narazie nie planuje ale może będe planował więc się pytam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 14:53, Łowca Gier napisał:

Mnie to nawet na rękę, bo z tej ksywki już wyrosłem. Tylko trochę trudno będzie niektórych
poznać, jeśli większość skorzysta z opcji zmiany.


Dlatego ja w podpisie dam informację, kim byłem wcześniej. 3,5 roku z tym nickiem, jednak nie czas na sentymenty, tylko na jego zmianę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 14:51, KŁEJK napisał:

Heh ... ćkawe to ... nawet bardzo. Tak to takie zmiany były niemożliwe właściwie do wdrożenia
[ albo bardzo, bardzo rzadkie ] a tu nagle każdy miałby dostać taką możliwość ? Coś mi
tu śmierdzi nadchodzącym prima aprilisem ;-P.


" (...) będziemy dzisiaj automatycznie zmieniali ksywki użytkowników gram.pl, które nie spełniają nowych wymagań"

Dzisiaj zobaczymy czy to prawda... jeśli zmienią się niektóre nicki to znaczy, że to nie żart, a jak żart to na dużą skalę :P

Edit: przynajmniej tak pisze :P

Dnia 27.03.2009 o 14:51, KŁEJK napisał:

edit: i takie pytanie się nasuwa ... a co ze statystykami ? Tam też będzie tylko nowy
nick [ stary zostanie zastąpiony jak rozumiem ] ?


Raczej nowy, bo to zmiana na stałe będzie. Na poczatku może będzie staty widoczny, ale co tam... jak ci zależy to siebie znajdziesz :P


P.S. co to znaczy "ćkawe"? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować